Powiększanie terenu pod zabudowę/Ataki na sąsiednie osady

  • Rozpoczynający wątek El Szczurro
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
bardzo prawdopodobne ze to jest przez update
moze sprobuj wyczyscic pamiec przegladarki i ciasteczka

oj gdyby to takie proste było to bym na forum nie pisał;) notabene forum też mi się przywiesza na firefoxe jak odpalam z linka w grze.

korzystając z posta - na kontynencie miałem 79 graczy, mogłem ich sobie przewijać po kolei, teraz widzę 15 pierwszych, to jest spowodowane kasacją kont (aż tylu?:>) czy też przekroczeniem przeze mnie jakiegoś progu punktowego?
 

DeletedUser

Guest
jest to spowodowane zapewne laczeniem sasiedztw/kontynentow i moze byc tak ze do nastepnego poniedzialku tak bedziesz mial czyli do nastepnego laczenia ale dla pewnosci napisz do supportu
 

DeletedUser

Guest
zgłosiłem, zobaczymy.

Męczę się teraz nad jakimś optymalnym ustawieniem chatynek na dostępnym terenie:/

Dobra, i jeszcze pytanie, biorę udział w turnieju brązu, natomiast przed niedzielą na pewno będę miał już jakieś jednostki z żelaza, nikt u nas na kontynencie jeszcze tak daleko nie doszedł (chyba). mam dwie wieże PvP, w brązie turniej trwa, w żelazie też będzie trwał ze mną jako jedynym uczestnikiem? biorę udział w obu czy jakiś automat mnie przypisuje do któregoś?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
jeżeli w bitwie będą brały udział jednostki z żelaza to punkty będziesz miał doliczone w wieży PvP z tej epoki, nawet jeśli byłbyś jedyny ;)
a jeśli będą tylko jednostki z brązu to analogicznie punkty idą do tej wieży PvP...
po prostu będziesz mógł brać udział w dwóch turniejach PvP :)
 

DeletedUser

Guest
warto pamietac ze mozna mieszac wojsko np polowa z brazu i polowa z zelaza (pkt ida do wiezy z epoki zelaza)
 

DeletedUser

Guest
no żelazo na za 24h będzie - w 5 dni gry, ja jestem usatysfakcjonowany.

Natomiast po aktualizacji musiałem się przesiąść na chrome bo firefox co 5 minut robi zwiechę kompa jak tylko pojawię się na którymś z adresów foe.com. łącznie z forum... support zrobiony ale chyba nie wrócę już na mojego liska;(


Zauważyłem kolejne durne utrudnienie oprócz zaporowych (przynajmniej dla mnie) cen diamencików:/ Jak to jest, wpadam do jakiejś prowincji tłukę się z kompem, przegrywam, za godzinę chcę uderzyć siłami rezerwowymi, a przeciwnik mimo że 90% armii mu jedna rozwaliłem ma wszystkie jednostki nówki, a z kolei jak ja wstawiam deffa żeby mnie nikt nie napadał to mimo skutecznej pierwszej obrony, w kolejnym ataku nie mam już jednostek, które padły:/

Właśnie odkryłem, że jak zniszczę jakieś koszary to automat mi zabija wyszkolonych w nich żołnierzy <ściana>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry