Pochwal się wynikami z wież.

  • Rozpoczynający wątek krzysiekd2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Ciekaw jestem jakie padają u Was rekordy w wieżach. Tutaj z mojego kontynentu dzisiaj:

288tf0l.jpg


Czyli kolega Yano01 zrobił ponad 1,5 miliona punktów w tym tygodniu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5127

Guest
Krzysiu, widze, że masz zamiłowanie, do tworzenia tego typu tematów :D
 

DeletedUser1228

Guest
tacy gracze... atakują wszystkich codziennie i potem wychodzą im wyniki :)
 

DeletedUser5127

Guest
Ale, to jest sztuka- poniewaz trzeba jeszcze umiec walczyc...
Mowiac "umiec walczyc" chodzilo mi o madrosc strategicznakgracz umie rozdysponowac wojskiem tak, aby starczylo mu na wszystkie ataki w dniu...
 

DeletedUser1228

Guest
i to jest racja... i dlatego też u niektórych jest po kilka kopii danego budynku... No ale graczy jest dużo więcej...
 

DeletedUser775

Guest
tacy gracze... atakują wszystkich codziennie i potem wychodzą im wyniki :)

Chyba: wygrywają ze wszystkimi codziennie. Ja też codziennie atakuję wszystkich i wychodzi max 500k punktów. Jak widze że przegram lub poniosę za duże straty to się wycofuję (ale nie poddaję).
 

DeletedUser1228

Guest
no o to mi chodziło :) ja tam nie gram takim stylem, choć u mnie jest jeden co wszystkich atakuje...
 

DeletedUser6047

Guest
Ale, to jest sztuka- poniewaz trzeba jeszcze umiec walczyc...
Mowiac "umiec walczyc" chodzilo mi o madrosc strategicznakgracz umie rozdysponowac wojskiem tak, aby starczylo mu na wszystkie ataki w dniu...
prosta sprawa w ostatniej wieży /e. przemysłu /
masz najsilniejsze jednostki / + ew. bonusy z wież / i lecisz wszystkich po kolei
stosuję to czasami, gdy brakuje mi trochę pkt.
u mnie od kilku tygodni 3/4 wychodzi ponad 1mln
nie mogę znaleźć jak zrobić screena, to bym wrzucił
pozdrawiam

//PablooS
Polecam narzędzie wycinanie w windows 7 wzwyż a jak nie to print screen na klawiaturze i wkleić do painta a następnie zapisać.
Ewentualnie są programy jak np. screenshooter czy coś podobnego :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

wuen

Hrabia
Takie wyniki można robić gdy ma się dużo mocnych sąsiadów - u mnie jest 46 graczy i "dolna połowa" nie wyszła z rozkwitu średniowiecza, ponadto nie wystawiają obrony więc wynik za atak to 216 pkt...
Do punktacji pozostaje podbijanie prowincji - ale po 6 sektorach "szlaban" i co dalej?
 

DeletedUser3876

Guest
Pochwalić się wynikami z wież czyli ptk? Czy miejscem? Bo w moim sąsiedztwie to są może ze 4 osoby które próg ogólny punktowy przebiły 100 k. Reszta od 1 k do kilkudziecięciu. I nad kim tu nabijać punkty do wież? Moja najnowsza wieża przemysłowa zdobyta przeze mnie już z ilością 15 k zapewniłaby mi zwycięstwo (nabiłem bodajże 30 k tylko dla pierwszego miejsca) Natomiast w kolonialnej również kilkasetek daje mi zwycięstwo... (miałem około 280 k i również pierwsze miejsce). I choć sąsiadów mam około 60 (jadę od góry do dołu) to maksymalny wynik jaki udało mi się osiągnać to około 600 k (w kolonialnej, jak nie weszła jeszcze nowa epoka) i to głównie połowa punktów dzięki sektorom.
Fajnie że teorytycznie (w praktyce nie zauważam większych zmian) co poniedziałek jest mieszanie sąsiadów (nieaktywni wypad, aktywni zmieszani) ale dochodzą to głównie osoby z epoki najdalej brązu:(
Za sektor mam niecałe 10 k - żeby tyle zarobić na przeciętnych znajomych musze zrobić około 40 walk:/
 

DeletedUser6047

Guest
PablooS dzięki za podpowiedź - po turnieju coś wrzucę :)
 

DeletedUser

Guest
Tutaj ciekawa walka do ostatniej minuty o zwycięstwo. Ponad półtora miliona uzbierane a końcówka zalezała od kilkuset punktów:

168a3yu.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2940

Guest
Kobietki też sobie nieźle radzą :p

Nowy%2520obraz.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Moniu ja też trochę walczyłem ;) Jakbym chciał i miał czas to nabiłbym więcej ale gildia na 5 świecie czas zabrała ;)
kdyhsdw.jpg
 

DeletedUser

Guest
wynikfoe.jpgHmmm... ;)
Proszę od wyniku odjąć 60 walk czyli około 6k punktów - to konta bez obrony (2 lub 1 włócznik, w niedzielę nie odwiedzałem kont bez obrony)
czyli wychodzi 300 walk i wynik taki sobie;) lekko ponad 200k punktów na dobę = ponad 1.400.000 punktów :)

Proszę nie odbierać tego przykładu jako wyraz zadufania i zachwytu ;)
Chcę jedynie pokazać, że wyniki zależą od ilości kont w sąsiedztwie i wystawianej obrony. Zakładając, że miałbym tyle samo walk czyli 400 to mój wynik oscylowałby wokół liczby 1.800.000 punktów.
Dlatego uważam, że prezentowane wyniki maja się nijak do rzeczywistych walorów bojowych prezenterów (w tym mój wynik) , bez urazy proszę:)

Wracam do koncepcji zmodyfikowanej koncepcji automatycznego wystawiania obrony.... i.... zmiany zasad łączenia sąsiedztw. Wtedy takie wyniki byłyby wiarygodne i adekwatne:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser625

Guest
Też bym tak chciał, ale jak się ma 54 sąsiadów w tym 20 z nich nie wystawia obrony to jest niemożliwe. :)
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie temat bez sensu ;)
Wszystko zależy ile i jakich kto ma sąsiadów.
Do niedzieli wyglądało to u mnie tragicznie - na pasku miałam 29 osób czyli minus ja i jeszcze dwóch sąsiadów co są ze mną w gildii - to daje 26 których można zaatakować a że okolica taka sobie to nieźle nudą wiało a do utrzymania wieży niewiele pkt trzeba było.
Wczoraj (w końcu!!!!) komputer wywalił nas w bogate sąsiedztwo - mam 75 na pasku - czyli 72 konta do napadania i nareszcie jakies ambitniejsze wojska w miastach :p
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie :) wszystko zależy od ilości sąsiadów

Od tego też zależy oczywiście. Ale zawsze można porównać się z graczami z porównywalną ilością sąsiadów. I teoretycznie można jeszcze zostawić sobie sporo prowincji do zdobycia pod koniec rozwoju by nakręcić jednorazowo ciekawy wynik. Tak jak na przykład chopin117 z 2 mln 283 tys.. To chyba rekord do tej pory.
 

DeletedUser

Guest
Nieźle chopin :D
prawie cie dogoniłem, tylko że na 3 wieżach na raz :)

postępowa2.jpg

przemysłowa2.jpg

kolonialna2.jpg
 
Do góry