Przetasowanie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9461
  • Data rozpoczęcia

lepiej czy gorzej

  • lepiej

    Głosy: 34 37,8%
  • gorzej

    Głosy: 49 54,4%
  • tak samo

    Głosy: 7 7,8%

  • W sumie głosujących
    90
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser8996

Guest
Jak dla mnie, jest dobrze, jestem zadowolony, ponieważ jest spokojnie, a lubię spokój (oczywiście tymczasowo) ;)
 

DeletedUser9461

Guest
u mnie ludzie z 15.000 punktów na dinegu a na east tak samo
 

Hikari36

Polonista
Polonista
No cóż, różnica jest duża, praktycznie jak w poprzednim sąsiedztwie, jest więcej osób, i po pierwszych atakach mogę stwierdzić .... że w końcu mam graczy z obroną :haha: Tymczasowo tylko ja jestem w rankingu wieży, ale pewnie to się jeszcze zmieni :)
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie osobiście gorzej, bo w poprzednim sąsiedztwie miałem właśnie spokój, poznałem parę osób i fajnie mi się grało. Ale myślę, że i teraz sobie poradzę. Dużym plusem przetasowania jest rywalizacja. Ale i tak mi szkoda mojego poprzedniego sąsiedztwa, bo było fajne :(. Nie mniej myślę, że i ja się z czasem przyzwyczaję, bo z reguły trudno znoszę rewolucje, taki wrodzony konserwatyzm ;).
 

DeletedUser9456

Guest
U mnie na Cirgard jest tak.

W moim sąsiedztwie najwięcej gość ma 20 tysięcy punktów. Też jest w Rozkwicie Średniowiecza. Ale do tego mam masę sąsiadów co są w Wczesnym Średniowieczu, lub w Epoce Żelaza i Brązu.

Nie narzekam, jest lepiej.
 

DeletedUser9945

Guest
Nie wiem jak Wam ale mi dodano dużo osób z końca przemysłowej z którymi nie mam szans konkurować... A jestem na poczatku kolonialnej....
 

DeletedUser2833

Guest
Totalne nieporozumienie poprzednio jeszcze mogłem nabić pkt.Teraz pierwszy gracz ma 1,7kk pkt. ostatni 100k ja 250k.rozumiem rozpiętość 200-300k pkt. ale tyle,czyli dalej faworyzowanie graczy mocnych,lipa i tyle:(
 

DeletedUser

Guest
Przydałoby się jakimś sposobem mądrym połączyć tematy mówiące o sąsiedztwach ;)

Krzychoo, nie smuć się, będzie lepiej :) Zawsze korzystniej wygląda szklanka do połowy pełna niż ta sama do połowy pusta:)
Może już następna poprawka lub nowe połączenie sąsiedztw wyeliminuje te przypadłości:)
 

DeletedUser9945

Guest
Kolega z sąsiedztwa ma 300 tys punktów jest w przemysłowej jak 20 innych ludzi a najsłabszy kolega 40 tys i rozkwit a ja 64 tys punktów i kolonialna
Abebe pesymiści to lepiej poinformowani optymiści...
 

DeletedUser5531

Guest
U mnie - rzekłbym idealnie. Ja 220k, najlepszy 500k, najgorszy w ranku 55k, większość wygląda na aktywną -w końcu jakieś wyzwanie :)
 

DeletedUser

Guest
Widząc tyle głosów oddanych na "gorzej" można pomyśleć, że sami słabeusze tutaj grają, bo jak dla mnie jak ktoś głosuje na "gorzej" oznacza to, że trzęsie portkami przed atakami i ewentualnymi plądrowaniami no ale jak się nie pilnuje to się tak ma :D

Osobiście jestem zadowolony z przetasowania lecz nie ze względów militarnych, a ekonomicznych (handel) ^_^ Sweet :D
 
Powiedzcie mi, czy to tasowanie nastąpiło już u wszystkich? Bo ja mam nadal tych samych sąsiadów, z czego najlepszy ma ponad 1.202.000, a najsłabszy 36.800 pkt :/
 

DeletedUser

Guest
Powiedzcie mi, czy to tasowanie nastąpiło już u wszystkich? Bo ja mam nadal tych samych sąsiadów, z czego najlepszy ma ponad 1.202.000, a najsłabszy 36.800 pkt :/

Nie u wszystkich o czym pisał Bryfft gdzieś tam, bowiem jest to nowy system, który dopiero się rozkręca i na pierwszy ogień pójdą do przetasowania małe sąsiedztwa, które czekały na prawdę długo na nowych sąsiadów :)
Jeżeli teraz Cię nie przetasowało to może Cię przetasuje za 2 tygodnie, bo teraz tasowanie jest co 2 tygodnie, a nie jak w starym systemie co tydzień :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie u wszystkich o czym pisał Bryfft gdzieś tam, bowiem jest to nowy system, który dopiero się rozkręca i na pewno w przyszłym tygodniu poleci przetasowanie u osób, które obecnie nie były przetasowane - chyba :D

Zresztą wydaje mi się, że to przetasowanie dzisiaj tyczyło się najbardziej osób, które mieli mało osób w sąsiedztwie :p

Dzięki HERO, to wiele tłumaczy :)
 

DeletedUser8110

Guest
Podział będzie dokonywany gdziekolwiek będzie to potrzebne. Jeśli wyjdą więc z tego bardzo małe cząstki - tak też się stanie. Jeżeli sąsiedztwo będzie w dobrym stanie, nie zostanie podzielone w ogóle. Po pierwszych dwóch, trzech przetasowaniach, staną się one prawdopodobnie rzadsze.
Jest możliwe, że nawet pojedyncze osoby zostaną oderwane od sąsiedztwa jako cząstki. Dotyczyć to będzie średnio 5% kont.
Jest to informacja z ogłoszenia o zmianach w łączeniu sąsiedztw, widać Twoje sąsiedztwo zostało uznane za to "w dobrym stanie" ;)
 

DeletedUser1868

Guest
Oczywiście lepiej, mam około 150k więcej do wieży:)
 

DeletedUser

Guest
ja u sibeie bylem na 1 miejscu majac 80 tys, teraz jestem 4 od konca a najlepsza ma 800.000
kazdy ale to kazdy moze mnie lac jak chce. i to ma byc "lepsze" przetasowanie???

>>> To, że pomiędzy literki danego wyrazu wstawisz spację, wcale nie znaczy, że przestanie być wulgaryzmem - Siorprajs
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3876

Guest
Widać jak niektórych boli że spadli z pierwszego miejsca w sąsiedztwie. Też byłem pierwszy a teraz jestem jedenasty, mając przed sobą topkę całego servera po ponad milionie punktów przewagi. Ale zamiast wylewać żale na forum, trza się spiąć i zorganizować się dobrze. Nie można? Można! Dziś Gracz o dokładnie 1 bańce punktów więcej mnie zaatakował i... przegrał!
Dlaczego na forum nie ma postów osób, które były wcześniej na szarym końcu sąsiedztwa (i nikt o nich nie pomyślał)? A teraz co drugi wylewa żal "byłem top a jestem dno". Weźcie się w garść, a jak chcecie narzekać to zainteresujcie się polityką.

>>> Można to też napisać bez wykropkowanych wyrazów :) - Siorprajs
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Liczyłam, że po przetasowaniu trafie do innego sąsiedztwa, niestety stało się inaczej i wciąż muszę grać w towarzystwie osoby, która z uczciwością nie ma nic wspólnego, a support zaślepiony kryształami ledwo go ukarał, a właściwie nawet go nagrodził.
 

DeletedUser3372

Guest
u mnie tylko sie pogorszylo przedtem to o jakies medale moglem walczyc a teraz to sie skanczylo i rozpietosc miedzy grzczami to 1300000 tak jak bylo wczesniej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7483

Guest
Nie u wszystkich o czym pisał Bryfft gdzieś tam, bowiem jest to nowy system, który dopiero się rozkręca i na pierwszy ogień pójdą do przetasowania małe sąsiedztwa, które czekały na prawdę długo na nowych sąsiadów :)
Jeżeli teraz Cię nie przetasowało to może Cię przetasuje za 2 tygodnie, bo teraz tasowanie jest co 2 tygodnie, a nie jak w starym systemie co tydzień :p

Bzdet, miałem sąsiedztwo z 80 sąsiadami a zostało przetasowane, teraz jest ich 75, jednak pierwsza 10 serwera east się w nim znalazła, z kolejnej 10 najlepszych gracz, 5 wylądowało w sąsiedztwie. Najbardziej zabolało że 1/4 sąsiedztwa to członkowie gildii - wyrównany i sprawiedliwy podział. wcześniej byłem TOP2 w swoim sąsiedztwie, walczyłem o to kilka miesięcy, dziś jestem daleko od czołówki sąsiedztwa, w jedną noc zostałem farmą, nie mam chęci przebijać się po raz kolejny do czołówki. Zyskali w większości ci którzy wcześniej nieudolnie radzili sobie z grą, trafili w szeregi podobnych sąsiadów - im teraz będzie łatwiej.

Jakie szanse ma gracz który wyląduje w najsilniejszym sąsiedztwie na serwerze i nie będzie w TOP10, wielkie szanse, szkoda tylko że na zostanie farmą.

- - - Zaktualizowano - - -

>>> To, że pomiędzy literki danego wyrazu wstawisz spację, wcale nie znaczy, że przestanie być wulgaryzmem - Siorprajs

Panie moderatorze, kiedy wypowiedź jest negatywna, zwracasz uwagę na wykropkowane fragmenty - wulgaryzmy.
Jednak już przy kolejnej nie ma takiej potrzeby ?, wykropkowania tam również zawierają wulgaryzmy, z kontekstu można domyśleć ię że ten sam, jednak tym razem sens wypowiedzi jest pozytywny dla twórców gry. Ot cała różnica

>>> "Pani" nie "Panie" ;) Dzięki za zwrócenie uwagi! (przypominam, że niewłaściwe posty można zaraportować klikając na żółty trójkąt w lewym dolnym rogu postu)- Siorprajs
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9945

Guest
Ja mam w sasiedztwie gracza z 350 tys a najsłabszy ma 29 tys według mnie nie zmienilo sie nic a wrecz pogorszylo nie sadze żeby gracz z końca przemysłowej nie atakował gracza z jesieni czy kolonialnej prawda dostanie wiecej punktow ale co ma zrobić gracz z 40 tys punktów którego dzień w dzien będą lać 70 ludzi??
 

DeletedUser9304

Guest
Dla mnie wyszło "trochę" nie sprawiedliwie. Rozpiętość punktowa jest zbyt wielka by móc cokolwiek zrobić w ewentualnym postawieniem skutecznej obrony. Od dnia "przetasowania" dziennik zdarzeń mam na czerwono.
Posiadam 80 k pkt, a czołówka po ponad 1,2 kk. Słowem, przepaść. Nie powinno tak być, dla wszystkich równe szanse.
 

DeletedUser9945

Guest
Jakie ja mam szanse z graczem z końca przemysłowej? żadne jakie szanse ma gracz z jesieni ze mną również żadne myślałam że jak dojdą z sąsiedztwa to będe miała graczy z kolonialnej lub końca jesieni a tu 25 z przemysłowej 25 z jesieni a tylko 25 z kolonialnej czyli równo ze mną...
 
Status
Zamknięty.
Do góry