[Walki] skrócenie pól chwały

skrocenie pól chwały do 7 dni

  • tak

    Głosy: 26 55,3%
  • nie

    Głosy: 21 44,7%

  • W sumie głosujących
    47

-Nymeria-

Szlachcic zagrodowy
proponuje skrócenie czasu trwania pól chwały :
- do 1 tygodnia , wydłużenie przerwy pomiedzy kolejnymi rozgrywkami. czyli 7 dni pól
- 7 dni przerwa na regeneracje jednostek i skarbców
dało by to równiez sztabowcom prowadzacym pola złapania oddechu , Ta opcja gry jest niestety bardzo czasochłonna , pomijam fakt ze 11 dni klepania jest poprostu monotonne
wiem ze zaraz ktos napisze ze nie musimy grac w polach całe 11 dni :) i owszem tak własnie robimy :) z tego co słysze od innych osób na foe tez uwazaja że pola trwaja za długo:)
 
Ostatnia edycja:

Auraya

Hrabia
daj ankietę.
ja bym wolała skrócenie, ale bez wydłużania okresu oczekiwania. cos jak WG tylko z przesunięciem, żeby te eventy się zazębiały i nie było takich sytuacji, że w poniedziałek nie ma co klepać
 

LimakT

Baronet
Jestem na nie. Dzięki temu że są długie i monotonne słabsze gildie mają czasami okazje wbić się i trochę ugrać dla siebie. Jeśli weszła by ta zmiana będzie jeszcze większy płacz słabszych gildii ,że nic się nie da na GPC zrobić.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Jestem na nie. Dzięki temu że są długie i monotonne słabsze gildie mają czasami okazje wbić się i trochę ugrać dla siebie. Jeśli weszła by ta zmiana będzie jeszcze większy płacz słabszych gildii ,że nic się nie da na GPC zrobić.
co xD
sektory i tak znikają w minutę co 4h, co za róznica czy pola trwaają tydzien czy miesiąc

jestem za skróceniem, ale o max 1-2 dni, a także by przerwy między polami trwały więcej.
 
Ostatnia edycja:
Jestem na nie, dlatego, że jestem za wydłużeniem czasu pól. W domu posprzątam i nie mam co robić. Przydało by się więcej rozrywki.
 

ketrab005

Baronet
Zlikwidować ten sztuczny wytwór jakim są Pola do nabijania PR dla garstki wybrańców którzy siedzą 24/7 na grze.
 

GRANAT BH

Rycerz
Wystarczy zwiekszyc czas blokady sektorow do 6h i nieco zmniejszy to dynamike pól a dowodcom da wiecej czasu na regeneracje.

Jak ktos w 2023 jeszcze sie tym slepym klikaniem bez sensu nie znudzil to podziwiam.
 

LisoWKL

Szlachcic zagrodowy
Wystarczy zwiekszyc czas blokady sektorow do 6h i nieco zmniejszy to dynamike pól a dowodcom da wiecej czasu na regeneracje.

Jak ktos w 2023 jeszcze sie tym slepym klikaniem bez sensu nie znudzil to podziwiam.
Wystarczy tworzyć razem z innymi graczami zgraną społeczność i od razu się przyjemniej gra. Słyszałem jednak, że w Pana gildii obowiązują niezliczone zasady, które zapewne skutecznie zniechęcają do częstszego logowania się do gry.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Uff! Dziękuję za ten pomysł. Moje Noworoczne Postanowienie właśnie przechodzi test. Miałam być mniej ruda (czyt. złośliwa), ale natury chyba nie da się oszukać. ;)
To jednak JEST gra strategiczna. Może pora nauczyć się zarządzać czasem i zasobami, zamiast innym organizować rozrywkę?
 
Wystarczy zwiekszyc czas blokady sektorow do 6h i nieco zmniejszy to dynamike pól a dowodcom da wiecej czasu na regeneracje.

Jak ktos w 2023 jeszcze sie tym slepym klikaniem bez sensu nie znudzil to podziwiam.
Sikasz też bez sensu, a jednak trzeba to robić.
A tak na poważnie to jestem przeciwny temu pomysłowi, bo wolałbym, żeby skrócono czas blokady sektorów do 3 h. Pomogłoby to w szybszym rozwinięciu pereł.
 

-Nymeria-

Szlachcic zagrodowy
Uff! Dziękuję za ten pomysł. Moje Noworoczne Postanowienie właśnie przechodzi test. Miałam być mniej ruda (czyt. złośliwa), ale natury chyba nie da się oszukać. ;)
To jednak JEST gra strategiczna. Może pora nauczyć się zarządzać czasem i zasobami, zamiast innym organizować rozrywkę?
że gra strategiczna to nie znaczy ze klepac całe dnie i tygodnie , czytaj może ze zrozumieniem o co chodzi zanim zaczniesz sie wypowiadac. masz prawo do własnej opini ale inni tez je maja:)
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
że gra strategiczna to nie znaczy ze klepac całe dnie i tygodnie , czytaj może ze zrozumieniem o co chodzi zanim zaczniesz sie wypowiadac. masz prawo do własnej opini ale inni tez je maja:)
Ok, to może jaśniej: zasoby to nie tylko zawartość inwentarza i ilość wojska.
1. Kto Ci każe klepać sektory?
2. Z jakiego powodu nie możesz po prostu ich odpuścić, gdy potrzebujesz regeneracji?
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
2. Z jakiego powodu nie możesz po prostu ich odpuścić, gdy potrzebujesz regeneracji?
a to akurat ja odpowiem
Bo niestety wygrywanie nie pozwala na odpoczynek :< 110% powera potrzeba na maksymalnym poziomie.
Jedyne co zostaje to pójście do innej słabszej gildii na urlop. Ambicja nie pozwala "częściowo" odpuścić xd
 
a to akurat ja odpowiem
Bo niestety wygrywanie nie pozwala na odpoczynek :< 110% powera potrzeba na maksymalnym poziomie.
Jedyne co zostaje to pójście do innej słabszej gildii na urlop. Ambicja nie pozwala "częściowo" odpuścić xd
Kwestia organizacji czasu. Mam top 9 w GPC w najlepszej gildii na K i jeszcze wystarcza mi czasu na wszystko.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Bo niestety wygrywanie nie pozwala na odpoczynek :< 110% powera potrzeba na maksymalnym poziomie.
Jedyne co zostaje to pójście do innej słabszej gildii na urlop. Ambicja nie pozwala "częściowo" odpuścić xd
Nie masz pojęcia, jak się gra w słabszych gildiach.
W ostatniej edycji jeden z naszych kolegów spędził bardzo dużo czasu na Polach i w efekcie prawie przekroczył granicę 20k walk. Nie zdarza się to często, więc jakoś nie narzeka na wyczerpanie. Będzie miał trochę czasu na regenerację, bo pewnie kolejne dwie-trzy to jedynie mobilizacje 1-2 razy dziennie. Dlatego nie nudzi nam się na GPC w ich aktualnym czasie trwania i wątpię żeby ktokolwiek z nas poparł ich skrócenie.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Będzie miał trochę czasu na regenerację, bo pewnie kolejne dwie-trzy to jedynie mobilizacje 1-2 razy dziennie. Dlatego nie nudzi nam się na GPC w ich aktualnym czasie trwania i wątpię żeby ktokolwiek z nas poparł ich skrócenie.
no fajnie
macie sesje "aktywne"
tylko dla nas na top problmem nie są sesje aktywne.
Wymianka to jest wejście raz na 4h. W takiej sesji nie ma zmęczenia. Bo nie ma presji. Nie ma zbiórek, nie ma wyścigów, nie musisz mieć discorda przy sobie cały czas.
Wiesz kiedy trzeba wejść, wiesz kiedy bić.
W wojnie, każdy sektor ma znaczenie, każdy wyścig nie raz ma znaczenie. Złość i frustracja ze brakło jednej osoby, radość z serii wygranych wyścigów - po to są pola. I takie emocje męczą jak są cały czas.
Dlatego po każdej wojnie wyczekujemy wymianki by móc odpocząć. Niestety IG raczyło nas ciągłą wojną, fajnie mogliśmy udowodnić swoją moc i to zrobiliśmy, tylko to jest za dużo.

Podstawowy problem, że dla was PCH to jest zarobek. Te mniejsze gildie nie walczą o nic. Bo medale platyny, złota, nic nie znaczą. To jest typowe farmienie (nie mówie ze niektóe gildie top tak nie podchodzą) Bo częśto zdarza się sytuacja, że ktoś z gildii drugiej pisze - wymianka, obojętnie którzy będziemy bo chcemy tylko bić.
To jest problem, dlaczego mnie nie rozumiecie xd
Bo ja mam w nosie te Prkki, dla mnie liczą sie statystyki i możliwość powiedzenia innym - wygrałem, jesteśmy lepsi.
Po to są PCH, dla rywalizacji i wygrywania z innymi. Indywidualne bonusy, jak dla mnie, powinny być usunięte (niezależnie od pozostałych kwestii)
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Podstawowy problem, że dla was PCH to jest zarobek. Te mniejsze gildie nie walczą o nic. Bo medale platyny, złota, nic nie znaczą.
Kwestia strategii. "Młodzi" potrzebują obozów, bo bez nich odpadaja po 30-40 walkach. Jeżeli mają stać się pełnowartościowymi wojakami, to muszą zarobić trochę pr'ek.
Poza tym czy Ty na tym swoim topie przypadkiem nie odklejasz się od rzeczywistości? 20k walk w edycji na złotych czy platynowych Polach?
Po to są PCH, dla rywalizacji i wygrywania z innymi. Indywidualne bonusy, jak dla mnie, powinny być usunięte (niezależnie od pozostałych kwestii)
Święte słowa Jegomości. Właśnie dlatego ponownie budujemy solidny i silny zespół. To wymaga czasu i konsekwencji w działaniu.
W wojnie, każdy sektor ma znaczenie, każdy wyścig nie raz ma znaczenie. Złość i frustracja ze brakło jednej osoby, radość z serii wygranych wyścigów - po to są pola. I takie emocje męczą jak są cały czas.
... nie pisałam o umiejętności zarządzania zasobami? Gildia może liczyć 80 graczy...
 
Do góry