POZIOMY PEREŁ - AWARIA ? co sie dzieje ze znikło kilkadziesiąt poziomów graczom ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7112
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

linuxgeek

Baronet
.....moze zamiast szukac skryptem ile poziomow perel ktos wybudowal w ciagu dnia nalezalo poszukac ile razy ktos wybudowal i rozwalil WD i dopiero na podstawie tej informacji usuwac poziomy perel?..... nie mialem WD a poziomow w kilku perlach stracilem kilkadziesiat. :(
 

DeletedUser16215

Guest
ja nawet nie posiadam jednego planu tej całej Wyroczni i tez dostałem"po duppie" ponad 20 lvl Krakena. Qrcze pieczone przeciez mogą sprawdzic kto takową perłe posiadał i ich ukarac a nie wszystkich aktywnych graczy.Nie wspomne o pr.które wczoraj zainwestowalismy u znajomych na wysokich lvl pereł:/ one tez psu w d...?
 

DeletedUser7307

Guest
nie wiem czy czytaliście ale zapewniał ze jutro tak będzie po sprawie
 

DeletedUser19115

Guest
A może głodem ich weżmiemy , to teraz na fali. I począwszy od rana tylko płyny - same % >:)
 

DeletedUser19116

Guest
przeczytałem cale 11 stron
stwierdzam ze.
nie powinno się obwiniać ludzi bez przyczyny
nie powinno się snuć domysłów i gdybać
nie powinno się chamsko wypowiadać kiedy jeszcze nic nie jest skończone
powinno się cierpliwie poczekać
powinno się na koniec wypłakać i zażądać ewentualnych rekompensat
powinno się ukarać winnych (nie skalpować) nie myli się ten co nic nie robi

moja rada wypić co kto lubi %%% rano ocenić na spokojnie postępy, złożyć z osobna zażalenia do poprawek, grać dalej
a teraz się porostu położyć
 

DeletedUser19117

Guest
Niemcy na to:
PL team zaś czuje się tak w swoim lenistwie (pracując za darmo - i jeszcze zlewa):

Wolontariat
 

DeletedUser17530

Guest
Nie jest tajemnicą, że budowanie i usuwanie tego samego budynku w kółko (w pewnym uproszczeniu) nie powinno generować korzyści. Ciężko w takim wypadku mówić o nieświadomości.

Ktoś sobie zrobił zadanie powtarzalne rozbudowując i usuwając Wyrocznię kilka razy i wielkie halo, aż trzeba było całą grę rozwalać.

eheheheehhe :D
 

DeletedUser18348

Guest
Jak ja się cieszę,że u mnie wszystko w porządku z poziomami perełek,zwłaszcza Arki :rolleyes: może ,że początkująca ( ponad 10 poziom ) to ją diabeł ominął, a Wam współczuję :( i to bardzo .
 

herde

Baron
Jeśli WD by generowała takie zyski to bym o tym wiedziała. Jakoś nie wierzę w te brednie nadal. To na którym poziomie WD oddawała po kilka tysięcy PR?
Zmieńcie dilera jednak...

Skrypt mówicie? Skrypt zawinił? Skrypt decydował?
No to mamy już początek SkyNet z Terminatora...
No ja właśnie nie kumam co ma wspólnego podniesienie poziomu Arki z 80 lvl na 120 w jeden dzień z WD. To są setki tysięcy PR, a wykorzystanie błędu WD może jakiś znikomy procent tego generowało.
 

DeletedUser16730

Guest
Nie jest tajemnicą, że budowanie i usuwanie tego samego budynku w kółko (w pewnym uproszczeniu) nie powinno generować korzyści.

Nie dalej jak wczoraj miałem zadanie żeby zbudować trzy wegańskie budki. postawiłem je i usunąłem 3 razy pod rząd czerpiąc korzyść w postaci ponad dwudziestu konserwantów.
Proszę mi je zabrać bo nie chcę pereł stracić!
 

DeletedUser10716

Guest
Ja dalej chciałbym się dowiedzieś dlaczego traktuje się takich ludzi jak oszustów, wykorzystali dobre warunki w perle, wykorzystaniem błedu byłoby, gdyby rzeczywiste zwroty były np. 2x wieksze niż powinny być, czyli że według nagrody przypisanej do poziomu powinno dostać się zwrot 50 pr, ale w inwentarzu ląduje 150... to jest błąd itd... ale jeśli wszystko było jawne i zachowywało się tak jak powinno? Jeśli ktoś stwierdził, że zyski były zbyt duże to powinno się najpierw zbalansować odpowiednio WD, tak żeby wiecej nie było takich sytuacji, następnie poinformować o tym że zyski z tego zostaną cofnięte i przeprosić za problem... to tak jakby teraz ktoś zorientował się, że przecierz w pomyśle Arka na 80 lvl miała dawać 80% więcej, a nie 90% i pokasował ludziom perły które w wyniku tego błędu powstały...

Jednak najlepszym rozwiązaniem byłoby naprawienie jednego najwiekszego błędu, czyli w ogóle stworzenie tej gry... usunać ją w holerę i uwolnić nas wszystkich :))) grałbym więcej w chińczyka albo układał puzzle xD
 

DeletedUser10716

Guest
a i dementuję plotkę, że niby byłem jednym z tych, którzy to wykorzystali, ale... miałem zamiar to zrobić po przeanalizowaniu zwrotów z pierwszych poziomów, po to zbierałem plany tej perły, jednak nie spodziewałem że da ona aż takie zyski, DLACZEGO NA POZIOMIE BETY NIE WYCHWYCA SIĘ TAKICH RZECZY, DLACZEGO NIE MA W RAMACH WASZEJ EKIPY LUDZI Z KONTAMI TESTOWYMI NA BECIE, NA KTÓRYCH MAJĄ TYSIĄCE PUNKTÓW ROZWOJU, TYSIĄCE DIAMENTÓW I MOGĄ WSZYSTKO TESTOWAĆ, może są jednak na każdym kroku widać, że jednak nie, albo skandalicznie wywiązują się ze swojego zadania...
 

DeletedUser17534

Guest
no to już nawet w rankingu nie ma "starych poziomów pereł" a punkty rankingowe spadły w dół z uwzględnieniem obniżonych poziomów, jakby ktoś był ciekaw :)
 

krzysw

Wicehrabia
ja tylko czekam na rozwiązanie tej sprawy, od tego zależy czy jeszcze będę grał czy to koniec...
 

krzysw

Wicehrabia
Z tego co kojarzę to jakoś o 4.00 jest codziennie aktualizacja i ponowne przeliczanie rankingów, więc tu chyba nic nie ruszali, po prostu automat zrobił swoje
 

DeletedUser17535

Guest
Wczoraj mimo zerowego poziomu krakena działał w walkach i dawał punkty rankingowe. Dzisiaj obydwie rzeczy już zabrane. To jest ta naprawa?
 

DeletedUser17860

Guest
zaraz sie okaże że dla Inno rano trwa do 22.00 :D ...albo ze mówili o poranku ale nie o tym co następuje w dniu kolejnym. :D
 

DeletedUser11629

Guest
Z tego co kojarzę to jakoś o 4.00 jest codziennie aktualizacja i ponowne przeliczanie rankingów, więc tu chyba nic nie ruszali, po prostu automat zrobił swoje
A mnie się zdaje, że nowy ranking miał być przeliczany na bieżąco...? Czy po prostu Inno ma swoją definicję "bieżąco", jak "balansu" "100%" oraz "losowości"...?
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Tym razem szczęśliwie nie załapałam się na "korekty". Chciałabym jednak wiedzieć, skąd mam mieć pewność, że kolejna nowinka w grze będzie właściwie "zbalansowana"? Czy, na wszelki wypadek, za każdym razem powinnam wysyłać zapytanie do suportu, ZANIM z niej skorzystam? :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry