Pustoszejące kontynenty ? :(

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser193
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

W poniedziałek będzie łączenie kontynentów, wiele razy o tym pisano...
 

DeletedUser1264

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

U mnie graczy zostało 12.Szkoda tylko, że gram ja i 1 czy 2 inne osoby. Różnica punktów jest dosyć duża bo ja mam 5 tyś. a druga osoba 3tyś. Reszta osób jeszcze mniej.No ale mam nadzieję, że to przez wakacyjne wyjazdy bo nieaktywnych jest sporo osób w miarę rozwiniętych.Na moje nieszczęście są to osoby 2 lub 3 miejscu w naszym rankingu.Które można by chociaż plądrować z surowców. Jedynie handel gildyjny mnie ratuje, bo na kontynencie nikt nie handluje.
 

DeletedUser1496

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

U mnie graczy zostało 12.Szkoda tylko, że gram ja i 1 czy 2 inne osoby. Różnica punktów jest dosyć duża bo ja mam 5 tyś. a druga osoba 3tyś. Reszta osób jeszcze mniej.No ale mam nadzieję, że to przez wakacyjne wyjazdy bo nieaktywnych jest sporo osób w miarę rozwiniętych.Na moje nieszczęście są to osoby 2 lub 3 miejscu w naszym rankingu.Które można by chociaż plądrować z surowców. Jedynie handel gildyjny mnie ratuje, bo na kontynencie nikt nie handluje.

to wiesz jak w każdej grze, ktoś założy konto,zaraz rzuci,tylko s[prawdzić co i jak. Dajmy trochę czasu, niby od następnej aktualizacji ma być lepie. Ja akurat nie narzekam, wcześniej było 80 osób, ale co z tego skoro większość miała poniżej 20 pjtów. Teraz jest mniej ale przynajmniej aktywniejszych. Nie jakoś specjalnie baardzo aktywnych ale mimo wszystko doszło parę osób z większą liczbą pktów. Zawsze to jakoś inaczej spojrzeć ,że się nie dominuje pierwszego miejsca he nie mam pojęcia co napisałem jutro ewn zeedytuje i sprawdzę czy napisałem coś w ludzkim j ęzyku
 

DeletedUser625

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

I wy tu narzekacie, a co ja mam powiedzieć? Jestem sam jeden na moim kontynencie. Nikogo więcej nie ma.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

Z tego co zauwazylam na 1 swiecie juz bylo łączenie, czekamy na 2 swiat:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pustoszejące kontynenty ? :(

Taaak świat pierwszy już złączony. Teraz handel kontynentalny również ruszył aż miło ;)
 

DeletedUser1775

Guest
to i tak daleko do tego co ja mam. nie wiem jaki dokładnie jest stosowany algorytm łączenia (wypadałoby go poprawić), ale u mnie nagle przybyło graczy, którzy mają 2,3k albo i więcej pkt. ode mnie, że nie wspomnę o tym, że pomiędzy 1, a 2 miejscem jest 8k pkt różnicy ;). to chyba coś jest niehalo (a że nasz top 1 jedzie na samych diamentach to już inna sprawa - willa city :p), takie rozstrzelenie nie sprzyja rozwojowi, gdyż ciężko na taki codzienny atak top 1 odpowiedzieć (bo niby czym?).
 
Do góry