Pustoszejące kontynenty ? :(

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser193
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

BTW: przestańcie aż tak bardzo offtopować. W końcu macie prywatne wiadomości od "słodzenia" sobie ;).
No i sernik sie doigrales:) Mowilem ci ze Bremenka ma za piekne pioro i avtara aby sie zadawala z nami.:) .Bremenka woli CM-ow niz nasze gili-gili:)P.S.A pozatym ten dzial to dyskusje .......PRECZ Z CENZURA!!! :D
 

DeletedUser193

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

Dzięki za ostudzenie zapału :). Tak za bardzo na ten wybór to nie liczyłam, chyba tak dobrze to jeszcze w żadnej grze nie ma :)
Bonifacy, to Ty się doigrałeś pisząc ten wywód o mnie :) , tylko buźki Cię ratują :p :****
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

Dzięki za ostudzenie zapału :). Tak za bardzo na ten wybór to nie liczyłam, chyba tak dobrze to jeszcze w żadnej grze nie ma :)Bonifacy, to Ty się doigrałeś pisząc ten wywód o mnie :) , tylko buźki Cię ratują :p :****
Tak jak zwykle -Kto ladniejszy to na niego.:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

U mnie na kontynencie gra już ino 3 - 4 osoby !!!!! gra jest pomału nużąca...
 

DeletedUser193

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

Mamy nadzieję że szybko wejdą zmiany i to się zmieni. Dużo jest takich kontynentów jak Twój :(
 

DeletedUser1228

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

u mnie może i dopiero początek, ale jest 6 graczy z którymi można pochandlować, reszta się obija... i nie gra...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

U mnie jest w miarę z tego co widzę to jak na razie ok. 10-15graczy gra. Najlepszy gracz ma 2.620pkt. Zobaczę jak to się dalej rozwinie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

U mnie jest kilku dobrych, ale nie umieją odpisywać na wiadomości ;<
 

DeletedUser426

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

U mnie w miare aktywnie grają osoby do 9 pozycji. Ale również miła pani w szkole nie nauczyła ich pisac ani czytać. A tak to pustka jak w prypeci
 

DeletedUser104

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

Jak bedzie 0.10.1 to powinno się dużo polepszyć, można powiedzieć że to przełomowa aktualizacja, chociaż i tak dużo jest do zrobienia.
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

no u mnie na kontynencie jest tragedia.
z tego co zauwazylem moze grają 4 osoby u mnie a co do handlu? masakra..... jestem przez to zmuszony cochwile stawiac nowe budynki z surowcami aby moc sie rozwijac bo handlu moge swobodnie powiedziec ze na moim kontynencie nie ma ;/

jedynym ratynkiem bedzie handel gildyjny no i jak wiadomo mieszanie graczy na coczekam z niecierpliwoscią
 

DeletedUser1228

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

tak handel gildyjny i mieszanki sąsiedztw to bardzo dobre zmiany , bo na moim K, gra już tylko 2 graczy...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

tak handel gildyjny i mieszanki sąsiedztw to bardzo dobre zmiany , bo na moim K, gra już tylko 2 graczy...

No to padł kolejny rekord. :D
Myślałem, że u mnie jest najgorzej bo jest tylko 11 graczy. Potem ktoś napisał, że ma 7 i to spowodowało mój szacunek a tu ... chłopie ale masz przerąbane :D
 

DeletedUser1228

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

teraz to tylko ja się rozwijam, graczy jest 9, 8 nie gra... dobrze że jest handel gildyjny, bo było by b. ciężko...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

Poczekajmy na poniedziałek. Z tego co piszą moderatorzy, nastąpi łączenie kontynentów. Wtedy też znając życie nastąpią fuzję gildii bądź też powstaną nowe. Gra ruszy z kopyta i zacznie się ciekawie. A teraz zostaje tylko stukanie w domki i zbieranie monet i młotków. Bynajmniej tak jest u mnie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

Ależ to bardzo interesujące zajęcie (ja jeszcze stawiam nowe budynki i przestawiam istniejące) :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

Ależ to bardzo interesujące zajęcie (ja jeszcze stawiam nowe budynki i przestawiam istniejące) :D

Ano porobiłem na początku kilka błędów. Zamiast efektywnie wykorzystywać teren szedłem w kierunku estetyki. A to błąd ... więc czas oczekiwania na łączenie wykorzystam na zmianę urbanistyczną miasta. Ponadto jeszcze kilka budynków mam ze starej epoki :p
 

DeletedUser1228

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

heh, ja zbieram złoto, i młotki i dziś nawet wybudowałem kamieniarza bo potrzebny, a nie mam z kim handlować, a w gildii, to nikt nie ma bonusu na kamień :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

heh, ja zbieram złoto, i młotki i dziś nawet wybudowałem kamieniarza bo potrzebny, a nie mam z kim handlować, a w gildii, to nikt nie ma bonusu na kamień :(

To przejdź dalej. Będziesz modlił się o miedź. Dobrze, że ja już mam to za sobą ... u nas nikt tego nie miał a było nas 80.
Jak już pisałem po wywaleniu nieaktywnych zostało nas 11. Rożnica pomiędzy pierwszą trójką a reszta nadal jest tragiczna.
Można to porównać do różnicy pomiędzy Nowym Jorkiem a Pcim Dolnym. I tu i tu żyją ludzie .. i na tym się kończy.
Dla ciekawości. Jeden z nas nawet dostał podwójny bonus ... ma dwa razy miód. Ot to się nazywa szczęście.
 

DeletedUser1228

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

bd się modlił, no chyba że bd miał na nią bonus ;)
no ja gram może od 2 tygodni, i też jest różnica w pkt, a pozostało nas 9...
a z tym miodem to tylko się cieszyć ;) może ma jeszcze zwiększoną jej produkcję?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

bd się modlił, no chyba że bd miał na nią bonus ;)
no ja gram może od 2 tygodni, i też jest różnica w pkt, a pozostało nas 9...
a z tym miodem to tylko się cieszyć ;) może ma jeszcze zwiększoną jej produkcję?

Miodu nie potrzeba w średniowieczu tyle ile miedzi. Ona jest zawsze czy to w badaniach czy w negocjacjach. Nie widziałem aby ktoś miał u nas bonus dlatego kombinowalismy jak koń pod górę. Lecz się udało.
 

DeletedUser1228

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

to chyba najważniejsze że się udało... a jak nie bd jej mieć, to też się coś wykombinuje, no bo w końcu nikt nie powiedział że ma być łatwo ;)
 

DeletedUser705

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

Negocjacje nie są tak ważne, każdy sektor da się przejąć odpowiednim wojskiem nawet z poprzedniej epoki, gorsze są badania.
 

DeletedUser1228

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

no na badaniach przez braki się trochę traci :/
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

Skoro jest to temat o pustoszejących kontynentach to nie bede robił osobnego tematu tlyko tutaj napisze.
Otóż wg opisanej aktualizacji miało być tak, że aktywni gracze będą łączeni do jednych kontynentów a reszta - won.
Po aktualizacji na moim kontynencie zostało zaledwie 7 osób....
Nie ma nawet kogo atakować.

Czy to ma tak wyglądać? Bo jeśli tak to odrazu mówie, że gra sie robi bez sensu bo napewno nie jestem jedyny który ma taką sytuacje.
 
Do góry