pozdrawiam Mikekun

Mikekun

Książę
Siemanko wszystkim

Mój nick w grze to Mikekun, a tak naprawdę moje imię to Michał.

Czym się interesuje ?
Różnorodnościami ale przede wszystkim książkami, filmami, anime oraz mangą. Potem jest w czasie letnim intensywna jazda na rowerze więc bardzo łatwo mnie zauważyć w mieście którym mieszkam. A mieszkam w Ostrołęce w województwie Mazowieckim. Dokładnie tam gdzie rozpoczęła się insurekcja Kościuszkowska. Natomiast w 1831 roku nasza dzielna armia dostała w cztery litery od Rosjan podczas powstania listopadowego podajże okolice Maja gdzie się dni naszego miasta. Serdecznie więc zapraszam na nie maniaków historycznych.

Co warto jeszcze o mnie wiedzieć ?
Gram Forg of Empires od nie całych 2 miesięcy i to aż na 2 pierwszych światach. Jak napisałem wyżej mój nick na forum jest takim sam jak w grze więc nie będzie problemu, odnalezienia mnie w świecie. Najczęściej pojawiam się w świecie Arvahall jaki Brisgrad. W aktualnym stanie posiadam odpowiednio ok 6 tys pkt jaki ok 4 tys pkt.

Jakbyście chcieli pogadać ze mną to zapraszam.
Życzę wszystkim graczom udanej gry jak i wiosny.
pozdrawiam Mikekun
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser8507

Guest
Witam w grze :) Nawet nie ma co pytać bo przedstawiłeś wszystko
 

Mikekun

Książę
Wobec tego ja ciebie zapytam.
Jaki film uznajesz przez siebie za film XXI wieku ?

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser14

Guest
Mikekun skąd ja Cię znam?
Czy ty przypadkiem nie byłeś w Bigpoint?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Witam serdecznie:)

w.g mnie avatar to kiepski film... Fabuła przewidywalna, strasznie się nudziłam w kinie i jeszcze przegapiłam scenę "miłosną" bo już musiałam do toalety ;) Wykonanie filmu jest ok, bardzo dobre ale reszta w ogóle mnie nie przekonuje.
Za to piraci mają i wykonanie, fabułę oraz obsadę! To można nazwać już dziełem:)
 

DeletedUser10373

Guest
Piszesz, że interesujesz się książkami. Jaka jest Twoja ulubiona książka? Jakich autorów najczęściej czytasz książki? Czy aktualnie jesteś w trakcie czytania jakiejś ciekawej książki?
Co cię skłoniło do gry Forge Of Empires? I co najbardziej Ci się w niej podoba?
 

Mikekun

Książę
siemanko

Uczcie powiem że do gry skłoniła mnie jej prostota jaki reklama w telewizji.
Aktualnie czytam książkę "Uczennica Maga" - Trudi Canavan, natomiast moi faworyci są dosłownie różni. Flipiczuk jaki Sapkowski z polskich autorów, a z zagranicznych wiele innych. Dokładnie już nie pamiętam, ale dobrze książki pisze Robin Cook, specjalista jeśli chodzi o kryminały medyczne.

DannYan
Mikekun skąd ja Cię znam?
Czy ty przypadkiem nie byłeś w Bigpoint?

Masz mnie, faktycznie byłem w Bigpoint ale nie za specjalnie dobrze wspominam tam ten czas. Z ekipy zawarłem tylko jedną dobrą znajomość co do reszty wolę pozostać neutralny. Naturalnie jakieś wnioski wyszły z tamtego miejsca i raczej wtrącać się w waszą pracę nie zamierzam :)

Życzę udanego jajka jaki dnia.
pozdrawiam Mikekun
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Witam :)
Czytasz od Trudi? Jak nie przeczytałeś pozostałych 2 serii - gorąco polecam :D
A takie najlepsze książki, jakie do tej pory przeczytałeś?
 

DeletedUser14

Guest
siemanko
Masz mnie, faktycznie byłem w Bigpoint ale nie za specjalnie dobrze wspominam tam ten czas. Z ekipy zawarłem tylko jedną dobrą znajomość co do reszty wolę pozostać neutralny. Naturalnie jakieś wnioski wyszły z tamtego miejsca i raczej wtrącać się w waszą pracę nie zamierzam :)

Życzę udanego jajka jaki dnia.
pozdrawiam Mikekun

Też byłem w Bigpoint, może mnie nawet pamiętasz i w sumie wole nie rozmawiać na temat tamtej firmy ;P
 

Mikekun

Książę
szczerze, lepiej bezpiecznie pomijmy temat najeżony minami tak mocno, że lepiej na nie nie wchodzić :)

PS: DannYui masz może ulubiony film albo anime z tego roku ?

Witam
Czytasz od Trudi? Jak nie przeczytałeś pozostałych 2 serii - gorąco polecam
A takie najlepsze książki, jakie do tej pory przeczytałeś?

Panie kolego ja osobiście mam jej dwie serie w domku, po 3 książki każda i oceniam je raczej średnio dobrze. Widać dziewczyna ma fajne pomysły ale i też problem jak rozwijać fabułę czasem tak aby było ciekawie jaki wybuchowo :)

Do tej pory najlepsze z książek jakie czytałem to autorstwa Spakowskiego - Wiedźmin, oraz Philip Pulmman seria "Czarne Materie". Książki o wiele ciekawsze aniżeli film który wyszedł do tej pory na rynek.

pozdrawiam Mikekun
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3876

Guest
Mikekun - proszę Cię w imieniu znacznej ilości osób, abyś nie korzystał z tej czcionki w każdym zamieszczonym poście, ponadto pozdrawiasz w sygnaturze, więc po co te pozdrowienia w każdym poście na końcu (podwójne)?
Znasz takie stare powiedzenie "Co za dużo..."?
Jeżeli nikt tego jeszcze Ci nie napisał to uwierz mi - to tylko kwestia czasu :haha:
 

DeletedUser4259

Guest
Mikekun - proszę Cię w imieniu znacznej ilości osób, abyś nie korzystał z tej czcionki w każdym zamieszczonym poście, ponadto pozdrawiasz w sygnaturze, więc po co te pozdrowienia w każdym poście na końcu (podwójne)?
Znasz takie stare powiedzenie "Co za dużo..."?
Jeżeli nikt tego jeszcze Ci nie napisał to uwierz mi - to tylko kwestia czasu :haha:

zwracałem mu już na to uwagę (i jeszcze kilka innych osób...), ale on to olał a Kierowniczka wykasowała nasze posty :haha:
 

Mikekun

Książę
zwracałem mu już na to uwagę (i jeszcze kilka innych osób...), ale on to olał a Kierowniczka wykasowała nasze posty :haha:

Bowiem dyskusja toczyła się nie w tym dziale co potrzeba. W pomysłach dyskutujemy o pomyśle, a nie kto i jak napisał ten pomysł. Po drugie w regulaminie "Zasady Działu" dotyczące pomysłów, nie ma nic zaznaczone jaką czcionką należy pisać więc wybór należy do autora. I zwracanie uwagi akurat tego typu, które dodatkowo są nie powiązane z tematem są czystym spamem nic więcej. Więc ricky nie dziw się że kierowniczka zrobiła tak jak zrobiła. Po trzecie sądzę że wiele osób się obraziło na mnie za jeden temat i uważa za swój honorowy obowiązek, nie zależenie jaki pomysł zaproponuje że należy z miejsca go wyrzucić z tego działu. Wobec tego nie wiem co począć i sądzę że znalazłem sposób na rozwiązanie tego problemu.

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser8

Guest
No to może ja się sama za siebie wypowiem: Wszystko jest dla ludzi, również czcionki na forum. Istnieje jednak również pewna złota zasada:
* Nie utrudniaj życia innym użytkownikom forum.
Jeśli innym użytkownikom Twoja czcionka przeszkadza, to powinieneś ją zmienić na inną, która Tobie będzie odpowiadać, ale dla innych będzie bardziej czytelna. I problem rozwiązany. Naprawdę nie chciałabym sięgać po bardziej drastyczne środki, żeby "spór o czcionkę" zakończyć. Mam nadzieję, że się zwyczajnie jak dojrzali ludzie dogadacie. :)

Pozdrawiam
Danifae
 

Mikekun

Książę
Uczcie powiem że ja całej dyskusji o czcionce nie rozpoczynałem. Wszyscy poszli tylko za jedną osobą. W pierwszym temacie nikt o to jak piszę i jaką czcionkę używam raczej się nie czepiał, aż dziwię się że teraz dopiero tak mocno rozgorzała ta dyskusja. Owszem zmienię ją ale pozostałe osoby jak znowu się przyczepią to raczej powinny posypać się bany za takie coś.

pozdrawiam Mikekun
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Apetyt rośnie w miarę jedzenia... :p
Poprzednia czcionka nie była aż tak denerwująca, ale jak pisałeś nią każdy post, to nie było to ani za czytelne, ani za miłe dla oczu.

Chyba się jeszcze nie witałem, więc... Witam Ciebie na Forum, trochę spóźnione, ale zawsze coś :)
I jeśli mogę spytać - co znaczy wyraz "uczcie powiem"? :) Znaczy uczciwie, czy powiesz coś uczcie, jako stołowi z biesiadnikami? :)
 

DeletedUser8

Guest
Kwestię banów proszę pozostawić moderatorom forum, za zmianę czcionki dziękuję :)

Pozdrawiam
Danifae
 

DeletedUser3876

Guest
(...) Wszyscy poszli tylko za jedną osobą. W pierwszym temacie nikt o to jak piszę i jaką czcionkę używam raczej się nie czepiał, aż dziwię się że teraz dopiero tak mocno rozgorzała ta dyskusja. (...)
Bo to jak sam słusznie zauważyłeś to był pierwszy temat. Nikt nie sądził, że będziesz powielał schemat swoich postów.

Owszem zmienię ją ale pozostałe osoby jak znowu się przyczepią to raczej powinny posypać się bany za takie coś.

pozdrawiam Mikekun

A po co ją zmieniać? Nie wystarczy po prostu korzystać z domyślnej? Po co tak komplikować sprawę. Korzystałeś z jednej czcionki, teraz z drugiej plus pogrubienie, kolejna będzie dodatkowo z kolorem?
 

DeletedUser4259

Guest
[...] Korzystałeś z jednej czcionki, teraz z drugiej plus pogrubienie, kolejna będzie dodatkowo z kolorem?
i z efektem maszerujących mrówek...

a tak serio Mikekun - witam Cię serdecznie i dziękuję za zrezygnowanie z Comic Sans MS, chociaż Trebuchet MS też nie jest najlepszym wyborem (o permanentnym pogrubianiu nie wspomnę)

i na litość! przestań pisać "jaki" zamiast "jak i" (resztę błędów litościwie przemilczę)

miłego dnia
pozdrawiam
riki
 

Mikekun

Książę
riki, każdy może pisać na forum jak chce. Sprawa ma się tak samo jeśli chodzi o czcionki. Następnym razem nie zwracaj jednak uwagi na tą sprawę w pomysłach bowiem traktowane jest to jak spam, i nic więcej. Wszystkich postów poprawiać nie będę ale czcionki mam zamiar stosować.

i z efektem maszerujących mrówek...

nie, prędzej zastanawiałem się nad latającym statkiem nowej Republiki. Jak znajdę zacznę dodawać ( może ).

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser4259

Guest
matko i córko! to Ty duży już jesteś! to pewnie i wykształcenie jakieś masz??
 

DeletedUser8110

Guest
skończcie już temat czcionek :p fakt, faktem, że niektóre po prostu ciężko się czyta i o ile każdemu wolno pisać jak mu się podoba, to powinien ciut pomyśleć o innych, którzy muszą się później męczyć czytając ;)

Nie warto się kłócić o takie głupoty ;)
Na koniec żartobliwie, moje skojarzenie z Comic Sansem:
verdana1.png
 
Do góry