Potencjał z wypraw

Status
Zamknięty.

DeletedUser2383

Guest
Chyba mam gotową tabelę. Jest w 2-gim temacie. Sprawdźcie czy Wam pasuje :)
 

DeletedUser17259

Guest
Zdecydowanie jest to zalezne od ilosci graczy i ich jakosci - czyli w jakich epokach sie znajduja.
Na jednym swiecie jest nas 25 i mamy okolo 800 potencjalu, na innym jest nas 46 osob i mamy o wiele nizszy potencjal.
Wydaje mi sie ze liczy sie ilosc wygranych bitew, cos sie dostaje za zloto, srebro i braz
 

DeletedUser15959

Guest
A mi się cos widzi, że inaczej są liczone niskie epoki w nielicznych gildiach, a inaczej w duzych
 

DeletedUser17290

Guest
tak dla przejrzystości żebyście wiedzieli co dokładnie liczycie i nie plątali się
a jeśli gdzieś się mylę to żebym się już nie mylił :)

1) Punkty wypraw dostaję się w zależności od
dany gracz, jego epoka (prawdopodobnie), dany konflikt (numer konfliktu prawdopodobnie), rezultaty walki (jak bardzo wojska atakujące zostały poturbowane lub po ilu próbach i ilu wystawionych towarach konflikt udało się przejść), w tym epoki jednostek po obu stronach, bonusy jednostek przeciwnych
2) Te punkty po uzbieraniu odpowiedniej liczby dają "koronę"
a) na liczbę potrzebną do zdobycia korony składa się (jeśli dobrze rozumiem)
liczba graczy, ich epoki, która to "korona" z kolei
b) na liczbę przyznawanego potencjału za daną koronę składa się
liczba graczy, ich epoki, która to "korona" z kolei
3) potencjał dostaje się
a) za wyprawy przy podsumowaniu, razy 1.25, 1.15, 1.10, 1.00 w zależności od zdobytego miejsca za pierwsze, drugie, trzecie, pozostałe miejsca
b) za GvG przy podsumowaniu w zależności od
epoki sektora, zalesienia sektora, liczby sektorów, (nie jestem pewien ale chyba też sztabu i położenia względem niego) i miejsca gildii w rankingu (map z wszystkich epok oraz tej między epokowej ... lub ... właśnie tej mapy którą właśnie liczymy a potem się je sumuje)
za 1 miejsce potencjał *1.15, 2 miejsce potencjał *1.10, 3 miejsce potencjał *1.05

no i dochodzi jeszcze sprawa prestiżu w skrócie zależny od bonusu za level gildii i prestiżu w danym rozliczeniu
 

DeletedUser12042

Guest
Na świecie H mam gildię z ludźmi z brązu i żelaza. Pierwsza obserwacja jest taka, że jest 7 ludzi z żelaza, a reszta z brązu i w koronie uwzględnia tylko tych z żelaza. Za pierwszą koronę jest 7 potencjału. I chyba kosztowała 850 punktów wypraw.
 

DeletedUser17290

Guest
to może są osobno liczone punkty za gracza a osobno za epokę
np. gracz jest warty (liczba znikąd wzięta) 0.35 punkt-a , jakiegoś tam
albo punkty za graczy w danej epoce przyznawane są w oparciu o przelicznik wyznaczony na podstawie osób z jednej epoki
 
Status
Zamknięty.
Do góry