Pochwal się wynikami z wież.

  • Rozpoczynający wątek krzysiekd2
  • Data rozpoczęcia

skaner210

Rycerz
Mój nowy rekord wieży to 4148182 pkt. Drugi był gracz aleq z wynikiem 4082009 pkt. Jak wrócę z urlopu to wrzucę zdjęcie.
 

DeletedUser

Guest
To ja się pochwalę innym wynikiem:
Moje jegry mają bonus 50%

Hejt Komando :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4614

Guest
Dawno nie pisalem a nasze sąsiedztwo wcale się nie zmienia i coraz lepiej broni... Oto aktualny kreatywny rekord w wieży... wieza 20131013_.jpg
 

DeletedUser4614

Guest
gratulacje Wuen :)) ładny rekordzik ...

ale srednia walk spadła przez dołączonych do naszego sąsiedztwa graczy z epoki brązu :))
 

wuen

Hrabia
Dzisiaj udało się ustanowić nowy rekord:
 

Załączniki

  • 1-nowy rekord wiezy.jpg
    1-nowy rekord wiezy.jpg
    55,1 KB · Wyświetlenia: 712

DeletedUser4614

Guest
Gratulacje !!! Nowy REKORD 6.28 MLN ... nieźle :))

Ciekawią mnie natomiast inne sąsiedztwa .... Czy ktoś wrzuci lepszy rekord tygodniowy wieży ? :)) Domyślam się, że nasze sąsiedztwo jest najlepsze na wszystkich serwerach FOE :)))
 

DeletedUser9456

Guest
Mój najlepszy póki co wynik z wieży.

42684 punkty w jesieni średniowiecza. W moim sąsiedztwie mało kto walczy w jesieni, a ja zaraz w kolonialnej będę. Smutna panda jest smutna. :(
 

wuen

Hrabia
Widziałem już raz że ktoś miał 11 mln bodajże :)
No to nieźle...
84 sąsiadów x 7 dni = 588 walk
max za 8 czołgów to 19584 pkt
19584x588=11.515.392
Znaczy się, że ma extra super sąsiadów wystawiających czołgi ze słabą obroną dzięki czemu zdobywa prawie zawsze maxa...
 

DeletedUser9586

Guest
No to nieźle...
84 sąsiadów x 7 dni = 588 walk
max za 8 czołgów to 19584 pkt
19584x588=11.515.392
Znaczy się, że ma extra super sąsiadów wystawiających czołgi ze słabą obroną dzięki czemu zdobywa prawie zawsze maxa...
A czy taki gracz nie może zdobywać jeszcze punktów z mapy? Czy każdy kto ma pierwsze miejsce w wieży postępowej musi mieć skończone wszystkie prowincje?
 

herde

Baron
Swój rekord poprawiłem. A na 1 miejscu towarzysz z gildii, zatem Regina Regis rządzi.

FoE 4.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4614

Guest
nowy rekord... ale do 10.967.040 jeszcze troche brakuje :)))

wieza PVP 22122013.jpg
 

DeletedUser4259

Guest
...można też iść na ilość w inny sposób (w modernistycznej jest "zbyt ciasno", więc musiałem odpuścić w postępowej...):

pvp_8.jpg
 

DeletedUser4259

Guest
ricky - ile łącznie zebrałeś punktów w tych wszystkich wieżach?

teraz już za późno, żeby to zliczyć - pamiętam, że w modernie miałem ok. 5,3 mln, w pozostałych rzecz jasna dużo mniej (pewnie od kilkuset do tysiąca we wczesnych epokach do kilkudziesięciu, kilkuset tysięcy w kolonialnej i w przemyśle) - po prostu zdobywałem tyle, ile wystarczało (czytaj: na ile sąsiedzi pozwolili...) - ale wiem do czego pijesz :) - że Ty w jednej masz ponad 8 mln...

a wiesz, co to ZABAWA? :]
 

DeletedUser8110

Guest
Ekhm. "Chwalimy się", a nie hejtujemy ;) Posprzatałam troszkę.
 
Do góry