Profil w aplikacji mobilnej i osiągnięcia - dyskusja.

DeletedUser17561

Guest
Weźcie to chociaż przetłumaczcie (aplikacja). Favorites... Przypomnę - mamy używać języka polskiego, tak? Kiedyś bana dostałem za angielski na czacie. Ale Wam wolno?
 

DeletedUser15148

Guest
Przegląd bonusów.... ok, być może komuś się przydadzą.
Natomiast te spadające ni stąd ni zowąd medale osiągnięć zasłaniające skutecznie to co akurat klikam są nader denerwujące - za duże i zajmujące środek ekranu. Skoro muszą być to mogłyby się pokazywać mniejsze i w którymś narożniku.
Nie wspominając, że to kolejny zamulacz gry.
Jedyna pociecha, że w końcu będą spadać rzadziej o ile żadnych nowych osiągnięć nikt nie wymyśli. ;p

Hej wszystkim, powiedzcie proszę jak można wyłączyć te osiągnięcia, bo powiem szczerze wyskoczyły mi 3 razy i zamiast mnie ucieszyć podniosły mi temp. krwi o 2-3 st. Pozdrawiam :)

hm... mi podniosły ciśnienie ;)
 

DeletedUser15806

Guest
J Co oznacza "Dobry Boże"?

Sprawdziłam na Becie moje domysły. I, rzeczywiście, jest "Good God", co można przetłumaczyć jak jest u nas obecnie, albo - o co raczej chodziło twórcom - Bóg Towarów, Towarowy Bóg. Albo coś w ten deseń. Ogólnie nazwy osiągnięć po angielsku mają często podwójny sens, nie do zrobienia w wersjach językowych. Ale "Dobry Boże" to już przesada. Może miało się z "dobrami" kojarzyć, ale chyba nie wyszło.
 
Sprawdziłam na Becie moje domysły. I, rzeczywiście, jest "Good God", co można przetłumaczyć jak jest u nas obecnie, albo - o co raczej chodziło twórcom - Bóg Towarów, Towarowy Bóg. Albo coś w ten deseń. Ogólnie nazwy osiągnięć po angielsku mają często podwójny sens, nie do zrobienia w wersjach językowych. Ale "Dobry Boże" to już przesada. Może miało się z "dobrami" kojarzyć, ale chyba nie wyszło.

Wciąż jednak napisanie "God" wielka literą jest jednoznaczne z wiarą chrześcijańską, w której przyjęło się pisać Bóg, God z wielkiej litery. Wystarczyłoby, że napisaliby z małej i wtedy można traktować to jako powiedzenie "dobry boże", ponieważ bóg pisany z małej litery nie odnosi się do wierzeń religijnych.
 

DeletedUser15806

Guest
Anglosasi w większości tytułów (w tym osiągnięć FoE) używają wielkich liter w każdym wyrazie (poza przyimkami itp.), nie musi się to odnosić do Boga chrześcijańskiego. Co innego polskie tłumaczenie, ale podejrzewam zwykłą pomyłkę.
 

DeletedUser2776

Guest
Czy tylko ja tak mam, czy tez po updacie z wersji mobilnej zrobil sie koszmarek?
* blad z niepojawianiem sie okienka z linkiem do perel w okienku wiadomosci nie zostal poprawiony, ale i tak przestalem z niego korzystac, bo...
* probla wejscie do perly z listy perel gracza wywala apke
* w oknie wypraw nie jestem w stanie zobaczyc wyniku swojej gildii w mistrzostwach - widze tylko czarny pasek
* po odblokowaniu osiagniecia nie moge czasem zbierac roz - pomaga dopiero restart apki.

Jak na jeden update calkiem niezle
 

DeletedUser8110

Guest
Hej wszystkim, powiedzcie proszę jak można wyłączyć te osiągnięcia, bo powiem szczerze wyskoczyły mi 3 razy i zamiast mnie ucieszyć podniosły mi temp. krwi o 2-3 st. Pozdrawiam :)
Osiągnięcia są na razie nowością i powiadomienia o ich zdobyciu mogą się często pojawiać. Jednak z czasem powinno się to dziać coraz rzadziej, więc i będzie przeszkadzać coraz mniej. :)

Weźcie to chociaż przetłumaczcie (aplikacja). Favorites... Przypomnę - mamy używać języka polskiego, tak? Kiedyś bana dostałem za angielski na czacie. Ale Wam wolno?
Dzięki za zwrócenie uwagi. :) Błąd ten został już zgłoszony do naprawy.

Sprawdziłam na Becie moje domysły. I, rzeczywiście, jest "Good God", co można przetłumaczyć jak jest u nas obecnie, albo - o co raczej chodziło twórcom - Bóg Towarów, Towarowy Bóg. Albo coś w ten deseń. Ogólnie nazwy osiągnięć po angielsku mają często podwójny sens, nie do zrobienia w wersjach językowych. Ale "Dobry Boże" to już przesada. Może miało się z "dobrami" kojarzyć, ale chyba nie wyszło.
Miało się kojarzyć z dobrami, skoro nie wyszło to zmienię faktycznie. :D Jeśli macie pomysły na zmianę nazw innych osiągnięć to również jestem otwarta na propozycje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Przy tym z medalami myślałam o "Heavy medalowiec", ale "Medale ciężkie" mi się podoba :)
 

Solitarius

Szlachcic
No cóż, podpisuję pod wieloma wypowiedziami. Zbędny zamulacz systemu i tak się domyślam(jeśli ktoś oczekiwał takiego elementu w FoE) najmniej chciany dodatek. Dodany jakiś badziew a zabrany na przykład potrzebny i funkcjonalny znak nowej linii. Tani i płytki chwyt, nie procentujący na przyszłość żadnymi pozytywnymi korzyściami. No ale jak już to jest (chociaż wolałbym aby było zastąpione czymś innym - praktycznym) to czemu w takiej dennej oprawie graficznej - tak bardzo dziecinnej? Tyko nie piszcie że dzieci też w to grają i dlatego. Przecież to żaden argument. Proszę o więcej powagi wtedy FoE zyskuje
 

DeletedUser5324

Guest
Robią bezsensowne i nic nie dające elementy, animacje tawerny, w której nikt normalny nie siedzi dłużej niż do czasu zamknięcia okna tuż po jego pojawieniu się - generalnie nie mają czasu na naprawienie tego co już jest zepsute i wszyscy proszą o poprawienie - a zajmują się pierdołami... gra chodzi coraz wolniej, wiesza się i zamula - ale to przecież nie jest ważne - teraz każdy ma iTelefon najnowszej generacji, komputery z procesorami i9 i srylion RAMu, a do tego grafikę XYZ5000 z dodatkowymi 50GB pamięci... no to przeciez taka zwykła gra przeglądarkowa na tym pójdzie, nie?
 

DeletedUser8110

Guest
Zazwyczaj w przypadku dodawania nowinek do gry, chwilowy skok aktywności Graczy może nieco ją spowolnić. Zwykle jednak wszystko wraca prędko do normy. Będziemy oczywiście monitorować działanie gry i jeśli zauważymy jakieś niepokojące tendencje, postaramy się je wyeliminować. :)
 

herde

Baron
A gdzie sprawdzić teraz ile mam prometu(że nie wspomnę o towarach bez wchodzenia na targowisko)?
 

DeletedUser5324

Guest
Zazwyczaj w przypadku dodawania nowinek do gry, chwilowy skok aktywności Graczy może nieco ją spowolnić. Zwykle jednak wszystko wraca prędko do normy. Będziemy oczywiście monitorować działanie gry i jeśli zauważymy jakieś niepokojące tendencje, postaramy się je wyeliminować. :)
tak, tak - oczywiście...
wprowadzacie jakieś badziewia i potem gra wygląda tak, jak na obrazku - co druga walka w ten sposób mi się wyświetla - problem pojawił się po ostatniej aktualizacji - a sama gra - chodzi jeszcze wolniej niż przed nią...
brawo!!!
 

Załączniki

  • czarność.JPG
    czarność.JPG
    114,9 KB · Wyświetlenia: 28

DeletedUser8110

Guest
tak, tak - oczywiście...
wprowadzacie jakieś badziewia i potem gra wygląda tak, jak na obrazku - co druga walka w ten sposób mi się wyświetla - problem pojawił się po ostatniej aktualizacji - a sama gra - chodzi jeszcze wolniej niż przed nią...
brawo!!!
Błędy, jak zawsze, prosimy zgłaszać przez Support.
 

DeletedUser5324

Guest
ah - sprawa się rozwiązała chyba sama - sirprajs - ale przypał - plama po całości - Ty nie wiedziałaś o tym, że wprowadziliście nowe tła w walkach i dlatego występują czasem problemy z ich załadowaniem?
 

DeletedUser8110

Guest
Pierwszy raz widzę taki konkretnie problem. :) Ale cieszę się, że znasz już jego przyczynę.
Proszę jednak o powrót do rozmów o profilu w aplikacji mobilnej i osiągnięciach.
 

DeletedUser7795

Guest
Jest kilka rzeczy zamulających grę, które chciałbym wyłączyć a nie mogę. Np. historia wydarzeń i osiągnięcia.
 

DeletedUser14685

Guest
Pomysl wprowadzenia osiagniec sam w sobie nie jest zly, ale jesli te osiagniecia nic nie daja to pomysl juz niestety jest zly. Poza tym liczylem na ciekawsze osiagniecia.
Niby te osiagniecia mi nie przeszkadzaja, ale programisci mogliby zajac sie bardziej przydatnymi rzeczami, jak np. wrzucanie kilku tys. PR dziennie w perly - sam od jakiegos miesiaca mam Arke na 80 lvl i to wrzucanie PR zaczyna mnie juz troche nudzic :)
 

herde

Baron
Pomysl wprowadzenia osiagniec sam w sobie nie jest zly, ale jesli te osiagniecia nic nie daja to pomysl juz niestety jest zly. Poza tym liczylem na ciekawsze osiagniecia.
Niby te osiagniecia mi nie przeszkadzaja, ale programisci mogliby zajac sie bardziej przydatnymi rzeczami, jak np. wrzucanie kilku tys. PR dziennie w perly - sam od jakiegos miesiaca mam Arke na 80 lvl i to wrzucanie PR zaczyna mnie juz troche nudzic :)
Ja już od roku na to czekam i się dopytuję, i wielu graczy też, ale jesteśmy totalnie olewani. Zapewne uroiło się w głowach programistów, że takowe usprawnienie zachwiałoby tym ich mitycznym balansem gry, bo innego wytłumaczenia dla niechęci wprowadzenia tego udogodnienia nie widzę.
 

DeletedUser17578

Guest
Wprowadzacie jakies Osiagniecia, wczesniej Tawerna wszystko jakies dodatki niepotrzebne nikomu, zrobcie wkoncu cos co nadaje tej grze sens, Poziomy gildii staneły w miejscu, po co zbierac potencjal w wyprawach i na mapach GvG skoro nieodblokowujecie nowych poziomow, ewentualnie napiszcie ze juz w tym temacie niebedziecie nic robic a nie zbywacie tylko do suportu, jest juz sporo gildii ktore dawno osiagnely 60poziom, naprawde Wasi programisci moga duzo w tej grze poprawic zamiast tracic czas na jakies nikomu niepotrzebne i nic niewnoszace do gry pierdoły
 
Do góry