[Perły Architektury] Przycisk 100pr przy wrzucaniu w perły

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17606
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za przyciskiem 100pr przy dodawaniu PR w perły?


  • W sumie głosujących
    58

DeletedUser17606

Guest
Kto jest za tym żeby obok 1pr 10pr pojawil się przycisk 100pr??
Ułatwiło by to naprawdę wrzucanie w perły przy 2000pr zamiast klikac 200 razy klikasz 20. Domyślam się, że od strony technicznej dodanie okienka do wpisywania było by kłopotliwe. Tak tutaj nie powinien być to najmniejszy problem dla programistów.
 

DeletedUser

Guest
Dobry pomysł, usprawni to wrzucanie większej liczby pr.
Jestem za.
 

DeletedUser

Guest
na tak - aczkolwiek pomys;low bylo sporo:

mozna je znalesc na tym forum.

przyp[omne tylko ogolnie iz byly nastepujace pomysly:

- 50 PR
- 100 PR
- 1000 PR
- tyle ile w inwentarzu
- wrzuc na 1,9
- wrzuc na 0 (czyli tyle ile daje nam arka, mniejsza badz wieksza od 1,9)

niestety nic nie zostalo zrealizowane.
 

DeletedUser2383

Guest
Dobre, dawno nie było. Oczywiście jak powinny być jeszcze przyciski: 50,150,1000,10.000, wszystkie pr jakie mam i będę mieć.
 

DeletedUser20269

Guest
Nie wiem po co.Znaczna część graczy nie zbiera 100PR dziennie.
To by ułatwiło sprawę tylko osobom:
-posiadającym dużo tarasów rolnych
-z maksymalnie ulepszonymi budynkami
-świątyniami wiedzy
- studniami życzeń
-i np. przylądkiem na 10 lub wyższym poziomie.
Mówię tu o większości osób co zbierają PR setkami dziennie , tak więc mogą się znaleść osoby które będą twierdzić że części z warunków nie posiadają. I słusznie. Są takie przypadki osób , ale przynajmniej jeden z tych warunków spełnia.
Ja jestem na NIE ponieważ , większość osób zbiera max 30-50 PR dziennie i to by im tylko w menu pereł śmieciło.Wiem że tam jest idealne miejsce na wstawienie tego przycisku , ale po co mięczyć twórców programowaniem i dodawaniem czegoś , czego mało osób będzie używać( oczywiście na razie ,bo potem każdy z tej większość będzie w arktyce, mimo tego że w między czasie dojdą może nawet 2 nowe epoki będzie zbierać dużo PR dziennie).
 

Legenda wojownika

Wicehrabia
Nie wiem po co.Znaczna część graczy nie zbiera 100PR dziennie.
To by ułatwiło sprawę tylko osobom:
-posiadającym dużo tarasów rolnych
-z maksymalnie ulepszonymi budynkami
-świątyniami wiedzy
- studniami życzeń
-i np. przylądkiem na 10 lub wyższym poziomie.
Mówię tu o większości osób co zbierają PR setkami dziennie , tak więc mogą się znaleść osoby które będą twierdzić że części z warunków nie posiadają. I słusznie. Są takie przypadki osób , ale przynajmniej jeden z tych warunków spełnia.
Ja jestem na NIE ponieważ , większość osób zbiera max 30-50 PR dziennie i to by im tylko w menu pereł śmieciło.Wiem że tam jest idealne miejsce na wstawienie tego przycisku , ale po co mięczyć twórców programowaniem i dodawaniem czegoś , czego mało osób będzie używać( oczywiście na razie ,bo potem każdy z tej większość będzie w arktyce, mimo tego że w między czasie dojdą może nawet 2 nowe epoki będzie zbierać dużo PR dziennie).
Nie aktywni to wiadomo że nie będą nigdy mieli bo nie chcą ... natomiast dla gracza aktywnego to kwestia czasu , a graczy z powyżej 100 pr ze zbiorów jest naprawdę dużo...
 

HuanMing

Książę
Nie wiem po co.Znaczna część graczy nie zbiera 100PR dziennie.
To by ułatwiło sprawę tylko osobom:
-posiadającym dużo tarasów rolnych
-z maksymalnie ulepszonymi budynkami
-świątyniami wiedzy
- studniami życzeń
-i np. przylądkiem na 10 lub wyższym poziomie.
Mówię tu o większości osób co zbierają PR setkami dziennie , tak więc mogą się znaleść osoby które będą twierdzić że części z warunków nie posiadają. I słusznie. Są takie przypadki osób , ale przynajmniej jeden z tych warunków spełnia.
Ja jestem na NIE ponieważ , większość osób zbiera max 30-50 PR dziennie i to by im tylko w menu pereł śmieciło.Wiem że tam jest idealne miejsce na wstawienie tego przycisku , ale po co mięczyć twórców programowaniem i dodawaniem czegoś , czego mało osób będzie używać( oczywiście na razie ,bo potem każdy z tej większość będzie w arktyce, mimo tego że w między czasie dojdą może nawet 2 nowe epoki będzie zbierać dużo PR dziennie).

Zapomniałeś jeszcze o osobach, które mają dużo PRów odłożone w paczkach, naprawdę nie trzeba zbierać setek PRów dziennie żeby mieć ich parę tysięcy w inwentarzu. I uwierz mi, osób które wrzucają w perły setkami i tysiącami jest mnóstwo.
 

DeletedUser

Guest
ale nawet jesli jakims cudem ktos ma arke 90 i ma 30 - 40 pr na dobe to wrzucajac dobowe w perly i uzupelniajac paczkami na 1,9 bardzo szybko bedzie miec np 1000 lub 2000 pr w paczkach po 10 pr - a wtedy wbijac npo 3 lub4k pr w perle na 1 mce po 10 pr to jest poprostu rzeź...

powtórze to po raz kolejny - FOE to powinna byc gra strategiczna a nie gra bezmyslnego klikania
 

HuanMing

Książę
ale nawet jesli jakims cudem ktos ma arke 90 i ma 30 - 40 pr na dobe to wrzucajac dobowe w perly i uzupelniajac paczkami na 1,9 bardzo szybko bedzie miec np 1000 lub 2000 pr w paczkach po 10 pr - a wtedy wbijac npo 3 lub4k pr w perle na 1 mce po 10 pr to jest poprostu rzeź...

powtórze to po raz kolejny - FOE to powinna byc gra strategiczna a nie gra bezmyslnego klikania

Zgadzam się, powinien być jakikolwiek sposób w którym nie trzeba jak skończona sierota siedzieć i klikać po 10. Czy to pole do wpisania dowolnej liczby PRów, czy proponowany przycisk 100PRów, cokolwiek....
 

DeletedUser

Guest
optymalnym rozwiązaniem byłyby przyciski:

- 1
- 10
- 100
- 1000
- 1,9
- na 0 (np jak mamy arke 1,95 to wrzuca na 1,95, jak mamy 1,3 to wrzuca na 1,3)

i jeszcze jedna rzecz
kupowanie pr za monety powinno byc dostepne przy oknie wrzucania pr w perle (zawsze)

czyli oprócz powyzszych 6 przyciskow albo meny z kupowaniem pr bedzie dostepne albo dodac 3 kolejne

za monety:

1 pr
10 pr
50 pr
100 pr
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11629

Guest
Ja jestem na nie. Na apce czasem się wrzutka mi tnie, na kompie zresztą też tak bywa i czasem wrzucam za dużo o 10, 20 PR. A czasem się zamyślę i zamiast wcisnąć "1 PR", dalej wciskam "10 PR". Przycisk "100 PR" powodowałby u mnie dużo większe straty...
 

DeletedUser

Guest
TYLKO u Ciebie
przeklikujesz o 10 pr bo trzeba klikac 10 000 razy...
a jak bedzie seria przyciskow w tym jeden "1,9" to klikasz 1 raz ,,,
 

DeletedUser19136

Guest
Żadne przyciski 100, 200, 400 pr są niepotrzebne, jak to ktoś wyżej napisał wystarczy możliwość wpisania ilości tak jak to jest np z wpłatami do skarbca Gildi, i wszystko się samo rozwiązuje, chcem 105pr to wpisuje 105 pr, chce 2350 pr to tyle wpisuje, i takim sposobem jest szybko i bez pomyłek że się wpłaci więcej naciskając zamiast 1 pr to 100pr. I tyle w temacie:)
 

DeletedUser11629

Guest
TYLKO u Ciebie
przeklikujesz o 10 pr bo trzeba klikac 10 000 razy...
a jak bedzie seria przyciskow w tym jeden "1,9" to klikasz 1 raz ,,,
No nie tylko u mnie, już nie raz, nie dwa, oddawałam w grupie takie przeklikiwania... I nie chciałabym oddawać przeklikiwań o 100 PR.
 

DeletedUser11629

Guest
Żadne przyciski 100, 200, 400 pr są niepotrzebne, jak to ktoś wyżej napisał wystarczy możliwość wpisania ilości tak jak to jest np z wpłatami do skarbca Gildi, i wszystko się samo rozwiązuje, chcem 105pr to wpisuje 105 pr, chce 2350 pr to tyle wpisuje, i takim sposobem jest szybko i bez pomyłek że się wpłaci więcej naciskając zamiast 1 pr to 100pr. I tyle w temacie:)
Nie wiem, czy dłużej trwa na apce kliknięcie 14 razy niż otworzenie okienka, wpisanie kwoty, zamknięcie okienka i kliknięcie "wyślij", ale sądzę, że zajęłoby mi to dłużej... Na kompie byłoby to ułatwienie, bo tam zalicza po jednym kliknięciu.
 

DeletedUser

Guest
jeszcze raz:

- 1
- 10
- 100
- 1000
- 1,9
- na 0 (np jak mamy arke 1,95 to wrzuca na 1,95, jak mamy 1,3 to wrzuca na 1,3)

i problem kazdego rozwiazany.

chesz wbiic na 1,9 uzywasz przycisku 1,9.
chcesz wbic 11 pr uzywasz 10 i 1
chcesz wbic na swoja arke - takze klikasz raz

mozna ewentualnie zrobic tak:

- na 1,9
- na arke
- pole do wpisywania pr.

wtedy kazdy bedzie zadowolony a z 6 bylyby 3 przyciski
 

DeletedUser19099

Guest
Pomysł taki znacznie ułatwiłby wrzucanie pr do pereł, bo co 10 przy kilku tysiącach to trochę ciężko, zwykłe przyciski 5/10/50/100pr by wystarczyły ;).
 

DeletedUser19532

Guest
jestem "za" może z jednym małym "ale" , które pewnie spędza sen z powiek wielu graczom. Wbitki sąsiadów:). Taki sąsiad zanim wbije komuś 2k pr sie zastanowi bo musi kliknąć 200razy, a niech mu w międzyczasie wlasciciel odetnie perłę po wbiciu 1500? Pomysł dobry jak wszystkie inne w tej kwestii, ale opcja niech nie będzie dostępna dla sąsiadów;)
 
Do góry