[Walki] skrócenie pól chwały

skrocenie pól chwały do 7 dni

  • tak

    Głosy: 26 55,3%
  • nie

    Głosy: 21 44,7%

  • W sumie głosujących
    47

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
nie pisałam o umiejętności zarządzania zasobami? Gildia może liczyć 80 graczy...
ale Ci 80 powinni wchodzić co wyscig ;D
na E w pierwszych kilku dniach 30 osób na zbiórce nie daje gwarancji wygranego wyścigu
35 jest ok. Więc i tak prawie połowa musi non sto pojawiać, a wiadomo, że w żadnej gildii nie ma jednolitego poziomu i na zbiórki pojawia się pierwsza 40-50 tka graczy, a reszta sobie ciupie te 1000 -1500 walk
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
mam ziomka w górnej plat
sam całą mape zajmuje z 2 razy dziennie zajmuje xd bo prawie nikt nie gra
To go pozdrów i zapytaj na jak długo starczy mu towarów i diamentów na przyspieszanie obozów.

Wracając do samego pomysłu, to jak każda gra, tak i FoE ma regulamin czyli zbiór zasad określających uczciwą rywalizację. Oprócz tego są reguły, które są wymagane dla określenia aktualnie najlepszego gracza/gildii. Ocena jakości gry ma odzwierciedlenie w rankingu. Zgodnie z tymi regułami wystarczy utrzymywać się w diamentowej lidze, w grupie 1000 PL. Reszta zależy od innych aktywności. Nie mają dla gry żadnego znaczenia zwycięstwa na GPC (a szkoda).
 
Jako osoba siedząca w sztabie dowodzenia, prowadząca nieraz wymiany, pochwalam ten pomysł.
7 dni GPC oraz 7 dni przerwy.
Po 7 dniach intensywnych pól jestem na prawdę zmęczony i mam dość.
Nieraz i po 4-5 dniach. Także taka zmiana byłaby na +
Być może ludzie wypowiadający się powyżej, krytykują ten pomysł, bo nie muszą robić wymianek i wpadają tylko na pola, aby oklepać sektory i po chwili się wylogować.
Prowadzenie wymian jest procesem dość wymagającym czasowo.
Jest jedno ale: pamiętajmy, że te 7 dni przerwy oznaczałoby z kolei totalną nudę.
Dlatego okoliczności wymagałyby wprowadzenia kolejnego trybu gry, który zastąpiłby GPC na te 7 dni przerwy.
Dobrze jakby to był jakiś lajtowy tryb gry niewymagający ciągłego siedzenia przed lapkiem i sprawdzania czasówek
Coś w stylu GvG :) Wbijasz raz lub dwa razy o konkretnej porze, na 10-15 min i po robocie.
A jak nie wbijesz to nic nie zyskujesz i tyle. Taki tryb gry w tygodniowej przerwie od GPC brałbym w ciemno :)
 
Ostatnia edycja:

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Prowadzenie wymian jest procesem dość wymagającym czasowo.
prowadzenie wymian to jest pikuś przy prowadzeniu wojny
wyścigi średnio co 20-40 minut, ciągłe zbiórki i nawoływanie na discordach. To masakruje.
no i jeszcze wstawanie w nocy by utrzymać mapę by jednak nas było wiecej niż wroga. To masakruje wytrzymałość.
Oczywiście da się wytrzymać i się podzielić jakoś co nam się skutecznie udaje od roku, ale 7 na 7 byłoby idealnym balansem. Z obserwacji w każdych polach, czy wojennych czy wymian, na początku jest mnóstwo osób, a czasem zbiórki słabną w każdej gildii.
 
Do góry