pozdrawiam Mikekun

DeletedUser4259

Guest
siorprajs, rozbiłaś mnie tym rysunkiem :D

ajlawju Cię <3 i poddaję się!
 

DeletedUser10373

Guest
Cieszy mnie, że nie jesteś lekarzem, bo Oni mają tak:
223807_376478429088242_904295163_n.jpg
 

Mikekun

Książę
Spokojnie, mam wykształcenie średnie. Natomiast sposobu pisania ręcznego lekarzy bardzo nie lubie. Ostatnio mają nakaz pisania komputerowo.

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser10373

Guest
To pobawmy się, że Ty jesteś lekarzem i dostałeś taki nakaz;)
 

Mikekun

Książę
Czcionkę zmieniłem ale nie wiem czemu Coimc jest dość mocno dyskryminowane. Dla krótkiego tekstu ona jest idealna, dla dłuższego juz nie koniecznie :)

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser

Guest
Comic Sans nie jest dyskryminowane, tylko jest po prostu bardzo słabą czcionką, która była stworzona w konkretnym celu (czyli do pisania bardzo krótkich komunikatów skierowanych do dzieci), a potem się "rozpełzła" ;)
Możesz poczytać sobie trochę o fontach, krojach, kerningu i wtedy dowiesz się, że wszystkie uwagi dotyczące Comic Sans nie są wyssane z palca, tylko tekst nią pisany po prostu źle się czyta, źle się kojarzy w poważniejszych dyskusjach (chyba, że Twoim celem jest właśnie pisanie czegoś, co ma być infantylne i niepoważne) i najzwyczajniej męczy oczy.
 

Mikekun

Książę
no cóż sądziłem że na tym forum jest akurat inaczej. Według mnie w dziale Pomysły powinien obowiązywać zakaz używania tej akurat czcionki do pisania, aby nie drażnić ludzi. Mogłaby by być ona dostępna tylko i wyłącznie dla administracji tak jak jest to zrobione na pozostałych forach albo w konkursach. Jedynie co mogę zrobić z swojej strony to przeprosić osoby które obraziłem swoimi wypowiedziami używając akurat MS Comic Sens. Muszę pomyśleć nad inną czcionką.

pozdrawiam Mikekun
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Mikekun, ku mojemu zaskoczeniu, po zmianie czcionki na "normalną" (a używałam tylko Book Antiqua) niektórzy również się ucieszyli:D
Komiks Ilony z Chaty Wuja Freda idealnie oddaje, co większość użytkowników myśli o Comic Sans (; (Siorprajs, to jeden z moich ulubionych odcinków!^^)

"pozdrawiam" MC
 

Mikekun

Książę
Wobec tego szczerze się dziwę czemu w BBCode umożliwiają posługiwanie się nią skoro ona jest tak negatywnie odbierana.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Wobec tego szczerze się dziwę czemu w BBCode umożliwiają posługiwanie się nią skoro ona jest tak negatywnie odbierana.

Ponieważ wiąże się to z edycją skryptu forum, a Bryfft ma inne obowiązki, a nie sprawdzanie czcionek ;)
Nie ma tutaj osoby od spraw technicznych forum, ponieważ nie ma takiej potrzeby.
 

Mikekun

Książę
Najwidoczniej potrzeba jednak jest. Im więcej czcionek zwykła osoba ma tym więcej może być spraw podobna do mojej. Dlatego ważne jest aby na nowo ustalić w zasadach danego działu jakie czcionki można w niej używać, a jakie nie. Dzięki tej prostej zasadzie uniknie się takich typu sytuacji jak moja.
 

DeletedUser8

Guest
Wszystko jest dla ludzi, dopóki korzystają z tego z umiarem. Słowo czy zdanie napisane inna czcionka czy kolorem nie jest problemem, tylko osoby, które używają kolorów i czcionek do pisania całych postów. Nie będą blokowane te opcje wszystkim, tylko dlatego, że niektórzy ich nadużywają :)
 

Mikekun

Książę
Masz rację, Danifee. Szkoda że wcześniej nie padło takie stwierdzenie i sądzę że twój post zamyka całą sprawę nad tematem czcionek. Żałuję że nie wszyscy dostrzegają je, tak jak ty to robisz. No ale cóż każdy ma prawo mieć inne zdanie. Mam też do ciebie specjalną prośbę dotyczącą przyspieszenia, aby zostało podane na jakich kartach można je włączyć, a na jakich lepiej tego unikać. Jak słusznie zauważyliście osoby posiadające starszą konfiguracje mogą mieć z tym problemy ale nie wszyscy. Dlatego też uważam że po wejściu akurat tej aktualizacji co wy teraz mocno promujecie, automatycznie powinna pojawić się lista kart na których bez problemu można zastosować wasze przyspieszenie sprzętowe.

pozdrawiam Mikekun
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Mam też do ciebie specjalną prośbę dotyczącą przyspieszenia, aby zostało podane na jakich kartach można je włączyć, a na jakich lepiej tego unikać. Jak słusznie zauważyliście osoby posiadające starszą konfiguracje mogą mieć z tym problemy ale nie wszyscy. Dlatego też uważam że po wejściu akurat tej aktualizacji co wy teraz mocno promujecie, automatycznie powinna pojawić się lista kart na których bez problemu można zastosować wasze przyspieszenie sprzętowe.

pozdrawiam Mikekun
Oj, to zależy czy ludzie z Inno taką listę napiszą, bo my nawet nie mamy pojęcia na czym to lepiej włączać, a na czym nie.
Nie mamy sprzętu do testów ;]
Mogę powiedzieć, że u mnie w lapku na radeonie działa lepiej niż na procku :)
 

Mikekun

Książę
No właśnie, tej listy bardzo mi brakuje. Wtedy też bardzo chętnie zmieniłbym opcje.

PS : Jak teraz wam się podobna moja nowa wersja awatara ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry