[Walki] Prośba o usunięcie wojska z epoki brązu z GVG

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14373
  • Data rozpoczęcia

Jestem za usunięciem wojska z epoki brązu z GVG - na mapie WSZYSTKIE EPOKI

  • TAK

    Głosy: 16 69,6%
  • NIE

    Głosy: 7 30,4%

  • W sumie głosujących
    23

DeletedUser14373

Guest
Ponieważ epoka brązu nie bierze udziału w GVG, nielogicznym jest to, że na mapie WSZYSTKIE EPOKI, można korzystać z wojska z tej epoki. Czy nie powinno być tak, że wojsko w GVG powinno zaczynać się od epoki żelaza? Uważam, że korzystając z włóczników, psuje całą zabawę. Tak jak kiedyś zostało wprowadzone płacenie za obelg również wojskiem, tak teraz myślę, usunięcie tych jednostek polepszy jakość walk w gvg. Jeśli jesteście za tym aby usunąć jednostki z epoki brązu z walk w GVG proszę o głosowanie.
 

DeletedUser

Guest
nie do konca sie zgadzam, ale tez nie nie zgadzam sie wcale.
mianowicie
tak - braz nie bierze udzialu w gvg
ale:
mapa to w koncu wszytkie epoki wiec doposzczenie kazdej jednostki jest logiczne.

problem nie tyle w brazie lezy co z zergiem jednostek wlocznikow- o tym w innym pomysle na forum.

w ankiecie brakuje opcji " trzeba to zmienic lecz mam inny pomysł"
 

DeletedUser14373

Guest
Wszystkie dodatki w grze zaczynają się od epoki żelaza. Epoka brązu jest epoką początkową i nikt w niej nie siedzi. Ile razy były wprowadzane nowości i zawsze jakaś technologia w epoce żelaza odblokowywała możliwość brania udziału. np teraz osady. Na mapach nie ma epoki brązu, w skarbcu nie ma surowców z brązu, dlatego jednostek również nie powinno być. Wydłużenie czasu budowy włóczników jest dla mnie bezsensownym pomysłem, bo jeśli mam budować włócznie ponad 1 g to jaki jest sens ich stawiania,wtedy na pewno każdy tak czy siak wybrałby lepszą jednostkę do budowy. Nie brakuje tu żadnej opcji głosowania. Albo jest się za usunięciem albo przeciwko. Prosto i na temat. Pozdrawiam
 
Do góry