Strefa filmów

  • Rozpoczynający wątek Thiallard
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
-"Koszmar z ulicy wiązów"
-"Mroczny Rycerz Powstaje"
-"Patologia"
-"Droga bez powrotu"
-"Zgon na pogrzebie"
-"Mały"

Ciekawe filmy. Polecam.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Zgon na pogrzebie tylko wersja angielska;)
Totalnie mój humor akcja w toalecie, na dachu!
Z takich komedii to jeszcze Cztery Pokoje, Euro Trip i Monty Życie Brajana itd
taki mój spaczony gust komediowy ostatnio Move 43 oglądałam no to były z 3 sceny godne polecenia a reszta taka nijaka, no ale te 3 sceny!
Więcej komedii na ten czas nie pamiętam:p
 

DeletedUser

Guest
Skazani na Shawshank
Zielona Mila
Hannibal, Czerwony Smok, Milczenie owiec
Władca Pierścieni
300


The Walking Dead
Jaś Fasola
 

DeletedUser9456

Guest
Oglądałem wczoraj Incepcje i szczerze?

Nie rozumiem fenomenu tego filmu raczej.
 

DeletedUser3220

Guest
Pierwszy mój film, który mi zapadł w pamięć to Robin Hood : Faceci w Rajtuzach :D:D
Drugi taki to Diabeł ubiera się u Prady.
A tak ogólnie, komedie i romanse... no cóż :D
 

DeletedUser9456

Guest
Oglądałem też wcześniej kinową wersje Drużyny A i szczerze?

Film nawet dobry, ale do pierwowzoru z serialu to daleko temu filmowi niestety. Z Mr T zrobili jakiegoś hipisa. :(
 

DeletedUser10373

Guest
Oglądałem też wcześniej kinową wersje Drużyny A i szczerze?

Film nawet dobry, ale do pierwowzoru z serialu to daleko temu filmowi niestety. Z Mr T zrobili jakiegoś hipisa. :(

Od serialu różni go to, że twórcy chcieli pokazać czemu oni byli uciekinierami więc niby wszystko działo się przed odcinkami serialu. Faktycznie wszyscy aktorzy w serialu lepiej zagrali. Jednak sama fabuła filmu jest na plus :).

Ogólnie z filmów uwielbiam komedie: "Euro Trip", stary film często puszczany w telewizji "Wieczny student" z polskich "Zróbmy sobie wnuka". Prócz komedii jeszcze oglądam jeszcze horrory np: "Lustra" i "Laleczka Chucky". Lubię klasyki. Nie znoszę natomiast komedii "Straszny film" wywołuje u mnie drgawki:haha:.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9456

Guest
Od serialu różni go to, że twórcy chcieli pokazać czemu oni byli uciekinierami więc niby wszystko działo się przed odcinkami serialu. Faktycznie wszyscy aktorzy w serialu lepiej zagrali. Jednak sama fabuła filmu jest na plus :).

Ogólnie z filmów uwielbiam komedie: "Euro Trip", stary film często puszczany w telewizji "Wieczny student" z polskich "Zróbmy sobie wnuka". Prócz komedii jeszcze oglądam jeszcze horrory np: "Lustra" i "Laleczka Chucky". Lubię klasyki. Nie znoszę natomiast komedii "Straszny film" wywołuje u mnie drgawki:haha:.

Jeśli to celowy zabieg był, to nawet wyszło ciekawie.

Swoją drogą. Oglądałem też X Men pierwsza klasa i szczerze? W tym roku ma być premiera nowych X Menów gdzie będzie mieszanka pierwszej serii filmów z pierwszą klasą, ya know... Podróże w czasie. mam mieszane odczucia.

Inne filmy na które wyczekuje? Nowa wariacja Teenage Mutant Ninja Turtles ma być w tym roku, doczekać się nie mogę. :D
 

DeletedUser10373

Guest
...Swoją drogą. Oglądałem też X Men pierwsza klasa i szczerze? W tym roku ma być premiera nowych X Menów gdzie będzie mieszanka pierwszej serii...


Kocham wszystkie filmy Marvella zaczynając od X-Man, Blade: Wieczny łowca, Fantastyczna Czwórka, Ghost Rider, Punisher, Iron Man oraz Thor i wiele wiele innych<3
 

DeletedUser9456

Guest
No przyznam się, że Iron Man, Thor, Ghost Rider, Kapitan Ameryka oraz Avengers dobrze im wyszli.

Chociaż teraz wyczekuje, by znowu obejrzeć trylogię Transformersów. :D
 

DeletedUser388

Guest
Kocham wszystkie filmy Marvella zaczynając od X-Man, Blade: Wieczny łowca, Fantastyczna Czwórka, Ghost Rider, Punisher, Iron Man oraz Thor i wiele wiele innych<3

To ja już zwłaszcza uwielbiam serię filmów 'Blade'. Bardzo mnie to wciągnęło, obejrzałem praktycznie wszystko (prócz serialu 'BladeSeries' czy jakoś tak). Oczywiście, nie gardzę innymi filmami z wytwórni Marvela (tak się chyba mówi?), ale mnie jakoś niespecjalnie wciągają (może jeszcze Ghost Rider i Iron Man, ale tak to niezbyt mnie reszta wciąga).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11758

Guest
filmy historyczne np :
Titanic
Odsiecz Wiedeńska
Krzyżacy
potop
Odsiecz Wiedeńska -Nie jest filmem historycznym . Tym filmie warto oglądać tylko walki . Fabuła jest słaba . Głowna role odgrywa mnich . Sobieskiego prawie nie ma . Avengers jest ciekawy i warto go oglądać . Pozostałe filmu o herosach prezentują średni poziom . . Najlepszy przykład to film o Batmanie . Stare filmy prezentują poziom. Najnowszy film jest średni . Warto go obejrzeć dla jego wroga . Głos wroga jest bardzo ciekawy a Batman jest nudny i słaby .Filmem historycznym który warto obejrzeć jest generał NIL i Popiełuszko wolność jest w nas . Spider man i Batman filmy i komiksy są ciekawe a pozostałe filmy o bohaterach a szczególnie Super Men są schematyczne . Tych filmach jeśli zła postać złapie herosa to opowiada mu plan i zostawia go . Zawsze ucieka . Może go bez problemów zabić a nie robi tego . Zawsze pokazuje mu plan na komputerze .Super Men nakłada tylko stój i zdejmuje okulary . Nie nosi żadnej maski . Nie potrafią go rozpoznać .

- - - Zaktualizowano - - -

Z seriali polecam praktyczne wszystko z Comedy Central:p
Jeśli chodzi o komedie-Zgon na pogrzebie 2010 nie 2007:p
myśl jak facet 2012

Na Comedy Cental nie warto oglądać wszystkiego . Dwie Spłukane Dziewczyny fabuła ciekawa . Niestety tym filmie obrażają Polaków bo kobieta która przyjaźni się z nimi udaje Polkę . Jej rola kreuje negatywny wizerunek Polaków np Znalazły kota i ta Polka stwierdziła że kot przypomina jej koleżankę . Bo jej kraju wierzą że dusza wstępuję w kota . Tak absurdalne i znieważające . Innym serialu dwóch facetów przebiera się za kobiety bo kobietą łatwiej o pracę . Absurd . Jeden z nich wygląda jak kobieta i można uznać że jest starszą kobietą . Drugi nie przypomina kobiety . Dla każdego jest oczywiste że nie jest kobietą i pomimo tego nie widzą tego . .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
Na Comedy Central nie warto oglądać wszystkiego .

Comedy Central ma to do siebie, że znajdują się na nim seriale KOMEDIOWE, a więc rozrywkowe, często głupawe :) Ale szczerze powiedziawszy ja każdy chętnie oglądnę dla 'odmóżdżenia', nie ma co tam wymagać większego sensu... :D
 

DeletedUser11758

Guest
Poleci ktoś jakieś dobre komedie :p?

Rodzina Zastępca i Rodzina Zastępca plus . Powstał dawno ale trzyma poziom . Współczesnych Polskich komedii nie warto oglądać bo są schematyczne i nudne . Klasyk komedii 13 Posterunek . Obce komedia to South Park . Prezentuje poziom . Niestety nie które odcinki są bardzo ohydne . Warto obejrzeć odcinek pt Szop i Przyjaciele . Idealna parodia filmów o bohaterach i Super Mena . Parodia przeprosin koncernu paliwowego który ignorował prawo i to powodowała wylania się ropy Zatocze Meksykańskiej . Cynicznie szef firmy przepraszał .(...)

Wyciąłem dalszą część, ze względu na opis, który przedstawiał widoczny rasizm. Nie ma upomnienia (bo być może nie to było celem autora), ale proszę mieć to na uwadze w przyszłości. - Szczupak

- - - Zaktualizowano - - -

Comedy Central ma to do siebie, że znajdują się na nim seriale KOMEDIOWE, a więc rozrywkowe, często głupawe :) Ale szczerze powiedziawszy ja każdy chętnie oglądnę dla 'odmóżdżenia', nie ma co tam wymagać większego sensu... :D

Każdy film i serial powinien mieć sens a sytuację powinny być normalne a nie absurdalne . Wtedy spada poziom filmu i serialu . Jak Poznałem Waszą Matkę . Ciekawy i warto oglądać . Niektóre sytuację są absurdalne . Kolega załatwia mu pracę i chce zrezygnować z tego. Ted który jest architektem robi łaskę bankowi który daje mu zlecenie na zbudowanie banku . Ma rodzinę i zamiast przyjąć prace która daje przyszłość to zastanawia się czy nie zostać prawnikiem ekologiem i ta praca nie daje przyszłości . Bardzie absurdalne sytuację są w Klanie i podobnych produkcjach . Tych serialach każdy ma pracę , mieszkanie a ich dzieci mają pracę. Nawet jeśli są prawnikami to dostają pracę w kancelarii . Dodatkowo żony wybaczają mężowi liczne zdrady i wychowują dzieci kochanek .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13143

Guest
Filmy :

- Milczenie owiec, Hannibal, Czerwony smok, Hannibal - po drugiej stronie maski
- Kolekcjoner kości
- Siedem
- 9 kompania
- Wyspa tajemnic
- Angielska robota
- Lot nad kukułczym hniazdem
- Chłopcy z ferajny
- K-PAX
- Ma-i We-i
- Więzień nienawiści
- 3:10 do Yumy
- cała seria Gangu Olsena
- Że życie ma sens
- Gothika
- Eurotrip
- Incepcja
- Django

Seriale :

- American Horror Story
- Hannibal
- Bates Motel
- The Killing
- Miasteczko Twin Peaks
- Fargo
- True Detective
- GoT
- The Big Bang Theory
 

DeletedUser

Guest
-Demony
-Śmierć na pogrzebie
-Koszmar z Ulicy Wiązów
-Mroczny Rycerz Powstaje
-Kac Vegas
I wiele,wiele innych których nie wypiszę z powodu mego lenistwa :p
 

DeletedUser9461

Guest
Gladiator
IX Legion
Centurion
Desperados 2
Maczeta
RED
Niezniszczalni
Wróg u Bram
Pearl Harbor
Królestwo Niebieskie
Biblia
Władca Pierścieni
Potop
Krzyżacy
Ogniem i mieczem
Zielona Mila
Helikopter w ogniu
Wulkan
Kamienie na szaniec
Król Artur (ten z 2004)
Robin Hood
Jestem Bogiem
Jesteś Bogiem
Gwiezdne Jaja
i to chyba wszystko
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11758

Guest
Warto obejrzeć filmy dokumentalne Gazety Polskiej. Kto Wygrał Mecz , Raport Zatopionego miasta , Poeta pozwany , Już niedługo , Co mogą Martwi Jeńcy, Egzorcysta rozmowa z głównym Watykańskim egzorcystą. Warto też obejrzeć filmu o Smoleńsku. Solidarni 2010 . Krzyż , List z Polski , Anatomia Upadku 1 i 2 cześć, Córka , 10.04.010, Widziałem Zjednoczony Naród.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Wilk z Wall Street na pewno "wymiata", ale i niesie ze sobą pewien przekaz ;)

Ondskan (Zło) - film duńsko-szwedzkiej prodkcji. Oglądałam go wczoraj trzeci raz i zrobił na mnie tak samo ogromne wrażenie, jak za pierwszym razem. To na pewno nie jest lekki film, za to... jak to się mówi, "mocny". Godne polecenia jest całe kino skandynawskie.

Zew wolności - również z kategorii mocnych filmów skłaniających do przemyśleń.

Wielki Gatsby - ekranizacja z roku 2013 nie przemawia do mnie w takim stopniu, jak ta z Robertem Redfordem z 1974 roku.
 

DeletedUser11123

Guest
@MadameCommando
@SkyThane
chodzi Wam o to że piwo bezalkoholowe jest bez sensu (dyskusja Jordana i Donniego)? ;)

a Wielki Gatsby mnie rozczarował. Leo to za mało żeby uratować film. A swoją drogą nie wydaje się Wam, że od czasów Awiatora (przynajmniej) jest okradany wręcz z Oscarów. ja nie wiem, nie daje w łapę komu trzeba, czy tez go tam nie lubią w akademii :?
 
Do góry