SilverRanger

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9

Guest
no cóż, ja się jeszcze nie wypowiadałem, więc się wypowiem: Witaj!

Witaj :))


A ile osób w ogóle na tym spotkaniu było ??? Bo jestem aż ciekaw, a Bartka (Bryfft-a) zapytać się boje, bo z nim to mam zawsze jakieś jazdy i mnie nie lubi hahah :D

Mi w dzień zlotu wypadł wyjazd rodzinny więc guzik mi z tego wyszło, a miałem zaledwie 50 km ;/ Ehhh może w przyszłym roku jak dożyje się uda :p
No jaka szkoda :( 50 km ?? to gdzie ty mieszkasz w Aleksandrowie ? Myślałem, że w Łodzi :D

Wybacz, witaj, pozdrawiam, jak się masz?:D

Witaj witaj a czemu na skype boisz się spytać :D?
 

DeletedUser8110

Guest
Pytanie, które mi przyszło go głowy po wczoraj: wiesz, że śmiejesz się jak szaleniec (czasami)? :D
 

DeletedUser

Guest
A ile osób w ogóle na tym spotkaniu było ??? Bo jestem aż ciekaw, a Bartka (Bryfft-a) zapytać się boje, bo z nim to mam zawsze jakieś jazdy i mnie nie lubi hahah :D

Mi w dzień zlotu wypadł wyjazd rodzinny więc guzik mi z tego wyszło, a miałem zaledwie 50 km ;/ Ehhh może w przyszłym roku jak dożyje się uda :p

Pozwolę sobie odpowiedzieć za Silvera :D Ze wszystkich gier łącznie było ok. 30 graczy, żałuj, że cię nie było! Karaoke wyszło świetnie, wszyscy mamy talent ;)

Hm a wrażenia nawet ok :p sobotni wieczór chyba najbardziej zapadł w pamięci :p a spotkanie z graczami no w sumie też było fajne:p tylko ktoś mi żelek nie dał w tym roku i przez to byłem smutny :(
Było przyjść do stolika Grepolis, rozdawałam żelki :p Co prawda nie te InnoGamesowe, ale też mniam :)
 
Do góry