System zamkowy - komentarze

Mirko69

Rycerz
Poczytałem trochę Wasze wypowiedzi.
Ochy i achy przeważnie.
Zameczek ładny. Przydałby się w mieście zamiast np. tej brzydkiej sikawki czy jakoś tak albo nie pasującego do niczego gniazda orła.
Ale nie o to mi chodzi.
Czy zauważyliście, że system zamkowy ma swoje ujemne strony?
Osiągając poziom wymagany spadają ceny w Tawernie. Wygląda na korzyść. W rzeczywistości to upierdliwość, która powoduje stratę czasu i srebrników.
Kiedy dostajemy zadanie np. wydaj 600 srebrników do tej pory można było najtańszym kosztem za trzema podejściami po 200 srebrników zadanie zrobić. Teraz wymaga to 4 podejść ponieważ jedno najtańsze podejście wymaga 198 srebrników. 4 x 198 to 792 i tyle z wielkich korzyści.
Mnie to krzywdy nie zrobi ale początkującym ze słabszą tawerną na pewno.
 

piotresz

Hrabia
Zawsze można pokombinować z wyborem premii a ten system ma zdopingować do zdobywania kolejnych poziomów, wtedy te ulgi mogą jednak być korzystne
 
Ostatnia edycja:

Markiz.

Książę
W jaki sposób mogą być korzystne, skoro będą się zmniejszać ceny za premię? Trzeba będzie kupować więcej premii i dzięki temu wydłuży się czas wykonania zadania.
Do zadań wykorzystywane są tylko premia do ataku 30 min lub premie do dodatkowego podejścia w Wyprawach 15 min. 30 min, 1h ( o ile zadanie nie jest do wykonania w poniedziałek). Reszta jest zbędna, bo za długo trzeba czekać.
 

Rafal.77

Rycerz
Według mnie premie są korzystne i przy rozwoju zamku będą bardziej opłacalne, zamiast robić 3 premie po 200 (bez obniżki za poziom zamku) to można zrobić jedną premię za 750, której koszt po uwzględnieniu bonusu z 5 poziomu wyjdzie 712,5, czyli będzie się opłacało kupować droższe premie, skracając tym samym czas potrzebny na zrobienie zadania.
 

DonBeker

Baron
A ja zadam pytanie, co by Tobie dało gdybyś wiedział wcześniej?
Czy to jest naprawdę takie ważne?
Jako, że nie wchodzę tutaj za często, to dopiero teraz mam okazję się wypowiedzieć. Co mi da wcześniejsze info? A no da mi możliwość przygotowania się...tutaj na przykład trzeba zdobywać punkty, aby rozbudować zamek. A punkty zdobywa się chociażby za dzienne zadania (można sobie było przygotować zadania na 7 dzień i zgarnąć premię na start), za WG (do startu zamku nie było sensu tego ruszać), itp, itd.

Zamek widzę też mocno zaburzył handlarza antykami...o głupoty ludzie się zabijają byle punkty dostać xD
 

DonBeker

Baron
Ależ ja to wiem...nawet mam konta :) Stąd też wiedziałem wcześniej o co z tym zamkiem chodzi. Jednak ja tutaj nie o tym pisałem przecież...bardziej mi chodziło o przygotowanie pod sam system, a nie znajomość mechanik. Wiedziałem kilka dni wcześniej, że zamek w grze pojawi się danego dnia i mogłem sobie odpuścić WG plus ustawić zadania. Jednak takich graczy jest mniejszość...
 
Do góry