sens posiadania studni

  • Rozpoczynający wątek boynar
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser625

Guest
Ciekawe przez ile miesięcy już tak masz? Niech zgadnę 2x się zdarzyło?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja ostatnio dostałam mniej więcej w odstępie 2 dni po 50 czyli nie jest tak źle.
To jest LOSOWOŚĆ z wskazaniem na nie losowanie głównej wygranej jak w lotto:p
 

DeletedUser5906

Guest
Ciekawa to sprawa z Tą studnią.
Gram na 4 światach. Na 3 eko. Na swoim głównym mam 2 studnie (miałem 3 , ale po pijaku niechcący usunąłem) , na jednym z eko mam 1 i na tej jednej miałem już 4 razy diamenty , a na głównym tylko raz. I o co tu kamman ?
 

DeletedUser5421

Guest
Ciekawa to sprawa z Tą studnią.
Gram na 4 światach. Na 3 eko. Na swoim głównym mam 2 studnie (miałem 3 , ale po pijaku niechcący usunąłem) , na jednym z eko mam 1 i na tej jednej miałem już 4 razy diamenty , a na głównym tylko raz. I o co tu kamman ?

O to kaman że sie studnie fochły ze jakiś pijak je usuwa xD
 

DeletedUser

Guest
Szybciej wychodzi SMS za 11PLN i masz 160 szt w kilkadziesiąt sekund :p
 

DeletedUser8507

Guest
ale to jest o STUDNI a nie o SMS :p Oraz nie każdy ma telefon, albo forse na nim, lub ma blokade jakś :p
 

DeletedUser7112

Guest
moze ktoś zamknąć ten wątek?... sorry ale to 6 stron dyskusji o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkanocnymi....
 

DeletedUser8110

Guest
moze ktoś zamknąć ten wątek?... sorry ale to 6 stron dyskusji o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkanocnymi....

Nie widzę potrzeby, dyskusja o studniach raz na jakiś czas się odradza, więc czemu zamykać ? ;) Nikt nie zmusza do czytania tych 6 stron :)

W sumie ja już się przyzwyczaiłam do mojej studni na EN, którą zdobyłam kosztem wielu nerwów w trakcie eventu wielkanocnego ;)
Nawet mi trochę było później smutno, że tak się wtedy starałam zebrać te jajka, a później okazało się, że i w innych eventach można było ją zdobyć bez większego wysiłku, licząc jedynie na łut szczęścia... Ne becie wylosowałam chyba ze 2 studnie, ale to do tej pierwszej na EN mam największy sentyment, bo ciężko zapracowałam na nią :D
 

DeletedUser10373

Guest
A ja mam 2 studnie i obecność Diamencików ostatnio mnie przytłacza:) No może nie w sensie rewelacji, ale wiem, że istnieje opcja ich wypadnięcia:p
 

DeletedUser5256

Guest
A ja mam 2 studnie i obecność Diamencików ostatnio mnie przytłacza:) No może nie w sensie rewelacji, ale wiem, że istnieje opcja ich wypadnięcia:p
Już szybciej z zapętlonych zadań. Posiadanie studni nie ma sensu, chyba że bonusy z pereł by zaczęły uwzględniać.
 

DeletedUser625

Guest
E tam nie gadaj dodatkowe surki, medale i PRki często też się przydają.
 

DeletedUser625

Guest
Po bardzo długim czasie dzisiaj wypadło mi po 50 diamentów z trzech studni. Byłem lekko w szoku. :p
 

DeletedUser12221

Guest
mam jedna studnie życzeń, wypadły mi raz diaxy i dwa lub trzy razy różne towary, cieszę się właściwie nawet jeśli studnia daje złoto i młotki, zawsze coś ;) poza tym mało miejsca zajmuje.
 

DeletedUser9461

Guest
mi też wypadły diaxy, razem ok. 300, a o towarach to już nie mówie, co trzy dni 40 różnych towarów, PR też kilka razy wyleciały
 

DeletedUser3876

Guest
W ogóle zastanawiam się na poważnie nad sensem istnienia tego tematu...
Studnia daje losowo same korzyści, zajmuje 3x3 miejsca, a sam fakt postawienia jej w mieście zależy tylko od Gracza!
Nikt nikomu nie wsadził studni do miasta, zajmując miejsce, wbrew jego woli. Jeżeli uważasz, że posiadanie studni nie ma sensu - nie stawiaj jej.
 

DeletedUser

Guest
W ogóle zastanawiam się na poważnie nad sensem istnienia tego tematu...
Studnia daje losowo same korzyści, zajmuje 3x3 miejsca, a sam fakt postawienia jej w mieście zależy tylko od Gracza!
Nikt nikomu nie wsadził studni do miasta, zajmując miejsce, wbrew jego woli. Jeżeli uważasz, że posiadanie studni nie ma sensu - nie stawiaj jej.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia..na miejscu studni postawiłam Obserwatorium..ono daje według mnie wymierne korzyści i to dla całej Gildii..jako założycielka i wielki orędownik GvG..( choć szlag mnie trafia na lewe praktyki )..zwracam najbardziej uwagę na aspekty dające korzyść Gildii..więc studnia poszła do kosza :)
I zgadzam się ze zdaniem Bryffta..że studnie to raczej dla kolekcjonerów..fighterzy wykorzystają to miejsce w inny sposób :)
Ale i Ty masz racje..każdy ma wybór..i swoją wizję miasta :)
 

krzysw

Wicehrabia
a mi studnia bardzo się podoba, mam ich już 7 i jestem bardzo zadowolony, ostatnio 3x dostałem diamenty o towarach i medalach nie wspominając :)
 
Do góry