Rozbudowa Pereł Architektury

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser437
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za blokadą

  • TAK

    Głosy: 10 34,5%
  • NIE

    Głosy: 19 65,5%

  • W sumie głosujących
    29
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Taaa. Widzę że nie wszyscy uważnie przeczytali co napisałem i nie wszyscy podczas tego czytania mieli włączone myślenie

Rzec bym mógł, że nie chcę cię urazić, ale nie lubię kłamać. Twoje wypowiedzi są tak niekonsekwentne, pozbawione logiki i uczciwości że nie śmiem nawet gdybać, że obiektywizm jest ci sprawą zupełnie obcą. Rozpaczasz nad tym, że ludzie nie chcą ci pereł budować. Bo i kto niby chciałby pomagać takiemu burakowi?! Przyznam szczerze, że bardzo cieszy mnie, że ludzie nie są ślepi na taką ciemnotę i reagują w tej sytuacji należycie. Może czas najwyższy "włączyć myślenie" i przeanalizować kilka kluczowych faktów? To nie przypadek że zdecydowana większość osób w tym temacie się z twoimi egoistycznymi (rany, to już nawet nie egoizm... to jakieś... pso-ogrodnictwo O.o) ideami zwyczajnie nie zgadza -_-"
Zamiast post po poście coraz bardziej się pogrążać odczekaj aż więcej ludzi się w sprawie wypowie i albo zmieni stan rzeczy, wytaczając w obronie twojej idei jakieś argumenty których sam zawrzeć nie potrafisz, albo ostatecznie zamknął sprawę dobijając ostatnie gwoździe do trumny. Twoje fochy i "końce i kropki" niczego tu nie zmienią.
 

DeletedUser

Guest
Kwintesencja postępowania typu "pies ogrodnika".
Jak Ci nie odpowiadają tacy znajomi, to ich wywal. Albo zmień gildię i graj sam.
No, na sąsiadów nie ma sposobu, jak się jakiś wredny sąsiad sąsiad uprze i zasili Ci perłę, to gorzej niżby miał splądrować :p

Albo generalnie jak Ci nie odpowiadają interakcje z innymi to graj bez dostępu internetu. Możesz sobie cuda-niewidy ekonomiczne budować bez pomocy innych.

... i jeszcze jedna rzecz mi przyszła do głowy. Zawsze możesz sobie napisać w profilu:
"OD MOICH PEREŁ WARA!!!!!"
Byłby to miły powiew świeżości w stosunku do tych wszystkich uprzejmych wpisów w stylu: Proszę o punkciki na perełki" :haha:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8

Guest
Podobny temat był już wałkowany, nawet gdzieś tutaj link się przewinął. Graczowi może się nie podobać, że ktoś "wykorzystuje" jego Perły do zarobku, bo tak właśnie się dzieje, bez względu na to ile punktów tam wsadza, robi to dla zysku. Natomiast mechanika gry, nie przewiduje opcji zablokowania takiej czynności. Gra opiera się na rywalizacji, zawsze będą słabsi i silniejsi i zawsze Ci słabsi będą żądać zmian, żeby było im lepiej i wygodniej, ale to tak nie działa. Większość tych narzekających, gdyby znaleźli się w sytuacji, w której mogą wykorzystać czyjąś słabość, czy to problem z rozbudową perły czy słabą obronę w mieście, to bez wahania by to wykorzystali, bo gra im to umożliwia i między innymi na tym polega.
 
Status
Zamknięty.
Do góry