Plany do perel

  • Rozpoczynający wątek Kaczyński
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1724

Guest
to się nazywa szczęście :p ja 200 akcji i 1 plan ;/

Powiem Ci szczerzę, że nie spodziewałem się aż tak dużego zwrotu akcji w moim przypadku. Przed aktualizacją jak trafiłem 1-2 plany na 2 tygodnie to był cud, a teraz - średnia mi wychodzi 4.5 plana na dzień xD Tylko właśnie jest problem bo co z tego, że będę miał gotowe Perełki do postawienia jak towarów jak i miejsca w mieście brakuje, a przecież nie postawię Perły której nie chcę albo też nie będzie dla mnie w żaden sposób funkcjonalna (bonusy walki) :p
 

DeletedUser5172

Guest
Powiem Ci szczerzę, że nie spodziewałem się aż tak dużego zwrotu akcji w moim przypadku. Przed aktualizacją jak trafiłem 1-2 plany na 2 tygodnie to był cud, a teraz - średnia mi wychodzi 4.5 plana na dzień xD Tylko właśnie jest problem bo co z tego, że będę miał gotowe Perełki do postawienia jak towarów jak i miejsca w mieście brakuje, a przecież nie postawię Perły której nie chcę albo też nie będzie dla mnie w żaden sposób funkcjonalna (bonusy walki) :p

Jutro też jest dzień .... więc liczę jutro na co najmniej 4 plany ;) Własnie! Kolega pacyfista :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5256

Guest
Wczoraj 6 planów, dzisiaj 2. Tylko z motywowania mam wszystkie plany do koloseum ale nie buduje bo za dużo miejsca zajmuje, a mam ochotę na latarnię, tylko nie chcą plany wypadać do latarni. W zasadzie to teraz za często wypadają plany bo już coraz mniej ludzi wydaje punkty rozwoju i perły stoją na tym samym poziomie. Chyba lekko przegieli w 2 stronę. Zamiast częstego wypadania mogli by handel planami wprowadzić.
 

DeletedUser5172

Guest
Jedna rzecz nie podoba mi się w perlach, chodzi o perły dające bonus militarny. Perła zwiększająca umiejętności armii atakującej poprawia zarówno obronę i atak, a perła zwiększająca umiejętności armii obronnej poprawia tylko obronę armii. A jak się broni komputer to wiadomo ;/
 

DeletedUser2657

Guest
Jedna rzecz nie podoba mi się w perlach, chodzi o perły dające bonus militarny. Perła zwiększająca umiejętności armii atakującej poprawia zarówno obronę i atak, a perła zwiększająca umiejętności armii obronnej poprawia tylko obronę armii.


Zgadza się, ale zauważ, że perły bonusujące dają na max levelu +50% atak i +50% obrona, perły dające bonus defensywny na ost. levelu dają +100% obrony :) Jeśli więc wystawisz "sprytną obronę" to agresor nie ma szans, chyba, że pyrrusowym zwycięstwem i reszty graczy nie zaatakuje - nie będzie miał już czym :)
Oczywiście, mówię o sytuacji 1 perła VS. 1 perła.
 

DeletedUser5172

Guest
Zgadza się, ale zauważ, że perły bonusujące dają na max levelu +50% atak i +50% obrona, perły dające bonus defensywny na ost. levelu dają +100% obrony :) Jeśli więc wystawisz "sprytną obronę" to agresor nie ma szans, chyba, że pyrrusowym zwycięstwem i reszty graczy nie zaatakuje - nie będzie miał już czym :)
Oczywiście, mówię o sytuacji 1 perła VS. 1 perła.

oczywiście tak, nawet mając wszystkie 3 perły do ataku to mamy max 150%, a 2 obronne dają 200% i w teorii jest jak najbardziej ok, tylko jak to będzie w praktyce ? bo komputer broni się momentami jak debil ;)
 

DeletedUser5982

Guest
ja jeden na tydzień a motywowałem codzień może coś nie tak robie?
 

DeletedUser2657

Guest
jak to będzie w praktyce ? bo komputer broni się momentami jak debil ;)

Przewaga po stronie atakującego:
1. Komputer jest tragiczny ja sam napisałeś.
2. Atacker ma 150% ataku i obrony, a obrońcy w mieście mają 200% obrony i TYLKO obrony, więc gdy będą atakować / kontratakować swoim normalnym atakiem i tak baty, bo agresor ma wypas obronę :)

ja jeden na tydzień a motywowałem codzień może coś nie tak robie?

Wszystko zależy od szczęścia, na to nie ma reguły.
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
To trzeba mieć pecha, mam dostępnych 7 z 9 części planów koloseum, 2 miałem potrójne i chyba 4 podwójne, więc chciałem przehandlować. Efekt? Najpierw wymieniało na te plany, które były podwójne, później próbowałem przehandlować tamte, w rezultacie po chyba 5 próbach wymiany skończyłem na tym, że nie odkrył się żaden z brakujących :/
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie tak.mam teraz ferie i siedzę na FoE dzień i noc,w gildii 80 osób,sąsiadów 70, znajomych 72 czyli 222 osoby,odjąć te które są w innych epokach niż brąz i którym nie motywuję liczmy 150 osób,w ciągu kilku dni uzbierałem 7 na 9 planów wieży babel,od 3 dni ani jednego,miałem powtórek nie chcę skłamać 6-8,wymieniałem i ani jeden plan się nie trafił którego nie mam,siedzę na tej .....(wulgaryzmy) grze dzień i noc i nie mogę uzbierać na upragnioną perłę,a niektórzy mają ich już po 4 na nowym świecie,jak to możliwe,nie wiem,pecha mam takiego???bez przesady,trochę szacunku dla ludzi którzy poświęcają tyle czasu na granie w ten badziew,a głupich planów nie mogą uzbierać,gra jest tak skonstruowana,że nie da się praktycznie uzbierać tych planów,powinny być wymieniane na te,co nie mamy,robią jakieś zapchlone aktualizacje z głupimi poprawkami,które mam głęboko w .... gardle,niech zrobią wymianę planów na ten,co sam wybierzemy,wymianę planów wśród członków gildii bądź chociaż żeby się powtórki nie trafiały,dużo osób chciało również kupić diamenty żeby wybudować swe wymarzone perły,ale pisali że nawet nie mogą ich kupić,robiłem ankiety,również oszukaństwo,powinienem dostać 80 diamentów,dostałem 9,poza tym cena diamentów jest obrzydliwie wygórowana,gram w World of Tanks,tam za 75 zł mam super czołg i w ogóle różne bajery,a tutaj trzeba wydać 45 zł na 750 sztuk,kpiny :( za 90 zł gdzie to kupa kasy mam marne 2000 tys diamentów,powinny być za maksymalnie połowę tej ceny,to nie powiem może,ale to wątpliwe kupiłbym,jestem rozgoryczony i zły na tą grę,nie powiem będę dalej grał,bo ją lubię,ale naprawdę jest to jedno wielkie oszustwo i czekam na normalną aktualizację w końcu by można było SPRAWIEDLIWIE zdobyć plany pereł i każdy miał do nich równy dostęp,nie tylko farty i diamenciarze.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
(...)siedzę na tej .....(wulgaryzmy) grze dzień i noc i nie mogę uzbierać na upragnioną perłę,a niektórzy mają ich już po 4 na nowym świecie,jak to możliwe,nie wiem,pecha mam takiego???bez przesady,trochę szacunku dla ludzi którzy poświęcają tyle czasu na granie w ten badziew,a głupich planów nie mogą uzbierać,gra jest tak skonstruowana,że nie da się praktycznie uzbierać tych planów(...)

Głównym źródłem planów, co jest zamierzeniem twórców są perły i ich rozwijanie u innych graczy.
Motywacja, grabienie itp. to tylko dodatki aby było łatwiej.


robiłem ankiety,również oszukaństwo,powinienem dostać 80 diamentów,dostałem 9

Żeby dostać diamenty od sponsorów musisz spełniać ich wymogi, które są dosyć wygórowane.


poza tym cena diamentów jest obrzydliwie wygórowana,gram w World of Tanks,tam za 75 zł mam super czołg i w ogóle różne bajery,a tutaj trzeba wydać 45 zł na 750 sztuk,kpiny :( za 90 zł gdzie to kupa kasy mam marne 2000 tys diamentów,powinny być za maksymalnie połowę tej ceny,to nie powiem może,ale to wątpliwe kupiłbym

Skoro wygórowane to zabierz się za tworzenie tak rozbudowanej gry, zatrudnij do tego odpowiednie osoby i zobaczysz jakie ceny byś musiał dać żeby ci się chciało przy tym siedzieć i tworzyć.
 

DeletedUser

Guest
Warunki spełniłem,nie wiem czemu nie dostałem,poza tym jak innym rozbudowywuję perłę to też dostaje powtórki,więc wolę motywację.
 

DeletedUser

Guest
wymiana 2:1 planów pereł

qrcze od jakiegoś czasu brakuje mi jednego planu aby postawić perłę, nadal mam powtarzające się plany ale tego ostatniego nie otrzymuję z "wizyt" u innych graczy tylko te "powtarzające się", ale też od blisko 9 prób "wymiany 2:1) za każdym razem otrzymuję plan "dublujący" a nie ten, którego potrzebuję.... :( można by powiedzieć że nie mam szczęścia i tak mi "losowo" wypada plan dublujący, ale czy aby na pewno w "kodzie gry" nie ma jakiejś blokady blokującej wypadanie tego ostatniego planu??
sądzę że jest bo przecież plan kosztuje 200 diamentów i za friko nie może być :) ale dam radę i pomimo kłód rzucanych pod nogi nie ugnę się i nie zakupię diamentów :) co najwyżej zrezygnuję z gry bo powoli staje się .... monotonna (ciągłe atakowanie tych samych graczy z sąsiedztwa - i tak co dzień, brak nowych terenów na mapie....) :)
 

DeletedUser

Guest
Mnie wypadł ostatni brakujący plan z pierwszej wymiany, jaką zrobiłem po uzbieraniu ośmiu planów, więc żadnej blokady nie ma. Po prostu pecha masz i tyle....
 

DeletedUser3551

Guest
Ostatni wpadł po czwartej czy piątej wymianie.
Powiedzmy, że masz pecha...
 

DeletedUser

Guest
masz pecha, niestety ;) czasem się zdarza musisz próbować. Ostatnio wydałem 70 punktów rozwoju aby zdobyć dwa plany. Oba były dubletami. PO wymienia dostałem kolejnego dubla więc też niestety pech..
 

DeletedUser

Guest
masz pecha, niestety ;) czasem się zdarza musisz próbować. Ostatnio wydałem 70 punktów rozwoju aby zdobyć dwa plany. Oba były dubletami. PO wymienia dostałem kolejnego dubla więc też niestety pech..

gdyby to dotyczyło tylko serwera East - nagah to pewnie bym się zgodził że mam pecha - zresztą ostatnio nie trafiam 6 w lotto i to od kilku lat - ale w przypadku gry wiem że programiści mogą wprowadzić odpowiednie algorytmy do kodu gry aby... może nie tyle blokować ale utrudniać zdobycie "brakującego" planu alby ktoś odpowiednio sfrustrowany sytuacją zamiast czekać na "lukę w kodzie" wydał kasę i dokupił brakujący plan za diamenty.... przecież na tym polega gra aby wydawać kasę na diamenty a nie liczyć na "szczęście"
:)
 

DeletedUser

Guest
Wybacz, akle na E-N w ciągu 3 tygodni skompletowałem tylko supportując i łupiąc plany do 3 pereł, więc możliwość "odpowiedniego algorytmu" nie wydaje mi się prawdopodobną.
 

DeletedUser

Guest
dokładnie. Ja też mam 2 perły tylko supportując innych graczy. Naprawde masz pecha ;) aczkolwiek algorytmy być mogą... Ale mam nadzieje że ich nie stosują...
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
No tak, postawiłem koloseum i brakuje mi już tylko trzech planów, żeby mieć komplet na drugie... Zdecydowanie potrzebna jest opcja ich wymiany.
 

DeletedUser3

Guest
Jest ona w trakcie przygotowania. Niestety nie jesteśmy w stanie podać daty wprowadzenia rozwiązania.
 

DeletedUser

Guest
... co najwyżej zrezygnuję z gry bo powoli staje się .... monotonna (ciągłe atakowanie tych samych graczy z sąsiedztwa - i tak co dzień, brak nowych terenów na mapie....) ...

uuu a ja myslalem ze to cos mi tylko tak zaczyna blyskac w glowie ze to robi sie nudne a naprawde duzo poswiecam na granie i chyba czas przejsc na domki 1 dniowe i konczyc powoli bo to zle wyglada , obrone graczy i ich zasoby znam juz na pamiec nawet wiem kiedy siedza ;(
 
Do góry