System zamkowy - komentarze

prośba o udostępnianie ogłoszeń tak jak na forum angielskim - parę dni przed dodaniem a nie w tym dniu kiedy to zostało dodane
 

zzuuaa

Szlachcic zagrodowy
"Zakup w grze" to zakup diaksów. Ale przy pakietach diaksów nie ma u mnie żadnej informacji ile pktów zamkowych jest za który zakup.... No i diaxy kupujemy przecież do całego konta, a zamki mamy na poszczególnych światach. To jak miałoby przydzielać te punkty, do wszystkich światów?
 

Borisel

Hrabia
Ok - specjalnie porobiłem sobie zadanka by wbić na 1 poziom zamku , by sprawdzić czy faktycznie bonusy działają . I fakt - działają - mniejsza ilość monet w tawernie , lekko bonus do ataku i % do monet i zaopatrzenia (bardziej wole monet) . Jestem ciekaw kiedy będzie pierwszy 15 lvl zamku - i co dalej ? Wegetacja jak w przypadku tawerny ? ;P
 

Królo

Rycerz
Najmniejszy pakiet diaxow to 1500pkt. Co w przypadku większych? Np za 400? Kończy obecny poziom i trzeba znowu kupować czy wbija kilka poziomów na raz?
 

aza III

Wójt
Wow, najlepszy jest bonus do tawerny. Aby wykonać zadanie wydaj 2500 srebrników normalnie aktywowałem jedną premię. Dzięki obecnym bonusom będę musiał rozbić to na przynajmniej 2 premie bo już nie ma takiej która jest za 2500.
 

cayose

Szlachcic
Jestem ciekaw kiedy będzie pierwszy 15 lvl zamku - i co dalej ? Wegetacja jak w przypadku tawerny ? ;P
Dołączam się do pytania. Dojdziemy do 15 poziomu i co dalej? Po prostu codziennie mam wchodzic i zbierac nagrody tak jak srebrniki z tawerny? Wow, mega atrakcja! A lagami na GPC zajmiecie się gdzieś, kiedyś, w wolnej chwili?
 

piotresz

Hrabia
Dołączam się do pytania. Dojdziemy do 15 poziomu i co dalej? Po prostu codziennie mam wchodzic i zbierac nagrody tak jak srebrniki z tawerny? Wow, mega atrakcja! A lagami na GPC zajmiecie się gdzieś, kiedyś, w wolnej chwili?
Najpierw dojdź, zbierz ten milion punktów, zamelduj o tym i potem pytaj a teraz nie martw się co będzie za rok.
Do Ratusza wchodzisz codziennie i też źle? Perły zbierasz codziennie i też źle ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry