Poszukiwanie skarbów - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Mikekun

Książę
MadameCommando, Bryfft. Uważam że cała ogólnie zabawa jest pulsem jednakże jest jednocześnie ona zasadniczym złamaniem waszego punktu dotyczącego samego regulaminu. Punkt ten mówi że do gry nie będą wprowadzane ułatwienia, natomiast takim właśnie ułatwieniem jest Poszukiwacz Skarbów. Z jeden strony dobra rzecz dla początkujących, z drugiej strony jak wcześniej osoby zaznaczały będzie można zaczynać powoli spokojnie kasować budynki, bowiem wszystko co nam potrzebnie zapewni nam InnoGames. Gra faktycznie zmierza nie tą drogą co powinna. Według mnie najlepszym sposobem na jej ograniczenie byłaby możliwość tygodniowego odstępu między kolejnymi możliwościami ponownego wypłynięcia w morze.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Punkt ten mówi że do gry nie będą wprowadzane ułatwienia, natomiast takim właśnie ułatwieniem jest Poszukiwacz Skarbów.

A gdzie ty masz taki punkt w regulaminie mówiący, że nie można wprowadzać ułatwień? o.O
Idąc tym Twoim tokiem myślenia, Inno nie mogłoby tworzyć eventów (bo to ułatwienie), GvG (bo to ułatwienie), zmian na korzyść graczy (bo to też są ułatwienia). Nie popadajmy w paranoję, w tej zabawie wartościowe nagrody są tylko w ostatnich skrzynkach, które już jest trudniej zdobyć.

Wypowiadasz się w tym temacie już chyba czwarty raz i widzę, że za każdym razem piszesz "Jest to plus, ALE...", "Jest to dobra zmiana, ALE...". Po co się powtarzać?
Z jeden strony dobra rzecz dla początkujących, z drugiej strony jak wcześniej osoby zaznaczały będzie można zaczynać powoli spokojnie kasować budynki, bowiem wszystko co nam potrzebnie zapewni nam InnoGames.

Z tym się nie zgodzę. To nie ma zastąpić zbiorów monet i młotków, nie ma zastąpić całego miasta, skąd takie przekonanie? Zbiory z morza są raczej nikłe w porównaniu z tym, co otrzymujemy z warsztatów i domków. Gdybyś naprawdę chciał usunąć całe miasto i żyć tylko ze Skarbów, to nigdy nie doszedłbyś do wysokiej epoki. Jak już sam pisałeś, ma to być "Dla starych wyjadaczy dodatek jest miłą odmianą od codzienności zbiorów i walk pvp", a nie bezdenna sakwa złota :p
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Mikekun, zastanów się :) skoro narzekacie na zdobywane skarby twierdząc, że wszystkiego jest tam bardzo malutko, to jak może to być ułatwieniem? ;) Żeby zrównoważyć zbiory z domków, czy budynków produkcyjnych musiałbyś ośmiogodzinną skrzynię zbierać co pięć minut chyba.
 

DeletedUser9756

Guest
Może dla niego to dużo, skąd wiesz :p? Jak ja potrafiłem mieć w kolonialnej same zera w "skarbcu", gdzie wszyscy chwalili się milionami...
 

DeletedUser

Guest
dlaczego opcji poszukiwania skarbów nie ma w aplikacji na telefonie??
 

DeletedUser13334

Guest
Poszukiwacz skarbów

Przepraszam. Co za Pan wyłączył powiadomienia poszukiwacza skarbów?

t.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser625

Guest
Ci co nie używają płakali, że ich tyłek boli gdy im się zielony ptaszek wyświetla, a że było ich więcej to zrobili po ich myśli.
 

krzysw

Wicehrabia
więcej było tych co pisali o tym, wątpię żę faktycznie jest ich więcej - bardzo irytująca zmiana dla korzystających z poszukiwacza :(
 

DeletedUser625

Guest
Najlepszym rozwiązaniem by było dodać kolejnej opcji w ustawieniach. Kto chce poszukiwacza to sobie zaznaczy, a kto nie chce to sobie odznaczy i mu całkiem zniknie.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Tak, tyle że taka propozycja pojawiła się już dość dawno (zgaduję, że nie tylko u nas) i jak widać nie wzięli jej pod uwagę bądź odrzucili...
 

DeletedUser12852

Guest
Przepraszam. Co za Pan wyłączył powiadomienia poszukiwacza skarbów?

t.
Ci co nie używają płakali, że ich tyłek boli gdy im się zielony ptaszek wyświetla, a że było ich więcej to zrobili po ich myśli.
Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził XD

Najlepszym rozwiązaniem by było dodać kolejnej opcji w ustawieniach. Kto chce poszukiwacza to sobie zaznaczy, a kto nie chce to sobie odznaczy i mu całkiem zniknie.
W sumie, byłoby to całkiem dobre rozwiązanie. Dodałbym tez w tych opcjach wyłączenie "podskakiwania" gwiazdek I animacji w walkach w trakcie przemieszczania się jednostek.... bardzo pomogło by to w GvG - mniejszy pożeracz pamięci :/ - ale to już chyba zupełnie inny wątek rozmowy ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5324

Guest
Przyłączam się do autora tematu - teraz przez tą idiotyczną zmianę niemal nigdy nie udaje mi się ukończyć poszukiwań - bo nawet nie wiem, że się skończył etap...

Dajcie to w opcjach - włączam/wyłączam poszukiwanie - i po sprawie...
 

DeletedUser12062

Guest
Przepraszam. Co za Pan wyłączył powiadomienia poszukiwacza skarbów?

t.

1. Gratuluję kultury wypowiedzi... Też mnie fakt wyłączenia zaskoczył ale frustracje można przekazywać w inny sposób ;P.
2. Problem tak jak pisał Bryfft w "Dyskusji o wersji 1.50" jest zgłoszony. Jest już pomysł na rozwiązanie, które zadowoli każdego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5324

Guest
Problem tak jak pisał Bryfft w "Dyskusji o wersji 1.50" jest zgłoszony. Jest już pomysł na rozwiązanie, które zadowoli każdego.
z tym, ze zadowoli każdego to przesadziłeś - to co powiedział Bryfft - że przekaże pomysł jednego z forumowiczów - nie jest wyjściem z sytuacji - wyjściem jest ON/OFF poszukiwanie Skarbów - najprostsza i idealna metoda na rozwiązanie problemu...
 

DeletedUser12062

Guest
z tym, ze zadowoli każdego to przesadziłeś - to co powiedział Bryfft - że przekaże pomysł jednego z forumowiczów - nie jest wyjściem z sytuacji - wyjściem jest ON/OFF poszukiwanie Skarbów - najprostsza i idealna metoda na rozwiązanie problemu...

Dla Ciebie idealna dla innego znowu nie... Tamten pomysł nie jest zły, Ci którzy nie będą chcieli brać udziału przemęczą się 1h po zmianie i mają spokój... Co więcej Bryfft napisał, że nie jest planowane całkowite wyłączanie tego...

Faktycznie pisząc "zadowoli każdego" popełniłem błąd. W cuda nie wierzę jako człowiek bardzo słabej wiary. A w FoE nie ma decyzji, która zadowoliłaby wszystkich ;P:p:p:p:p:p.
 

DeletedUser12062

Guest
jasne, na przycisk ON/OFF w opcjach każdy będzie narzekał :)

Nie każdy i wiesz, że tego nie napisałem... Ale rękę bym dał sobie obciąć, że znowu znajdzie się ktoś kto napisze, że to durny pomysł bo trzeba tego szukać ;P:p:p:p:p:p.
 

krzysw

Wicehrabia
jeżeli lepiej Wam czytać narzekania połowy graczy na to co zostało zrobione niż kilku na przycisk ON/OFF to gratulacje :)
 

DeletedUser3220

Guest
To od "góry" zależy, co tak naprawdę zostanie w tym temacie zrobione. To, co my przekażemy nie wiąże się jednoznacznie z ostateczną formą, więc ja bym poprosiła jedynie o cierpliwość. Ani my, ani wy nie wiemy póki co, jak to naprawdę będzie wyglądać, a już się kłócicie o coś, czego nawet jeszcze nie ma.
 

DeletedUser5324

Guest
ale ja nie pisałem o całkowitym wyłączeniu "tego" - tylko o możliwości wyboru w opcjach gry - czy chcę - czy nie chcę widzieć całego kwadracika z poszukiwaniem skarbów wraz z zielonym ptaszkiem... tak jak animacji i innych rzeczy - jak np oflagowanie jednostek niezależnych...
czy to takie trudne do zrozumienia? ale widać, ze jest odgórne założenie - że gracze nie mają zielonego pojęcia o tym co by było dla nich lepsze - Team za to wie... no żenada...
 

wuen

Hrabia
u mnie jest tak, że jak kliknę zaliczenie wyprawy 5-minutowej to już każde zakończenia sygnalizowane są "ptaszkiem" do czasu trwania "poczekalni"
 
Status
Zamknięty.
Do góry