Problemy ładowanie/logowanie

Status
Zamknięty.

OliverJr.

Hrabia
Witam, problem całościowy, wszystko muli łącznie z supportem i forum na kompie, na telefonie bez problemów. Cache, cookie czysto, ma ktoś podobnie?
 

OliverJr.

Hrabia
Problem chyba rozwiązany, sam od siebie, bo nic nie zrobiłem a zaczęło śmigać :) jutro ponoć aktualizacja i może coś teraz pomącili hah
 

DeletedUser17530

Guest
Działa teraz gra? Bo zawiesiło się, odświeżyłem i nie działa strona, apka to samo
 

DomLuk

Wójt
Masakra błąd za błedem :( nie da się gracz.
Wczoraj nawet zalogowac się nie mogłem. Dzisaj misje poboczne znikają komunikat "Przepraszam" i wywala mnie daje pr to pokilku klikniec zawiecha lub słyny komunikat "Przepraszam". Tak na okrogło albo wywali albo się zawiecha jak tu grac i prosze nie zwalac na internet jest sprawny sprawdzałem.
 

DeletedUser17530

Guest
Gra chwilę pochodzi i się zawiesza. Odśwież i lipa, i tak co chwilę

foe_error.jpg
 

kasia2389

Arcyksiążę
Przykro mi, ale u mnie działa, sprawdź czy Twój dostawca internetu nie ma problemów z połączeniem z serwerami foe

Kod:
Pinging pl5.forgeofempires.com [212.53.161.145] with 32 bytes of data:
Reply from 212.53.161.145: bytes=32 time=51ms TTL=54
Reply from 212.53.161.145: bytes=32 time=51ms TTL=54
Reply from 212.53.161.145: bytes=32 time=51ms TTL=54
Reply from 212.53.161.145: bytes=32 time=51ms TTL=54

Ping statistics for 212.53.161.145:
    Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
    Minimum = 51ms, Maximum = 51ms, Average = 51ms
 

DeletedUser17530

Guest
sprawdź czy Twój dostawca internetu nie ma problemów z połączeniem z serwerami foe

Przestań się wymądrzać w każdym temacie. Przez ponad rok było ok i nagle coś nie halo? I to jeszcze kilka osób w tym samym czasie? Przy wymianach też jednocześnie zawiesiło grę mi i osobie z którą wymieniałem

Dziwnym trafem, pewnie jak zawsze całkowicie przypadkowo, problemy zaczęły się po wczorajszej aktualizacji...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Oscarillo

Szlachcic
Co to "F" padło? Od 20 minut nie mogę się dostać do swojej wioski. G i H działa.


Ok ruszyło.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Jakieś 20 minut temu u mnie, FireFox nie wgrywał obrazu miasta , zaraz po zalogowaniu, aż 10 minut! I nie wgrał !! Straciłem cierpliwość! Musiałem ruszyć drugą przeglądarkę! Oczywiście był pełen pasek punktów, pulsowała ikona wiadomości i inwentarza (okazało się że ktoś tam zakończył poziom perły) i miałem 2 losowe wydarzania zlokalizowane na ulicach wiochy. Jak jest taka kombinacja- to wtedy masakra! Nie można grać na "lisku" ! To nie pierwszy raz się zdarza! Czy oni tam w InnoGames zamiast firmy mają burdel?!
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Jakieś 20 minut temu u mnie, FireFox nie wgrywał obrazu miasta , zaraz po zalogowaniu, aż 10 minut! I nie wgrał !! Straciłem cierpliwość! Musiałem ruszyć drugą przeglądarkę! Oczywiście był pełen pasek punktów, pulsowała ikona wiadomości i inwentarza (okazało się że ktoś tam zakończył poziom perły) i miałem 2 losowe wydarzania zlokalizowane na ulicach wiochy. Jak jest taka kombinacja- to wtedy masakra! Nie można grać na "lisku" ! To nie pierwszy raz się zdarza! Czy oni tam w InnoGames zamiast firmy mają burdel?!
Jedna przeglądarka nie działa, a działa druga i winisz grę. Winić powinieneś flasha, to przez to badziewie na jednej przeglądarce raz się da grać, na drugiej nie. Oczywiście nie tylko wina flasha, ale zastanów się, skoro normalnie na innej możesz ogarnąć miasto.
 

DeletedUser16965

Guest
Oczywiście na cos trzeba zwalić zanim sie sprawdzi, bo to wymaga pracy.. U mnie w gildii tez wiele osób ma ten problem..
 

DeletedUser16965

Guest
Może stwierdzili ze html5 nie działa za dobrze na becie wiec wrzucili go do nas..
 

DeletedUser17438

Guest
Mam ten sam błąd, od dluzszego czasunie nie moge sie zalogować, rano było jeszcze ok a teraz kicha...
 

DeletedUser19045

Guest
u mnie podobnie najpierw bad gateway 502, teraz nawet zalogować się nie da najpierw info że nie można połączyć się z serwerem a później że użytkownik nie istnieje..
 

Wanat70

Wójt
ciekawe albo pokazjue Bad Gatewey 502 lub przeprasza lub twierdzi że nie ma takiego gracza i to samo na operze i chrome
 

DeletedUser17530

Guest
Na żaden serwer nie da się zalogować, nawet na betę
 

DeletedUser13672

Guest
U mnie to samo albo 502 Gateway Bad albo użytkownik nie istnieje i nie ma znaczenia czy flash czy nie bo na becie to samo jest a tam html5 włączone mam
 

DeletedUser17530

Guest
W anglii dzisiaj miała wejść aktualizacja 1.121, może coś im nie pykło :D
 

DeletedUser17438

Guest
Zrobią coś z tym czy mamy czekać aż gra łaskawie sama sie naprawi?
 

DeletedUser17530

Guest
Niemiecki team napisał na forum, że występują problemy z siecią i technicy już nad tym pracują
 
Status
Zamknięty.
Do góry