[Inne] Ranking Graczy

Czy jesteś za wprowadzeniem zmian w rankingu graczy?


  • W sumie głosujących
    30

Legenda wojownika

Wicehrabia
Na Arenie eheheheh... brawo legenda, wygrales zlotą skrzynie od Inno za najglupszy post dnia.
Jesli ktos chce byc top 1 to musi potraktowac wszystkie obecnie posiadane miasta jako poboczne i w dniu, gdy wyjdzie nowy serwer, zacząć pompować wszystkie PR w ten nowy...
To jest chyba jedyna droga do osiągnięcia czegokolwiek w tej grze. Szkoda tylko, że kosztem czasu, ktory poświęcił na rozwój obecnego miasta/miast. Szkoda, że aktualne miasta trzeba spisać na straty.
Tak na arenie jest to bardziej osiągalne . Jeśli masz dobry bonus i dużo medali możesz dogonić resztę ,ponieważ podejścia można kupić za medale. Jest to trudne ,ale bardziej osiągalne.
'osoba która gra dłużej aktywnie zawsze musi być wyżej niż osoba która gra krócej' - no własnie nie musi, liczba dni w grze nie jest równa liczbie poświęconych godzin. Jeśli Ktoś gra np. 6 lat i poswieca na gre 1 godzine dziennie, a ktoś inny gra 3 lata i poświęca na granie 2h dziennie, robiąc to w bardziej efektywny sposob, to powinien mieć możliwość dogonić te osobe, ktora gra 6 lat.
Teraz będzie to niemożliwe, bo geniusze z Inno tak to sobie wymysliły, a Ty im jeszcze przyklaskujesz ‍-_-
Ranking graczy z topki podniósł się gdzieś około 3 krotnie od momentu wejścia gpch . GPCH wcale nie pozwalało nigdy dogonić graczy z topki ,a jedynie przegonić tych nieaktywnych . Gracze z topki to z reguły osoby ,które tłuką mnóstwo walk na gpch i poświęcają sporo czasu na grę. Myślisz ,że oni wystukali tyle pkt nie grając aktywnie ? Przed wejściem gpch nie było potrzeby siedzenia aż tyle na grze , a przez godzinę dziennie mogłeś zrobić większość aktywności , poza handlem i wrzutkami. Liczba walk była ograniczona do sąsiadów ,wg i gvg , ale tak jak ktoś już wyżej ci tłumaczył pkt nie są tylko za walki ,dlatego nie dogonisz tak łatwo top osób jeśli są aktywne .
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Tak na arenie jest to bardziej osiągalne . Jeśli masz dobry bonus i dużo medali możesz dogonić resztę ,ponieważ podejścia można kupić za medale. Jest to trudne ,ale bardziej osiągalne.

Ranking graczy z topki podniósł się gdzieś około 3 krotnie od momentu wejścia gpch . GPCH wcale nie pozwalało nigdy dogonić graczy z topki ,a jedynie przegonić tych nieaktywnych . Gracze z topki to z reguły osoby ,które tłuką mnóstwo walk na gpch i poświęcają sporo czasu na grę. Myślisz ,że oni wystukali tyle pkt nie grając aktywnie ? Przed wejściem gpch nie było potrzeby siedzenia aż tyle na grze , a przez godzinę dziennie mogłeś zrobić większość aktywności , poza handlem i wrzutkami. Liczba walk była ograniczona do sąsiadów ,wg i gvg , ale tak jak ktoś już wyżej ci tłumaczył pkt nie są tylko za walki ,dlatego nie dogonisz tak łatwo top osób jeśli są aktywne .
oho ktoś nigdy nie grał w GvG i nie wie co to farmienie punktów z drugą gildią :D

gdzie są te czasy że zgadywało się z drugim gościem z innej gildii i biło się czempionami nawzajem sektory by punktów natrzepać :D

aktywność musi być zawsze nagradzana. Czy będzie się wolniej goniło topke? Tak,
Czy osoba, która jest w słabej gildii i trzepała sama tysiące walk powinna być w top? Zdecydowanie nie. Bo to ciężko nazwać aktywnoscią. Można w takiej gildii wejść raz dziennie. Zająć mapę. Wrócić jutro. 1-2h roboty. Natrzepać dużo walk w gildii, gdzie jest większość aktywna wymaga logowania się niemal przez cały dzien na każdy sektor ;)

Teraz progres w rankingu zależy od grupy graczy w której jesteś. I to jest mega na plus.
 

Rick Rock

Szlachcic zagrodowy
Ten ranking jest do bani. Ranking gildii też był do zmiany, na szczęście zostało to zmienione i to na bardzo podobnych zasadach jakie tu zostały zaproponowane dla rankingu graczy. Chwała im za to, dzięki temu jeszcze trochę przytrzymają mnie w grze. Mam nadzieję, że wkrótce wprowadzony zostanie również resetowany czasowy ranking graczy, a dla tych wszystkich którzy głosują tu przeciw temu rozwiązaniu i są przyzwyczajeni do swoich punkcików Inno pozostawi dodatkowo zakładkę ze starym rankingiem, tak jak zrobili to z rankingiem gildii. Wszyscy będą zadowoleni.
 

Legenda wojownika

Wicehrabia
oho ktoś nigdy nie grał w GvG i nie wie co to farmienie punktów z drugą gildią :D
Nie wiem do czego się odnosisz , jeśli chodzi ci ,że o fragment z ograniczeniem walk to tak czołowy sojusz dawniej tak robił i owszem sporo walk nadtłukiwali ,ale było to ograniczone w czasie i liczbie. A w sprawie moich kompetencji od lat działam na gvg - nie w topowych gildiach, ale obecnie mam swoją i jesteśmy na TOP2.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Nie wiem do czego się odnosisz , jeśli chodzi ci ,że o fragment z ograniczeniem walk to tak czołowy sojusz dawniej tak robił i owszem sporo walk nadtłukiwali ,ale było to ograniczone w czasie i liczbie. A w sprawie moich kompetencji od lat działam na gvg - nie w topowych gildiach, ale obecnie mam swoją i jesteśmy na TOP2.
bo piszesz, że mozna nabijac punkty na arenie.

A na GvG możesz teoretycznie farmić punkty cały dzień jak masz kolege w innej gildii ;)

Pomysł wydawania medali na arene by farmić punkty to jest poziom z natury abstrakcyjno-absurdalnych xD
 

Legenda wojownika

Wicehrabia
bo piszesz, że mozna nabijac punkty na arenie.

A na GvG możesz teoretycznie farmić punkty cały dzień jak masz kolege w innej gildii ;)

Pomysł wydawania medali na arene by farmić punkty to jest poziom z natury abstrakcyjno-absurdalnych xD
Nie czytałeś moich wypowiedzi ze zrozumieniem . Nie pisałem o nabijaniu punktów na arenie , nie wiem skąd wymyśliłeś ten pomysł...
. Jeśli nowy gracz chce być w jakimś rankingu top1 to może próbować osiągnąć to na arenie .
Tak na arenie jest to bardziej osiągalne . Jeśli masz dobry bonus i dużo medali możesz dogonić resztę ,ponieważ podejścia można kupić za medale. Jest to trudne ,ale bardziej osiągalne.
Chyba nie wiesz ,ale dla areny istnieje oddzielny ranking ;) Dotarcie na szczyt może nie jest łatwe ,ale osiągalne i co najważniejsze dużą rolę odgrywa tu aktywność. Jeśli ktoś ma dobry bonus , dobrą arkę i codziennie robi dużo wrzutek i dużo przebywa na grze to jest w stanie nawet być top1 , oczywiście wymaga to trochę czasu.
 
Chyba nie wiesz ,ale dla areny istnieje oddzielny ranking ;) Dotarcie na szczyt może nie jest łatwe ,ale osiągalne i co najważniejsze dużą rolę odgrywa tu aktywność. Jeśli ktoś ma dobry bonus , dobrą arkę i codziennie robi dużo wrzutek i dużo przebywa na grze to jest w stanie nawet być top1

Epoka też ma znaczenie, bo łatwiej się w postępowej robi arenę. Są tańsze podejścia za medale. U nas na serwerze K najlepszy gracz na arenie jest z postępu.
 
Mam propozycje Pomysł :Czy można wprowadzić narzędzie do usuwania niedokończonych budynków z zasobnika Chodzi o pozostawione fragmenty teraz trzeba usuwać po jednej sztuce a jak chce się usunąć 86 szt. to trzeba tyle razy przenieść do kosza .Niepotrzebnych fragmentów robi się z każdym eventem coraz więcej i coraz większy bałagan się robi
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Nie czytałeś moich wypowiedzi ze zrozumieniem . Nie pisałem o nabijaniu punktów na arenie , nie wiem skąd wymyśliłeś ten pomysł...


Chyba nie wiesz ,ale dla areny istnieje oddzielny ranking ;) Dotarcie na szczyt może nie jest łatwe ,ale osiągalne i co najważniejsze dużą rolę odgrywa tu aktywność. Jeśli ktoś ma dobry bonus , dobrą arkę i codziennie robi dużo wrzutek i dużo przebywa na grze to jest w stanie nawet być top1 , oczywiście wymaga to trochę czasu.
ah jezu tobie chodzi ze mozna byc w rankingu areny top 1 xD okej, nie wpałbym na tak głupi pomysl, że ktos patrzy na taki ranking xd
 

Don Flamingo

Baronet
Wskaż mi miejsc gdzie poparłam te zmiany. Brak Ci jakichkolwiek argumentów, o grze pojęcie masz mętne. Gra niezmiennie działa tak, że osoby aktywniejsze pną się do góry, a mniej aktywne spadają w rankingu. Zmiana GPC literalnie niczego w tej kwestii nie zmieniła.
Spoko loko.
Mam dla Ciebie propozycję: zrób sobie doktorat z Forgelogii, opraw sobie ten papierek w ramke i powieś nad łóżkiem, a zdjęcie wstaw na facebooka i pochwal się rodzinie i znajomym. Teraz to w koncu modne :)
Choć w moim mniemaniu, to ta twoja wiedza też jest dość mizerna, gdyż z pozycji tłustego kota, będącego na topce, nie wiesz, jak wygląda gra, gdy goni się peleton, w ktorym jest na prawdę ciasno. Gdy w 3 lata gry w FoE, z top 23487253 na Arvahall robisz top 500-600 z szansami na rychłe top 200-300 i dogonienie tych, grających w FoE lat 10.
I nagle przez pomysły z czapy InnoGames, szansa ta zostaje Ci brutalnie odebrana :) Dziesiątki, setki przeprowadzonych wymian na GPC, pielęgnowanie mapek, aby gildia mogła się rozwijać razem z Tobą - zostaje wrzucone do śmieci. To wszystko uległo teraz spłaszczeniu.
Dogonienie tłustych kotów takich jak Ty, będzie już niemożliwe.
Nie wiem, czy wy ludzie słyszycie samych siebie, ale LITERALNIE pochwalacie polityke Inno i popieracie karanie graczy aktywnych, chcących piąć się w górę rankingu... bo tak i uj ;)
Zmiany na GPC 'LITERALNIE' (spodobalo mi sie to slowko) zmieniają w tej kwestii WSZYSTKO, bożko.
Dlatego dziękuję za płaszczyk ochronny, którym InnoGames Cię otoczyło.
SŁYSZYCIE, dziękuję, w imieniu Bożki. Ona jest wam na prawdę wdzięczna, choć trudno jej to przyznać :)
 
Ostatnia edycja:

MaPS

Szlachcic
Na K na T2 jest koleś, który zrezygnował z gry po biciu w Tytanie i zmienił nick na GEME OVER. I jeszcze długo będzie. Z T10 nie wypadnie pewnie z kilka lat
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Dziesiątki, setki przeprowadzonych wymian na GPC, pielęgnowanie mapek, aby gildia mogła się rozwijać razem z Tobą - zostaje wrzucone do śmieci. To wszystko uległo teraz spłaszczeniu.
hehehe i bardzo dobrze
Gdyby te dziesiątki i setki wymian byłyby WALKAMI i WOJNAMI - tymi czym gpc mialo i powinno być. to zmian by nie było, ale lepiej cwaniakować i wykorzystywac exploity w mechanikach xD

a dlaczego gracz co gra rok ma dogonić 10 letniego gracza? Jak ten gracz 10-letni przestanie grać, to go dogonisz. Jak gra tak samo jak Ty - różnica będzie stała.
jak gra mniej niż Ty - będziesz go gonić.

Prędzej bym marudził, ze za walki w tytanie dostaje się wiecej punktów niż w żelazie, bo walka to walka (ale przynajmniej zachęca to do zmian epoki)
 
Ostatnia edycja:

Legenda wojownika

Wicehrabia
ah jezu tobie chodzi ze mozna byc w rankingu areny top 1 xD okej, nie wpałbym na tak głupi pomysl, że ktos patrzy na taki ranking xd
Chyba pomyliłeś forum z globalem. Musisz mieć smutne życie skoro bawisz się w internetowego trola. To ,że nie wpadłbyś nie znaczy ,że pomysł jest głupi. Może się zdziwisz ,ale wiele osób również nie patrzy na ranking główny. Jak dla mnie mój pomysł rozwiązuje zaistniały problem . Nowi gracze mają ranking ,w którym mają realne szanse na dogonienie topu ,a nawet bycie top 1. Arena nie została dobrze zrobiona ,dlatego nie jest bardzo popularna ,ale myślę ,że jednym z celów było właśnie zapewnienie rywalizacji między graczami. Może w przyszłości arena doczeka się renowacji i zostanie lepiej zrobiona.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Musisz mieć smutne życie skoro bawisz się w internetowego trola. To ,że nie wpadłbyś nie znaczy ,że pomysł jest głupi.
to znaczy. znam ten ranking i dla mnie on jest śmieszny, więc nie wierze by ktoś sie nim przejmował.
jak ktoś sie nim interesuje jego wola. Dla mnie jest to mega śmieszne. Moja prywatna opinia.
 
to znaczy. znam ten ranking i dla mnie on jest śmieszny, więc nie wierze by ktoś sie nim przejmował.
jak ktoś sie nim interesuje jego wola. Dla mnie jest to mega śmieszne. Moja prywatna opinia.

Raczej wątpię, że ktoś spoza postępu ma szanse w tym rankingu na top 1. Maps napisał, że już rok jest na 1 miejscu i to jest dowód na to, że arena jest źle zrobiona tak jak kolega Legenda Wojownika napisał wcześniej. Każda epoka powinna mieć równe szanse.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Raczej wątpię, że ktoś spoza postępu ma szanse w tym rankingu na top 1. Maps napisał, że już rok jest na 1 miejscu i to jest dowód na to, że arena jest źle zrobiona tak jak kolega Legenda Wojownika napisał wcześniej. Każda epoka powinna mieć równe szanse.
i dlatego uważam ten ranking za śmieszny i smiesznym jest patrzeniem na ten ranking i przejmowanie się nim w obecnej wersji ;D
na E
1- EP
2- WSP
3 - EP
4 - wczesne sredniowiecze

wiec rozklad epok jakis niby jest
 

Auraya

Hrabia
i dlatego uważam ten ranking za śmieszny i smiesznym jest patrzeniem na ten ranking i przejmowanie się nim w obecnej wersji ;D
na E
1- EP
2- WSP
3 - EP
na D: tytan, pas, przyszlosc
a mowiac z doswiadczenia pewnie sie jeszcze zmieni na korzysc tytanow, co maja najwiecej medali
ranking daje nagrody, nagradzana jest aktywnosc - czy nie o to zawsze walczysz?
 

Don Flamingo

Baronet
Po raz kolejny napiszę, myślałam, że rozmawiamy o poważnym graniu.
Poważne granie widzimy w E-Sporcie, w gierkach typu League of Legends, CS:GO, ewentualnie na turniejach szachowych. A nie w FoE, ktore już do końca przeobraziło się w gierkę typu pay2win. Tutaj nie ma już mowy o poważnym graniu, o jakiejkolwiek zdrowej rywalizacji. W żadnych wypadku.
Wygrywa najbogatszy $$$
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
a mowiac z doswiadczenia pewnie sie jeszcze zmieni na korzysc tytanow, co maja najwiecej medali
akurat medali w każdej epoce masz tyle samo. za to koszt areny rośnie.

medale masz głownie z pereł, z zadan i eventów to smieszne ilości, więc czy postęp czy jowisz - ktoś ma tyle samo medali, a w postepie walk zrobi kilkaset wiecej bo dużo tansze koszty podejsc
 

Auraya

Hrabia
akurat medali w każdej epoce masz tyle samo. za to koszt areny rośnie.

medale masz głownie z pereł, z zadan i eventów to smieszne ilości, więc czy postęp czy jowisz - ktoś ma tyle samo medali, a w postepie walk zrobi kilkaset wiecej bo dużo tansze koszty podejsc
statystycznie wiecej tytanow ma arki 2.0 i to oni prowadza swoje watki gdzie zajmuja top 1.2. wiec medali tez maja wiecej do dyspozycji
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
statystycznie wiecej tytanow ma arki 2.0 i to oni prowadza swoje watki gdzie zajmuja top 1.2. wiec medali tez maja wiecej do dyspozycji
z tym nie bede dyskutować, bardziej mi chodzi o takich "zwykłych" graczy co te arki do 100 dociągną i tyle, wiadomo ze nie idealnie ale mniej wiecej podobną ilosc medali mogą miec
 
Do góry