SilverRanger

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser241

Guest
Odp: SilverRanger

Bezczelni, zrobili sobie pogawędke na forum (joke) Silver, jako członek FoE team masz chyba najmniej postów, dlaczego jesteś taki zły i nie pomagasz ludziom? Taki skryty jesteś, a robisz pewnie ataki hackerskie na pentagon, znam takich kilku Ty tu z Panem sinnerem jakimś kodem piszesz i chcesz nas zmylić, nieprawdaż? :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: SilverRanger

Tak HastenQ, dokładnie tak jak mówisz :p
Co tam pentagon, my mamy poważniejsze projekty, o których niestety zabroniono nam mówić dla dobra sprawy :p
 

DeletedUser9

Guest
Odp: SilverRanger

No co Ty,ja do wojska nie idę! :p

Każdy tak mówi :) a potem okazuje się coś innego :)


Bezczelni, zrobili sobie pogawędke na forum (joke) Silver, jako członek FoE team masz chyba najmniej postów, dlaczego jesteś taki zły i nie pomagasz ludziom?

Joke (silver) ktoś tak ciągle mówił mam takie wrażenie jakbym cię znał :)
ale ja jestem dobry :p, a piszę mało bo muszę się rozgrzać najpierw :)

Tak HastenQ, dokładnie tak jak mówisz :p
Co tam pentagon, my mamy poważniejsze projekty, o których niestety zabroniono nam mówić dla dobra sprawy :p
Taki skryty jesteś, a robisz pewnie ataki hackerskie na pentagon, znam takich kilku Ty tu z Panem sinnerem jakimś kodem piszesz i chcesz nas zmylić, nieprawdaż? :p

Wiesz Pentagon to był w zeszłym roku :p, w tym będzie coś większego a Sqn nie mów tyle bo się wyda :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: SilverRanger

Cały dzień nie spamowaliśmy mistrzu!
Jak tam Ci dzień minął? :p
 

DeletedUser9

Guest
Odp: SilverRanger

A dobra zobaczymy czy sobie poradzisz to chodzę na kurs : 70-642
 

DeletedUser

Guest
Odp: SilverRanger

Po przesłuchaniu tego szkolenia będziesz potrafił:

- Konfigurować połączenia TCP/IP, IPv4, IPv6
- Serwer DNS - implementacja i konfiguracja, strefy, działanie usług NetBIOS i LLMNR
- Serwer DHCP - instalacja i konfiguracja
- Routing na Windows Server, IPSec, NAT, VPN, Dial-up, uwierzytelnianie połączeń zdalnych
- Firewall, filtrowanie ruchu
- Serwer NAP - instalacja i konfiguracja
- Serwer WSUS - instalacja i konfiguracja
- Monitorowanie serwera i komputerów w sieci oraz ruchu sieciowego
- Serwer plików - instalacja i konfiguracja, zarządzanie zabezpieczeniami, NTFS, DFS, kopia zapasowa, VSS
- Serwer wydruku - instalacja i konfiguracja, pule drukarek, uprawnienia, drukowanie IPP

Cena: 207 zł :D
 

DeletedUser9

Guest
Odp: SilverRanger

Po przesłuchaniu tego szkolenia będziesz potrafił:

- Konfigurować połączenia TCP/IP, IPv4, IPv6
- Serwer DNS - implementacja i konfiguracja, strefy, działanie usług NetBIOS i LLMNR
- Serwer DHCP - instalacja i konfiguracja
- Routing na Windows Server, IPSec, NAT, VPN, Dial-up, uwierzytelnianie połączeń zdalnych
- Firewall, filtrowanie ruchu
- Serwer NAP - instalacja i konfiguracja
- Serwer WSUS - instalacja i konfiguracja
- Monitorowanie serwera i komputerów w sieci oraz ruchu sieciowego
- Serwer plików - instalacja i konfiguracja, zarządzanie zabezpieczeniami, NTFS, DFS, kopia zapasowa, VSS
- Serwer wydruku - instalacja i konfiguracja, pule drukarek, uprawnienia, drukowanie IPP

Cena: 207 zł :D

Oj znajdź mi ten kurs za 207 zł w Polsce a dam ci oscara :)
egzamin kosztuje około 120 dolarów
kurs standardowy ma 40 h..., mój projektowy marne 150h...


Witam :)

A czym konkretnie w tej informatyce się zajmujesz? :)
I robisz to z zamiłowania, powołania czy z musu? :D

Pozdrawiam

Viola
A to zależy czy mówimy o pracy czy zabawach w domu :p

w pracy administrowanie platformową e-learning oraz drobny help-desk :)
poza pracą postgresql, sieci i trochę programowania :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: SilverRanger

uee, ja znalazłem tylko 10+h :p

link

#edit:

120 dolarów to około Ł75 czyli nie aż tak drogo :p
Ale to za sam końcowy egzamin czy za cały kurs?
 

DeletedUser9

Guest
Odp: SilverRanger

uee, ja znalazłem tylko 10+h :p

link

#edit:

120 dolarów to około Ł75 czyli nie aż tak drogo :p
Ale to za sam końcowy egzamin czy za cały kurs?

Sam egzamin :)
Kurs różnie standardowy kosztuje w granicach 2000k ten mój niby ko 5000 :p ale unia płaci więc wiesz szkoda by było nie skorzystać :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: SilverRanger

No to fajnie, przyda się na pewno :p

A jak tam mistrzu, grasz w ogóle w tę grę? Pochwal się miastem :p ile masz punktów?
 

DeletedUser283

Guest
Odp: SilverRanger

A to zależy czy mówimy o pracy czy zabawach w domu :p

w pracy administrowanie platformową e-learning oraz drobny help-desk :)
poza pracą postgresql, sieci i trochę programowania :)

Hmm no to troszkę tego masz :D
Ja zaczęłam się troszeczkę bawić grafiką komputerową na swoje potrzeby albo jakieś mini dla kogoś :D
A poza tym jak mnie w szkole uczyli "programowania" w pascalu to podziękowałam i z informatyką nic nie chce mieć wspólnego ^^
 

DeletedUser9

Guest
Odp: SilverRanger

No to fajnie, przyda się na pewno :p

A jak tam mistrzu, grasz w ogóle w tę grę? Pochwal się miastem :p ile masz punktów?

Ja to noob jestem :), wioskę mam tylko do testów nie ma czym się chwalić :)


mm no to troszkę tego masz
Ja zaczęłam się troszeczkę bawić grafiką komputerową na swoje potrzeby albo jakieś mini dla kogoś
A poza tym jak mnie w szkole uczyli "programowania" w pascalu to podziękowałam i z informatyką nic nie chce mieć wspólnego ^^

Grafika przez dłuższy okres my się bardzo podobała, jednakże ta dokładność, kropka tu kropka tam po prostu cierpliwości do tego nie miałem :)



Silver potrafiłbyś zrobić coś takiego przez .php? http://unlemide.ugu.pl/Witaj.php (moje) :p

Wiesz na studiach trza było takie coś robić, ale nie przepadam za php dlatego zastosowałem tam metod 3 z :p (studenci powinny wiedzieć co to jest za metoda)
 

DeletedUser14

Guest
Odp: SilverRanger

haha słyszałem tą zasade "3 z" w Matura do Bzdura jak byli w Superstacji;p
Zakuć, zdać, zapomnieć jakoś tak;p

Jak coś to w swoim wątku odpowiedziałem ile temu lat byłem w teamie wiki.plemiona.pl - zapraszam xD
Tylko nie pamiętam konta na forum, a ja przypomniam to żaden email nie przychodzi ;P
 

DeletedUser9

Guest
Odp: SilverRanger

haha słyszałem tą zasade "3 z" w Matura do Bzdura jak byli w Superstacji;p
Zakuć, zdać, zapomnieć jakoś tak;p

Jak coś to w swoim wątku odpowiedziałem ile temu lat byłem w teamie wiki.plemiona.pl - zapraszam xD
Tylko nie pamiętam konta na forum, a ja przypomniam to żaden email nie przychodzi ;P

Nie to nie jest studencka zasada 3 z :) jesteś blisko ale to nadal nie to :) Może sqn będzie wiedział o co chodzi :p?
 

DeletedUser283

Guest
Odp: SilverRanger

Grafika przez dłuższy okres my się bardzo podobała, jednakże ta dokładność, kropka tu kropka tam po prostu cierpliwości do tego nie miałem :)

Hmm akurat do takich rzeczy to mam cierpliwość, ale nie ma cierpliwości do ludzi z przerośniętymi ambicjami a tu na tym forum widzę jest kilku takich.

No ale na szczęście każde forum posiada opcję ignoruj więc po problemie :)

Aaa jaka ulubiona potrawa? :D
 

DeletedUser9

Guest
Odp: SilverRanger


Hmm akurat do takich rzeczy to mam cierpliwość, ale nie ma cierpliwości do ludzi z przerośniętymi ambicjami a tu na tym forum widzę jest kilku takich.
No ale na szczęście każde forum posiada opcję ignoruj więc po problemie :)


Niestety wszędzie się znajdą takie przypadki, często po prostu wystarczy olać to co piszą :)






Aaa jaka ulubiona potrawa? :D

Ulubiona potrawa w sumie to jest jedno z trudniejszych pytań, jakie ktoś mógł mi zadać, gdyż nie mam jako takiej ulubionej wszystko zależy od pory dnia i nastroju. Kiedyś to były frytki ze schabowym i sałatką, mizerią, lub po prostu zsiadłym mleczkiem(mniam), ponadto kanapki z warzywami (pomidor, ogórek, czosnek,papryka,sałata). Czy coś jeszcze pewnie tak^^ a co nie pamiętam:)
 

DeletedUser283

Guest
Odp: SilverRanger

Anoo jesteś mężczyzna wiec można Ci to wybaczyć :D
 
Do góry