Pomoc

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15720
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15720

Guest
Witam, mam od pewnego czasu problem z gra... Strasznie mi ją zacina nie mogę dodać PR (kupić, z paczek), wyprawy się nie ładują, co jakiś czas gdy przełączę okna przeglądarki gra musi się załadować na nowo. Wszystkie sterowniki mam aktualne (aktualizuje komputer Driver Booster 4.2 PRO). Pobrałem inną przeglądarkę i problem nadal jest ten sam. Usunąłem ciasteczka, historie itp. Ccleanerem przeskanowałem i usunąłem wszystko, naprawiłem błędy rejestru nie wiem czy to coś ma do sprawy. Przeskanowałem komputer pod względem wirusów i nic. (Malwarebytes), używam google Chrome. Proszę o pomoc, z góry dziękuje !

Specyfikacja mojego komputera:
Windows home premium 7 64bit
Ram 4Gb
Procesor intel i3-4150 3,50GHz
Karta Graficzna ASUS R7 250X Series

PS. Jeśli zły temat to przepraszam... :/
 

DeletedUser15720

Guest
Napisałem: Pobrałem inną przeglądarkę i problem nadal jest ten sam.
 

Nimod

Baronet
Ex-Team
Jak jesteś zalogowany na swoim świecie, to klikasz gdziekolwiek w mieście prawym przyciskiem myszy i wybierasz "Ustawienia". Tam masz opcję przyspieszenia sprzętowego. Jeśli jest wyłączona, to włącz i sprawdź czy się poprawiło :)
 

DeletedUser15720

Guest
W ustawieniach Karty Graficznej nic nie grzebałem, zrobiło się to samo z dnia na dzień.
 

DeletedUser15643

Guest
Wszystkie sterowniki mam aktualne (aktualizuje komputer Driver Booster 4.2 PRO).

może się czepiam, ale nigdy nie ufałem takim programom, które instalują coś za mnie - więc może spróbuj odinstalować sterowniki grafiki i ściągnij ręcznie starsze, oryginalne
 

Nimod

Baronet
Ex-Team
Wszystkie animacje w grze próbowałeś wyłączyć?

Edit. I zrób tak jak Ricky wyżej podał
 

DeletedUser15720

Guest
Tak tak wszystko wyłączyłem a nadal jest to samo, już pobieram sterowniki ze strony producenta.
 

DeletedUser15720

Guest
A co sądzicie żeby na nowo Flasha zainstalować ? Czy to nic nie pomoże ?
 

DeletedUser15720

Guest
Więc tak zainstalowanie ponowne sterowników do karty graficznej nic nie pomogło, dalej nic nie mogę zrobić.
 

DeletedUser15720

Guest
A więc tak przeinstalowanie flasha nic nie pomogło dalej zacina się, w chromie w zakładce pluginy uruchomiłem na stałe flasha i też nic to nie daje np. klikam na wyprawy chce zobaczyć ile % mamy zrobionych w gildi i zacina mi całkowicie grę muszę wtedy odświeżać stronkę.

Czy to może być wina mojego łącza internetowego ? Bo jak uruchamiam gre na telefonie to muszę odczekać ok 1min żebym mógł coś w mieście zrobić bo tez zacina się ? I wyskakuje mi po prawej stronie wykrzyknik aby pobrać aktualizacje która waży 0.01MB
 

DeletedUser15720

Guest
Tak zużycie procesora od 18% do 20% waha się, no wiadomo najwięcej pochłania chrome więcej nic nie mam uruchomione.
Pamięć fizyczna ma 82%...
 

DeletedUser15643

Guest
mam na myśli uruchomione procesy (ich listę), a nie wydajność

pamięć to mu flash zżera
 

DeletedUser15720

Guest
System mam na dysku SSD wszystko inne na HDD, może zmienić pamięć podręczną na HDD ? Tylko nie pamiętam jak to się robiło...
 

DeletedUser15643

Guest
Co do procesów to mam 64 uruchomione.

łomatko... to ja biedny jakiś jestem:

fawixvamt
 

Nimod

Baronet
Ex-Team
A nie masz może w ustawieniach włączonego oszczędzania energii?

Ps. U mnie nie widać Twojego screena :(

Ps2. Oo, już widać :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry