[Wyprawy gildyjne] przywrócenie starych wypraw gildyjnych

czy przywrócić stare zasady wypraw gildyjnych

  • tak

  • niewiem

  • nie


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Dużo osób chce starych wypraw gildyjnych bo w nowych nie ma gdzie wygrywać diamentów. Nowi gracze nie mają szans. Problem polega na tym że zbyt duże koszty odblokowania nowych poziomów wypraw.
 

Marik

Książę
Dużo osób chce starych wypraw gildyjnych bo w nowych nie ma gdzie wygrywać diamentów. Nowi gracze nie mają szans. Problem polega na tym że zbyt duże koszty odblokowania nowych poziomów wypraw.
Zbyt duże koszty odblokowania? Jak ostatnio patrzyłem to 5 poziom wymagał po 48szt każdego towaru
 
Mam informacje że dużo ludzi chce strajkować żeby wrócić do starych zasad
Na angielskojęzycznych serwerach pojawił się taki oto apel:
Drodzy Gracze!
Informujemy, że w przyszłym tygodniu zbojkotujemy wyprawę gildii poziom 5.
Powodem są absurdalne koszty towarów na poziomie 5, brakujące diamenty na niższych poziomach i absurdalne zyski. Nowi gracze nie mają żadnych szans. Po prostu nie odblokowuj ekspedycji gildii w następnej rundzie. Im więcej gildii bierze udział, tym szybciej zwracamy na siebie uwagę.

Dołącz do nas ! Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij tę wiadomość do zaprzyjaźnionych gildii.

Przekażcie Proszę dalej niezależnie od decyzji czy się w to włączycie.
 

Madderddin

Szlachcic
Dużo osób chce starych wypraw gildyjnych bo w nowych nie ma gdzie wygrywać diamentów. Nowi gracze nie mają szans. Problem polega na tym że zbyt duże koszty odblokowania nowych poziomów wypraw.
Śnie po nocach o przywróceniu "starych" nagród, zwłaszcza wieży zwycięstwa 7 medali na tydzień pozwalało mi na szybsze ukończenie WG.
Czytam te ogłoszenia o bojkocie i śmiać mi się nie ma w nich nic sensownego zwykle pierdololo.
Pokażcie mi w starych nagrodach lepszy budynek od Świątyni. Pokażcie mi swoje miasta główne , w których macie nastawiane studnie życzeń oraz tarasy.
Moi mili chciałabym aby Inno dało możliwość zdobycia diamentów na 5 poziomie powiedzmy 2x100 z 50% szansą , i chciałbym poczytać wtedy komentarze czy też tak byście się martwili tym , że nowi gracze nie mają szans na ich zdobycie.
 

kapustka2018

Szlachcic zagrodowy
Piąty poziom WG jest dobry i nie marudzić tylko wydawać realną kasę na diamenty. Ja przez pięć lat straciłem tylko czas na tą gierkę i koniec właśnie nastąpił....
 

Gozur

Wójt
Pokażcie mi w starych nagrodach lepszy budynek od Świątyni. Pokażcie mi swoje miasta główne , w których macie nastawiane studnie życzeń oraz tarasy.
Akurat takich miast jest sporo. Najczęściej są to miasta ma tak zwanych "pobocznych światach" - do trzepania diamentów ze studni lub fontann.
 

Marik

Książę
a ty w co wierzysz? nic nie wnosisz do dyskusji więc po co piszesz nie na temat
Jak nie rozumiesz aluzji to nie moja sprawa, ironicznie stwierdziłem że ten cały bojkot 5 poziomu nic nie zmieni, ale teraz postanowili wystawiać 1 gwiazdkę aplikacji w sklepie, tak jakby miało to coś dać. Moja wiara nie ma tu nic do rzeczy. Bojkot nie ma sensu, więc zostaje albo olać V albo pokombinować i troche miasto przerobić nie tracąc zbytnio
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Podniósł się płacz i lamenty bo nie da się przeklikać na auto przez 5 poziom. :haha:
Generalnie jestem ZA utrzymaniem WG w obecnej formie.
Próbowałem na Becie i nie daję JESZCZE rady zrobić całego 5 poziomu i to jest fajne. Przypomniał mi się sam początek gry w FoE, kiedy nawet 1 poziom był wyzwaniem. :);)
Nadal zle rozumowanie, a właściwie niezrozumienie "oczekiwań" graczy. Oczywiście, są i tacy co by chcieli "odrazu i natychmiast", ale oni stanowią margines z tych niezadowolonych. Zdecydowana większość graczy (nie kierujmy się naszym forum, bo tu niektóre osoby są odklejone od rzeczywistości) na forum EN , DE i wspomniane beta, chcą jedynie nagród ADEKWATNYCH do nakładu np. wydanego surowca i przywrócenia diamentów. A skoro piszesz o becie, to znasz temat. To nie wyzwanie, to nieadekwatne , zgoła inne, oderwane od całego WG, wpiep... czegoś z gów... nagrodami. Cała filozofia.

Jak nie rozumiesz aluzji to nie moja sprawa, ironicznie stwierdziłem że ten cały bojkot 5 poziomu nic nie zmieni, ale teraz postanowili wystawiać 1 gwiazdkę aplikacji w sklepie, tak jakby miało to coś dać. Moja wiara nie ma tu nic do rzeczy. Bojkot nie ma sensu, więc zostaje albo olać V albo pokombinować i troche miasto przerobić nie tracąc zbytnio
Nie da rady przebudować "trochę", tak samo jak "kombinować". To "trochę", to może zacząć gracz w połowie FoE. Kombinować, to możesz jedynie z... surowcami. Ja wybrałem "olać".
Brak zainteresowania V WG, może nie dać do myślenia IG, ale JEDNA gwiazdka, to zawsze najniższa ocena produktu, którym jest FoE. Niby nic, a jednak trochę czuć swąd :?
 

hddk

Hrabia
Jak nie rozumiesz aluzji to nie moja sprawa, ironicznie stwierdziłem że ten cały bojkot 5 poziomu nic nie zmieni, ale teraz postanowili wystawiać 1 gwiazdkę aplikacji w sklepie, tak jakby miało to coś dać. Moja wiara nie ma tu nic do rzeczy. Bojkot nie ma sensu, więc zostaje albo olać V albo pokombinować i troche miasto przerobić nie tracąc zbytnio

Zaglądałem do sklepu Googla z kompa, wczoraj aplikacja FoE miała ocenę bodajże 4,4. Dzisiaj rano 4,3 i z tego co pamiętam, coś koło 115 tys. ocen 1-gwiazdkowych. Wieczorem miało 4,0 i ponad 200 tys. "jedynek". Teraz na kompie widzę 3,9 i 222 tys. "jedynek" :haha: Jakiś odzew się zadział i może będzie zauważony, a z jakim skutkiem to oczywiście już inna sprawa ;)

Po kolejnej godzinie ilość "jedynek" wzrosła o 11 tys., a ilość "piątek" spadła o 7 tys. :)
 
Ostatnia edycja:

Madderddin

Szlachcic
Aaaa rozumiem. Kolega świerzak i nie ma pojęcia na czym polega farmienie diamentów.
Przepraszam. Jak chcesz to mogę ci to wytłumaczyć.
Bardzo chętnie słucham rad doświadczonych graczy, ale najpierw wytłumacz mi jak ktoś kto nie potrafi zrozumieć prostego zdania:
"Pokażcie mi ile macie studni na GŁÓWNYM ŚWIECIE" chce mi cokolwiek tłumaczyć?
To tak jakbyś nie wiedział ile jest 2x2 i chciał mi wytłumaczyć tabliczkę mnożenia.
 
Gdyby ktoś mi powiedział że w tym roku przestanę grać w tą grę powiedziałbym że jest głupi ale przez najnowsze wyprawy gildyjne rozważam taką opcję. Można by zrobić 5 poziom wypraw i super nagrody czyli np 30 pr, 50 do 100 diamentów, 3 lub 4 fale ataku podczas bitwy. Ostatnia rzecz jaką zrobili w tej grze to pole chwały.
 
Gdyby ktoś mi powiedział że w tym roku przestanę grać w tą grę powiedziałbym że jest głupi ale przez najnowsze wyprawy gildyjne rozważam taką opcję. Można by zrobić 5 poziom wypraw i super nagrody czyli np 30 pr, 50 do 100 diamentów, 3 lub 4 fale ataku podczas bitwy. Ostatnia rzecz jaką zrobili w tej grze to pole chwały.
Szkoda, że ludzie odchodzą, ale twórcy muszą wiedzieć, że nie w tę stronę idą tymi zmianami. Na WG tak naprawdę człowiek kiedyś w niskich epokach się dorabiał. A na razie to biegnie w kierunku na WG człowiek traci.
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Szkoda, że ludzie odchodzą, ale twórcy muszą wiedzieć, że nie w tę stronę idą tymi zmianami. Na WG tak naprawdę człowiek kiedyś w niskich epokach się dorabiał. A na razie to biegnie w kierunku na WG człowiek traci.
Nie tylko z gry:
"Raport z 13 kwietnia 2023 r.: Ilekroć w doniesieniach prasowychjest mowa o „restrukturyzacji” lub „optymalizacji” , to zazwyczaj są to słabo zamaskowane kody redukcji etatów. Tak jest również w przypadku InnoGames: drugie co do wielkości studio w Niemczech (po Ubisoft Düsseldorf) z siedzibą w dzielnicy Hammerbrook w Hamburgu zwalnia 75 z ostatnich 430 pracowników – więcej niż co szósty pracownik."

Cały czas liczę na to, że ktoś w IG ogarnie tę grę.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Nie tylko z gry:
"Raport z 13 kwietnia 2023 r.: Ilekroć w doniesieniach prasowychjest mowa o „restrukturyzacji” lub „optymalizacji” , to zazwyczaj są to słabo zamaskowane kody redukcji etatów. Tak jest również w przypadku InnoGames: drugie co do wielkości studio w Niemczech (po Ubisoft Düsseldorf) z siedzibą w dzielnicy Hammerbrook w Hamburgu zwalnia 75 z ostatnich 430 pracowników – więcej niż co szósty pracownik."

Cały czas liczę na to, że ktoś w IG ogarnie tę grę.
problemy w tej grze sięgają dalej niż "nietrafione" zmiany, bo każdy kto "deklaruje się, że odchodzi" to raczej prawie nigdy nie kupił diaxów, kupił ich bardzo, Ci co narzekają na p2w, są daaaaaaaaleko od nawet szansy na bycia w ścisłym top, Agaotnka chyba wyjątkiem, że była i zrezygnowała.
Tu jest wiele więcej głebszych problemów zniechęcających, GvG. boty (na E na gpc nie widoczne, wiec nie mnie oceniac) brak przejrzystości banów, mała liczebnosc supportu. Jest wiele grubszych problemów, niż jakie zabranie darmowych diamentow.... bo jeżeli kogos tylko takie coś trzyma to mega słabo.
Bo ponownie WG się robi w pierwszej kolejności dla wygranej - później dla nagród, które mają jakos zachęcic w części.

Myslenie - robie coś dla nagród jest bezsensowne w grze.
To jest akurat coś za co tak wiele starszych graczy kocha GvG - brak nagród, czyli gracze grają dla wyniku gildii, dla rankingu. Nie dla nagród.
 
Do góry