[Perły Architektury] Przycisk 100pr przy wrzucaniu w perły

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17606
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za przyciskiem 100pr przy dodawaniu PR w perły?


  • W sumie głosujących
    58

slimjim2

Baronet
A może wystarczy zainstalować apkę na tel. i z niej wrzucać w perły. Wychodzi sporo szybciej niż z przeglądarki na kompie ;)
 

DeletedUser15725

Guest
Według mnie, skoro autorzy gry umożliwili podnoszenie arek na wysokie poziomy i spowodowanie tym samym że wrzucanie na na przykład 1,9 na miejsca premiowane to powinno być wprowadzone możliwość wprowadzenia poprostu okienka do wprowadzenia kwoty wrzucanych pr i przy okazji zablokowaniu możliwości wrzucania w czasie gdy ktoś własnie kliknął że wrzuca. Usprawniło by to tą część która jest następstwem wprowadzonych rozwiązań przez twórców gry.
Głosuję na TAK bo wolałabym mieć również opcje na 100 ale uważam że jeżeli coś zmieniać to tak by było to użyteczne na zawsze, bo za chwile będziemy wrzucać po 10k pr na topki i 100 będzie miało ten sam minus jaki teraz jest zauważany przy 10 (a przecież to też było już znaczne ułatwienie)
Pozdrawiam, Madbery
 

DeletedUser15725

Guest
Następny potłuczony... Matko, co wy bierzecie i od jakiego dilera?

Każdy bierze co ma, może też powinieneś żeby się otworzyć na różne możliwości, jeżeli pomysł się nie podoba to napisz dlaczego używając do tego argumentów, takie komentarze nie dodają Ci punktów do lansu na dzielni. I taka jeszcze ostatnia uwaga, jak już to Następna ;)
 

DeletedUser20558

Guest
najlepiej zrobic przelacznik na KONTROLOWANE WZUCANIE PR, czyli gracze wzucaja odpowiednie kwoty na miesca, a wlasciciel widzi to w swojej Perle i moze wybierac od kogo wziac wplate, dalej zatwierdza, i dopiero wdedy PRki trafiaja do Perly, reszta uczestnikow nic nie traci.
 

DeletedUser7795

Guest
wlasciciel widzi to w swojej Perle i moze wybierac od kogo wziac wplate

Na pewno nie będzie takiego rozwiązania, że właściciel sobie sam zdecyduje od kogo przyjąć wpłatę PR do perły. Za duże pole do pushu. Pomyślcie zanim coś zaproponujecie.
 

DeletedUser20558

Guest
Na pewno nie będzie takiego rozwiązania, że właściciel sobie sam zdecyduje od kogo przyjąć wpłatę PR do perły. Za duże pole do pushu. Pomyślcie zanim coś zaproponujecie.

nie mozesz wiedziec tego napewno, doktorku ;D
o ile ja wiem, za pushowanie, gracze dostaja bana, tak ze nie widze problemu.
ta propozycja jest dla normalnych graczy ;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7795

Guest
@Psihomantis już widzę jak support rozpatruje zgłoszenia dotyczące pushu :haha:
Od kiedy legalna jest wymiana między światami to zwyczajnie nie sprawdzają tylu zgłoszeń co wcześniej, bo graczy pushujących jest multum.
 

DeletedUser20558

Guest
@Psihomantis już widzę jak support rozpatruje zgłoszenia dotyczące pushu :haha:
Od kiedy legalna jest wymiana między światami to zwyczajnie nie sprawdzają tylu zgłoszeń co wcześniej, bo graczy pushujących jest multum.
ta, ja tez widze ;D
i to jest dziwne, bo wlasnie po tym jak to sie zrobilo legalnym, zablokowali mi Fel ;D
 

DeletedUser15771

Guest
Żadnych przycisków. Jedyne sensowne według mnie rozwiązanie to pole, gdzie wpisujemy ilość wpłacanych PR. Tu głosuję na nie.
 

DeletedUser17220

Guest
A ja na tak. Wrzucając na zadania powtarzalne szybciej będzie klikać 100 niż wpisywać 100 i potwierdzać. Jak ktoś nie trzaska powtarzalnych, to faktycznie przycisk 100pr jest dla niego zbędny. Ale myślę, że większość graczy się z niego ucieszy
Okienko do wpisywania ilości mogło by się pojawić swoją drogą
 

Markiz.

Książę
Jak ktoś trzaska powtarzalne, to ten przycisk też jest zbędny. W niektórych epokach powtarzalne można robić za dużo mniej niż 100.
 

DeletedUser17606

Guest
moim zdaniem jest bardzo duże zainteresowanie tym tematem powinno iść to pod mlotek do realizacji
 

DeletedUser

Guest
@Werku33 - zgodze się
były pomysły po 1 000 000 gorsze a trafiły do perełek i były zrealizwane a ten sie tu borocek kisi...

@admin - prosze o wrzucenie tematu w perełki i zgłoszenie do realizacji.
 

DeletedUser21158

Guest
oby nie było
jak możesz komuś wbić na zarobek i możesz to zrobić 20 kliknięciami a 200 to jest różnica
opcja 200 klików daje minimalna szanse właścicielowi na odcięcie perły od drogi i uwaleni ciebie
 

DeletedUser20205

Guest
oby nie było
jak możesz komuś wbić na zarobek i możesz to zrobić 20 kliknięciami a 200 to jest różnica
opcja 200 klików daje minimalna szanse właścicielowi na odcięcie perły od drogi i uwaleni ciebie
necroposter.jpeg
A poza tym ten argument jest głupi. Po pierwsze, już obecnie zły sąsiad może wrzucić nawet 2000 PR z telefonu w 2-3 sekundy, nie zdążysz mrugnąć a co dopiero odciąć perły. Po drugie, gdybym mógł wrzucić znajomemu 20 kliknięciami zamiast 200, to zły sąsiad miałby mniej czasu na wepchanie się na zarobek.

Jak widać, proponowana zmiana w zasadzie nie zmienia nic w kwestii uchronienia się przed złym sąsiadem, natomiast ułatwiłaby życie tysiącom graczy. Powinien też być przycisk "5 PR", bo jak potrzeba użyć paczki 5 PR to niestety musimy zamknąć perłę, zamknąć okno wiadomości, wejść do inwentarza, otworzyć paczkę 5 PR, wrócić do perły i dopiero wpłacić.
 

DeletedUser11629

Guest
A poza tym ten argument jest głupi. Po pierwsze, już obecnie zły sąsiad może wrzucić nawet 2000 PR z telefonu w 2-3 sekundy, nie zdążysz mrugnąć
Spróbuj i policz, ile to zajmuje, zamiast mędrkować. Więcej niż ciut ponad 600 nie da się wrzucić na raz, a i to zajmuje więcej niż 3 sekundy.
 

DeletedUser20205

Guest
Spróbuj i policz, ile to zajmuje, zamiast mędrkować. Więcej niż ciut ponad 600 nie da się wrzucić na raz, a i to zajmuje więcej niż 3 sekundy.
Wiem co widzę, kiedy wrzucam równolegle z "telefoniarzami" - wrzucają w kilka sekund, 3 sekundy czy 5 to bez różnicy. A ja mogę wtedy tylko się przyglądać, bo blokuje mi to możliwość wrzucania. Spróbuj wrzucać na kompie równolegle z "telefoniarzem" zamiast mędrkować.
 
Do góry