Plany do perel

  • Rozpoczynający wątek Kaczyński
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2990

Guest
ir pall - mam to samo - 2 perły stoją a ja mam do nich jeszcze po kilka fragmentów :(
"informatycy" powinni coś z tym zrobić - ale podejrzewam, że im zbyt nie zależy - bo wtedy graczom byłoby lepiej - a zaczynam podejrzewać, że nie o to w tej grze chodzi...

To jest włąśnie LOSOWOŚĆ. W matematyce zwie się to "wariacjami z powtórzeniami". Zamiast narzekać łatwiej jest to zaakceptować i nie napinać sie bez potrzeby. Na początku mi to również przeszkadzało, ale gdyby nie te powtórki, 70% graczy już by miało perły i sam sobie byś musiał ją rozbudowywać. Nie chcesz dubli pereł które już masz - nie klikasz na budynki z tej epoki... takie to trudne?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser212

Guest
Czemu miałby nie przyjąć skoro wpakowałeś u niego sporo pkt.
Jakoś istnieje to coś ponieważ od trzech dni oczekuje na potwierdzenie "znajomości" a od dwóch dni na jakąkolwiek odpowiedź a w tej grze ciężko sprawdzić czy wogóle TA osoba wogóle gra ,,,może zlała już tą grę :haha:
 

DeletedUser

Guest
pytanie do suportu :
bryfft-czy wprowadza poprawke do znajdowania planów?
chodzi mi o to by nie mozna było wyklikac juz planów perły którą juz posiadamy
mam postawiony posąg zeusa a zaraz nazbieram planów na kolejny (mam juz 7 rórnych)
to chyba informatycy FOE moga zrobić by po wybudowaniu danej perły gracz niemógl juz wyklikac kolejnych jej planów
zapewne nie ja jeden mam takiego pecha by znajdowac plany perel ktore juz mamy

zapytałem o to support i pozwolę sobie wkleić pytanie i odpowiedź


irenicus 2013-01-13 10:14:48
Dzień Dobry
Mam w moim mieście postawioną "perłę" Kadedra Akwizgrańska, jednak w ostatnich dniak poczas "klikania" otrzymałem ponownie plan do tej perły co jest wg mnie ewidentnym błędam gry gdyż powinna ona "blokować" wypadanie planów do pereł już postawionych. Dlatego zgłaszam ten błąd do poprawienia jeśli nie w nadchodzącej wersji to przynajmniej w kolejnej oraz jakieś zrekompensowanie np. zamiana tych planów na inne z tej epoki
Pozdrawiam


Piotr 2013-01-13 11:00:32
Witaj irenicus,

Plany mimo posiadania, danej Perły będą na razie wypadać, jednakże, w przyszłości będzie je można wymieniać, wraz z kilkoma najbliższymi updatami wszystko powinno się okazać.

Pozdrawiam,
Piotr Wysokiński
FoE Team
 

DeletedUser4693

Guest
Plany do perły przed dzisiejszą aktualizacją:
plany.jpg

A tutaj po przehandlowaniu wszystkich możliwych dubli:
perła.jpg

A więc miałam sporo szczęścia i udało mi się zdobyć wszystkie plany bez użycia diamentów.
 

DeletedUser

Guest
myslalem ze bedzie trudniej
za piatym razem dostalem brakujacy fragment teraz tylko towarow brak:)
 

DeletedUser6040

Guest
Nie rozumiem tego płaczu że zdobywacie plany z epok z których już macie perłę.
Odpowiedz jest prosta jak drut-nie motywować tych epok.
Czyli jak masz perełkę z np z epoki żelaza to nie motywuj już następnych budynków z tej epoki.
A tu płacze-mam 8 kawałków planu,mam 6 z epoki ..
myślenie nie boli.

tym sposobem postawiłam 1 perłę -plany mam do następnej-ale koszty postawienia na razie mnie przerastają.No ale postawię w końcu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5172

Guest
Nie rozumiem tego płaczu że zdobywacie plany z epok z których już macie perłę.
Odpowiedz jest prosta jak drut-nie motywować tych epok.
Czyli jak masz perełkę z np z epoki żelaza to nie motywuj już następnych budynków z tej epoki.
A tu płacze-mam 8 kawałków planu,mam 6 z epoki ..
myślenie nie boli.

tym sposobem postawiłam 1 perłę -plany mam do następnej-ale koszty postawienia na razie mnie przerastają.No ale postawię w końcu.

ok tylko, że z każdej epoki są dwie perły i tak np. z jesieni średniowiecza obie są bardzo fajne (jak dla mnie) więc "nie mogę" sobie pozwolić na odpuszczenie motywacji jesieni, tylko dlatego, że mam jedną perłę z tej epoki.
 

DeletedUser4340

Guest
Nie rozumiem tego płaczu że zdobywacie plany z epok z których już macie perłę.
Odpowiedz jest prosta jak drut-nie motywować tych epok.
Czyli jak masz perełkę z np z epoki żelaza to nie motywuj już następnych budynków z tej epoki.
A tu płacze-mam 8 kawałków planu,mam 6 z epoki ..
myślenie nie boli.

tym sposobem postawiłam 1 perłę -plany mam do następnej-ale koszty postawienia na razie mnie przerastają.No ale postawię w końcu.

a przyszlo ci na mysl ze np 80% ludzi w gildii moze byc w jednej epoce?
i co w tedy? mam nie klikac w gildii?
ew. przeniesc sie do innej?
 

DeletedUser

Guest
Ohhh tak tak to jest to zrobić handel planów Perły i dostać plan który się już ma ...

Nosz kur.... kurcze !!

Drugi raz handel na tej samej perle i znów plan który już mam w T f ..

Nie to są już jaja kompletne 3x Handel na tej samej perle i 3x dostałem to co już miałem !! żal.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
że nie obiecywał wiem ale to totalne chamstwo żeby mieć takiego pecha prosiaczku ;]
 

DeletedUser314

Guest
że nie obiecywał wiem ale to totalne chamstwo żeby mieć takiego pecha prosiaczku ;]

To niech pech, to oczywiste że tak będzie.
Mi brakowało 2 planów, i zrobiłem wymianę około 5-8 razy i nie dostałem żadnego z tych dwóch, ale to było do przewidzenia że tak będzie :)
 

DeletedUser4922

Guest
unpxre to masz pecha :) mi brakowało 1 planu do Perły i za 2 wymianą już go dostałem. Ogólnie 5 wymian zrobiłem w różnych Perłach i 5 nowych planów dostałem :)
 

DeletedUser314

Guest
unpxre to masz pecha :) mi brakowało 1 planu do Perły i za 2 wymianą już go dostałem. Ogólnie 5 wymian zrobiłem w różnych Perłach i 5 nowych planów dostałem :)

To nie pech to statystyka :)
Po prostu ostatnie plany bardzo ciężko trafić :), co nie zmienia tego za zmiana bardzo na plus.
Ale teraz to będzie wysyp pereł skoro niektórzy już u mnie mają nawet po 9 :)
 

DeletedUser4922

Guest
Oczywiście, że bardzo pozytywna zmiana. Już widać, że jest sporo pereł nowych bo ciężko wbić 1 poziom :) Podobno sporo planów też wpada z motywowania ( nawet 4 na 80 motywacji ), niestety tego nie odczułem bo tak jak ostatnio miałem 0 ;p
 

DeletedUser6040

Guest
To nie pech to statystyka :)
Po prostu ostatnie plany bardzo ciężko trafić :), co nie zmienia tego za zmiana bardzo na plus.
Ale teraz to będzie wysyp pereł skoro niektórzy już u mnie mają nawet po 9 :)

Tylko kto bedzie je budował?
widze kilka Pereł w okolicy co od 2 dni nie moga wyjść z budowy zerowego levela.
Właścicielom pewnie sie wydaje że to frajerzy postawią ten poziom za free.
Budujesz-musisz miec w zapasie 30 pkt by wbic na 1 poziom
A poza tym-ciekawa jestem kto bedzie budował na wyzsze levele
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Plany do perły przed dzisiejszą aktualizacją:
View attachment 476

A tutaj po przehandlowaniu wszystkich możliwych dubli:
View attachment 477

A więc miałam sporo szczęścia i udało mi się zdobyć wszystkie plany bez użycia diamentów.

Sporo szczęścia to chyba ja miałem - przed nową wersją miałem 2 duble (co zaraz wymieniłem na kolejnego dubla) a po motywacji i zdobyciu 3-4 nowych planów (znowu miałem duble na dwie wymiany) wymieniłem i zdobyłem wszystkie pozostałe plany :D

- - - Zaktualizowano - - -

Tylko kto bedzie je budował?
widze kilka Pereł w okolicy co od 2 dni nie moga wyjść z budowy zerowego levela.
Właścicielom pewnie sie wydaje że to frajerzy postawią ten poziom za free.
Budujesz-musisz miec w zapasie 30 pkt by wbic na 1 poziom
A poza tym-ciekawa jestem kto bedzie budował na wyzsze levele

Mnie rozbudowę na 1 poziom bardzo pomogła gildia.
Poprosiłem aby każdy (74 ludzi mamy więc to nie kłopot) wrzucił przynajmniej po 1 punkcie, żeby szybko wbić bo będę miał zbiory i chciałbym już to wykorzystać.
Perła została zbudowana w niecałą godzinę (tylko że byli hojni bo nie dawali po 1 punkcie tylko więcej :D)
 

DeletedUser314

Guest
Tylko kto bedzie je budował?
widze kilka Pereł w okolicy co od 2 dni nie moga wyjść z budowy zerowego levela.
Właścicielom pewnie sie wydaje że to frajerzy postawią ten poziom za free.
Budujesz-musisz miec w zapasie 30 pkt by wbic na 1 poziom
A poza tym-ciekawa jestem kto bedzie budował na wyzsze levele
1 osoba 8pereł: 3x10lvl, 1x7lvl, 1x6lvl 1x5lvl, 1x4lvl, 1x0lvl
2 osoba 6 pereł: 3x10lvl, 1x9lvl, 1x6lvl, 1x0lvl
3 osoba 4 perły: 3x10lvl, 1x6lvl
Tak to wygląda u nas, oczywiście przy 0 i 1 lvl trzeba samemu wkładać żeby nie trwało to wieczność, ale potem jakoś idzie może wolno ale idzie, w końcu paprzcież 75% skończyło już drzewka technologiczne, a przynajmniej w moim otoczeniu.
 

DeletedUser1868

Guest
Ni chce mi się liczyć, ale myślę że około 100 pereł u nas w gildii już stoi :)
 

DeletedUser6040

Guest
Ni chce mi się liczyć, ale myślę że około 100 pereł u nas w gildii już stoi :)

no no to jestem pod wrażeniem...ale by było tyle perełek to i wiekszośc musi byc juz w kolonialnej i te pkt no coś musi wydawać
natomiast w moim przypadku-no to stoje w miejscu i **** blada.
sama nie wiem-pkt w rozwój czy w nowe plany..
 

DeletedUser314

Guest
no no to jestem pod wrażeniem...ale by było tyle perełek to i wiekszośc musi byc juz w kolonialnej i te pkt no coś musi wydawać
natomiast w moim przypadku-no to stoje w miejscu i **** blada.
sama nie wiem-pkt w rozwój czy w nowe plany..

U mnie cała gildia jest w kolonialnej no może poza 2-3 osobami :)
 

DeletedUser1724

Guest
Dzisiaj dropło mi 7 planów na 200 akcji + 1 za questa :D Coś mi się wydaje, że szybko te Perełki postawie jak tak dalej pójdzie :p
 
Do góry