Problemy ładowanie/logowanie

Status
Zamknięty.

DeletedUser14806

Guest
Ja wiem co jest przyczyną ;) Za malo siana wydajemy na eventy i muszą wyłączyć serwery na parę godzin dziennie żeby ciąć koszty hehe
 

DeletedUser18282

Guest
Przepraszamy za problemy, które wystąpiły dzisiaj z logowaniem. Mieliśmy problemy z strony technicznej. Jednak zostały one już naprawione i powinniście bez problemu móc się zalogować do gry. Jeszcze raz przepraszamy i dziękujemy za cierpliwość.
 

DeletedUser16965

Guest
Przepraszamy za problemy, które wystąpiły dzisiaj z logowaniem. Mieliśmy problemy z strony technicznej. Jednak zostały one już naprawione i powinniście bez problemu móc się zalogować do gry. Jeszcze raz przepraszamy i dziękujemy za cierpliwość.

spoko tylko czemu nie ma takiego info jak cos sie dzieje.. Przecież widzieliście ze gracze pytają i zgłaszają problem.. Wiadomość od suportu by sie tez przydała w trakcie błędu..
 

DeletedUser18282

Guest
spoko tylko czemu nie ma takiego info jak cos sie dzieje.. Przecież widzieliście ze gracze pytają i zgłaszają problem.. Wiadomość od suportu by sie tez przydała w trakcie błędu..

Ponieważ najpierw zajęliśmy się usunięciem błędu i odpowiedzią Graczom w dziale supportu. Gdy sytuacja została opanowana mogliśmy przejść na forum by tutaj oznajmić o problemie. Jednak jak zwykle nasi Gracze są niezwykle aktywni i zdążyli już założyć temat i rozwinąć wypowiedzi.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Ponieważ najpierw zajęliśmy się usunięciem błędu i odpowiedzią Graczom w dziale supportu. Gdy sytuacja została opanowana mogliśmy przejść na forum by tutaj oznajmić o problemie. Jednak jak zwykle nasi Gracze są niezwykle aktywni i zdążyli już założyć temat i rozwinąć wypowiedzi.
Może informacja tutaj zmniejszyłaby ilość zgłoszeń do supportu? W pierwszej kolejności zajrzałam na forum, szukając przyczyny problemu. Nie pisałabym zgłoszenia, gdybym tu znalazła wyjaśnienie.
 

DeletedUser17530

Guest
Ponieważ najpierw zajęliśmy się usunięciem błędu i odpowiedzią Graczom w dziale supportu. Gdy sytuacja została opanowana mogliśmy przejść na forum by tutaj oznajmić o problemie. Jednak jak zwykle nasi Gracze są niezwykle aktywni i zdążyli już założyć temat i rozwinąć wypowiedzi.

Takie tematy powstały na forum każdego kraju, na które zaglądałem, jednak tam od razu ktoś z teamu odpowiedział, a nie dopiero jak odpisze na zgłoszenia supportu. Jak coś się dzieje to większość chyba najpierw zagląda na forum sprawdzić o co chodzi, czy nie?
 

DeletedUser18282

Guest
Ja na forum akurat nie przesiaduje cały czas. Kiedy wystąpił problem to najpierw dostałem zgłoszenia w supporcie gdyż zajmowałem się akurat rozwiązywaniem problemów z jakimi napotykają się inni Gracze. Po tym mogłem zacząć reagować.
 

DeletedUser14806

Guest
Dobra to kto jest odpowiedzialny za forum? kto jest łącznikiem miedzy forum a suportami? Może to własnie tu lezy problem że komunikacja u was LEŻY ;P
 
Status
Zamknięty.
Do góry