[Budynki] Swiat bez perel i budynkow eventowych

Czy chcialbys grac w swiecie bez perel i budynkow eventowych?

  • Tak

    Głosy: 2 8,3%
  • Nie

    Głosy: 18 75,0%
  • mam to w nosie

    Głosy: 1 4,2%
  • perly - tak, budynki eventowe - nie

    Głosy: 1 4,2%
  • budynki eventowe sa fajne ale perly wywalic

    Głosy: 2 8,3%

  • W sumie głosujących
    24
Status
Zamknięty.

Blade1984

Książę
A mnie się właśnie podoba to że sa perły które mogę rozwijać, to sprawia że gra mi się nie nudzi, postawienie budynku którego nie można rozwijać kończy tą frajde ;)
 

Arisei

Baron
jeszcze raz - pisalam o jednym dodatkowym osobnym swiecie dla osob, ktore by chcialy grac bez perel i tego typu rzeczy. nie kaze kazdemu z tego rezygnowac.
 

Blade1984

Książę
przez takich drobnych cwaniaczkow :)
raczej przez ludzi którzy już w to sporo pograli, nie ma to jak zacząć i strugać cwaniaka, bo ktoś nie poparł twojego zdania, to jest dopiero dziecinada.
Ps. wystarczyło napisać "osobny świat"i było by to w pełni czytelne, trzeba nie tylko czytać ze zrozumieniem ale również pisać zrozumiale ;)
 

Devine111

Baron
było wspomniane z mojej strony o tym, że na początku nie było pereł i budynków eventowych, Nigdzie nie wspomniałem jakoby miało mieć miejsce jakieś kasowanie obecnych pereł, budynkow eventowych (czyszczenie miast). To wszystko co pisałem odnosi się do nowego świata, który by momentalnie padł gdyby już powstał. , Właśnie te perły, budynki eventowe uatrakcyjniają tą grę. Ciekawe ile byś pociągnął robiąc tylko bezmyślnie technologie. Załóżmy dojdziesz do końca drzewka, kolejna epoka wyjdzie za kilka miesięcy, co robisz z prkami, skoro nie ma pereł, w które mógłbyś je zainwestować?... " odniosłeś się chociaż do tego jakoś konstruktywnie? Co tam napisałeś ,, a po co te epoki i technologie/badania skoro prawie nikt nie stawia tych budynkow? " Skoro wychodzisz z propozycją świata bez pereł i budynków eventowych to na takie pytanie powinieneś odpowiedź,
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry