Port i statek z arktyki

Status
Zamknięty.

Wanat70

Wójt
czemu ciągle trzeba zatrudniać roboli na statek przecież to bez sensu że codzienie trzeb te same osoby zatrudniać na nowo i dlaczego statek dostaje obrażenia jak jest zbuugowany z super hiper mega materiałów i dziwne jest że dostaje uszkodzeń
 

kasia2389

Arcyksiążę
To jest koszt wytworzenia prometu. Równie dobrze mogła by to być stacjonarna fabryka z kosztem 5x30 Towarów za 100 prometu.
 

DeletedUser18282

Guest
Bo jak by to były monety lub zaopatrzenie gra by była zbyt łatwa. Zdobycie odpowiedniej ilości surowców trochę trwa. Zdobycie monet i zaopatrzenia trwa szybciej. Dlatego towar.
 

DeletedUser11238

Guest
Ja mam pytanie odnośnie ikonek przy członkach załogi. Gdzie znajdę jakieś info na ten temat ?
 

DeletedUser17290

Guest
tu jest masa drobnych problemów
1 mój własny: kiedy wszedłem do Arktyki od razu po jej wprowadzeniu i na bieżąco robiłem wszystkie badania dające postęp do dalszych szybko odblokowałem prot i zacząłem non stop produkować promit (to w końcu był towar między epokowy) skoro się tak nazywał to w następnej epoce też musi być potrzebny, tak sobie pomyślałem, a skoro tak to epokę dalej pewnie dalej będę produkował promit tylko za towary z nowej epoki będę werbował lepszych (pewnie dopiero po ulepszeniu) pracowników z nowej epoki, tak więc postanowiłem zrobić go tyle ile się da bo lepiej za towary z tej epoki niż za te z następnej
a to takiego, bo promit potrzebny jest tak jak każdy inny towar i ni więcej bo mniej jak najbardziej, nie mogę go sprzedać zbudować za niego perły, wyszedł mnie drożej o czasie nie wspomnę to okrutna inwestycja była a wszystko przez jedno nie trafione określenie twórców. ale to tylko mój problem więc tak ogólnie to nie istotne.

2 brak dostępności informacji o tym jak dokładnie działają nie które bonusy pracowników, jak współpracuje te bonusy z bonusami innych

3 bardzo mylący wskaźnik wytrzymałości statku dziwnie reagujący na zatrudnianą załogę
(bardzo przeszkadzał w obliczaniu jaką załogę zatrudnić żeby zaoszczędzić na towarach na naprawy, przy utrzymywaniu życia statku powyżej pewnej granicy jego wytrzymałości )

4 nie opisane lub bardzo skromnie opisane badania z tematyki promu w drzewku badań, dające znikome informacje, np. kto płaci za odblokowanie gorszych pracowników pr-ami i towarami potrzebnymi do zrobienia badania, (skąd masz wiedzieć płacisz za kota w worku) nie mówię ze byli gorsi ale kiedy byli nie doświadczeni to pewnie tak, i mogli też ogólnie negatywnie wpływać na produkcję prometu przez to korelacje które zakłócały kolejne ich partie (pracowników)

5 brak opisu konsekwencji jakie nastąpią przy przekroczeniu poszczególnych granic wytrzymałości (zanim się je przekroczy) i brak informacji na ile dokładnie % wytrzymałości statek staje się mniej wydajny
 

DeletedUser13695

Guest
gdzie znajde dokladnie opisane bonusy ? nie wiem co daje ze zatrudniam trojaczki czy blizniaki , co to sa % przy ludzikach ? co daje naukowiec w skladzie ? nic nie jest wyjasnione dokladnie . Znajde gdzies odpowiednie info ?
 

DeletedUser13591

Guest
gdzie znajde dokladnie opisane bonusy ? nie wiem co daje ze zatrudniam trojaczki czy blizniaki , co to sa % przy ludzikach ? co daje naukowiec w skladzie ? nic nie jest wyjasnione dokladnie . Znajde gdzies odpowiednie info ?
Też chciałabym to wiedzieć. Poza tym jeszcze nie trafiłam na trojaczki w jednym składzie.
 

kasia2389

Arcyksiążę
gdzie znajde dokladnie opisane bonusy ? nie wiem co daje ze zatrudniam trojaczki czy blizniaki , co to sa % przy ludzikach ? co daje naukowiec w skladzie ? nic nie jest wyjasnione dokladnie . Znajde gdzies odpowiednie info ?
Jak dzieci we mgle.
http://forgeofempires.wikia.com/wiki/Arctic_Harbor

To wszystko nie ma znaczenia, zwłaszcza po ulepszeniu portu, należy wybierać załogantów z największym + do prometu.

W drzewku technologii nie można pominąć technologii odblokowującej nowych załogantów.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser17290

Guest
teraz te informacje są dostępne ale jak wychodził dopiero port to chyba jeszcze ich nie było
to fakt że nie można ale w sumie nie trzeba przechodzić całej arktyki, bo nawet nie radzę do niej wchodzić
i niektórzy nowi załoganci są gorsi od starych i nie warto ich odblokowywać
 

menixw

Szlachcic zagrodowy
Na jakiej zasadzie opiera się wycena wypłynięcia statku z załogą - raz jest Wyślij statek bez opłaty, a innym np. 210 diamentów.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Na jakiej zasadzie opiera się wycena wypłynięcia statku z załogą - raz jest Wyślij statek bez opłaty, a innym np. 210 diamentów.
Brak potrzebnych surowców do wysłania statku. Każdy członek załogi, którego się wybierze żąda od nas opłaty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry