sens posiadania studni

  • Rozpoczynający wątek boynar
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser10858

Guest
Oczekujecie diamentów to nie wypadają. Wygrałem jedną w zimowym evencie i ostatnio mi poleciały. Z zadań też parę razy po 20 :)
 

DeletedUser12852

Guest
Posiadam 23 studnie i wpadło mi co najmniej 3K diaxów. Nie powiem, zę takie budynki są zbędne, nawet, jak ktoś rozwinął już drzewko technologiczne.
Surka, z studni jest dość ważnym "datkiem" jaki zasila nasz magazyn. Zwłaszcza bardzo przydatne, gdy do produkcji surki musimy posiadać surowce z wcześniejszych epok.
Czy liczne na diaxy.... nie, zdecydowanie nie. nie napalam sie na nie..... Fajnie by było, gdyby studnie dawały więcej młotków.
 

DeletedUser12464

Guest
Z obserwacji wiem że to wszystko kwestia szczęścia - mam 2 studnie mniej niż moja lepsza połówka i są okresy kiedy mnie wpada więcej diamentów niż u niej. Innym razem ja mam na okrągło złoto i młotki, a ona raz na tydzień łapie diamenty.

Pełna losowość i tyle.
 

DeletedUser

Guest
Trzeba mieć szczęście - marudzenie niewiele tu da i tyle w tym temacie ;)
 

DeletedUser12852

Guest
Coś takiego jak szczęście w takich grach nie istnieje :D Prawda jest taka, że wszystko zależy od tego jak jest napisany skrypt. Dostaniesz to z studni, co "Innogames" uzna za stosowne. Takie "prawdopodobieństwo" jest stosowane w każdej grze online, gdzie gracze prowadzą ze sobą rozgrywkę. To "pradopodobieństwo" ma na celu unormowanie gry - zbalansowanie rozgrywki.
Za przykład posłużę się pewnym przykładem. Gram również w gre WoT, czyli World of Tanks i ugrałem już naprawdę kilkadziesiąt tysięcy bitew i dziwi mnie fakt, że w jednej bitwie moje pociski wchodzą w przeciwnika jak w masło, a w następnej cokolwiek bym nie zrobił to i tak nie wjedzie :D Dlaczego ? proste, moja drużyna miała po prostu przegrać I tyle.
Tak samo jest z studniami w całe te "procentowe" przeliczanie ile czego ma wpaść, w ogóle nie wierzę. Studnie dadzą Ci to, co masz dostać. Ale w takiej ilości aby nie zdebalansowało gry.
 
Do góry