[Inne] plądrowanie vs zamknięcie okna "X"

Czy jesteście za naprawieniem "błędu" zamykania okna po bitwie w aplikacji?

  • TAK

  • NIE


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

w1020

Szlachcic zagrodowy
Witam serdecznie,

Mam takie pytanie, pytanie dotyczy ataku na inną osobę, po ataku wyskakuje okno w którym są 2 przyciski które można nacisnąć, "Przejdź do plądrowania" i "X" aby zamknąć okno, i czy nacisnę X czy Przejdź do plądrowania i tak wykonuje się ta sama akcja, przechodzi do miasta osoby zaatakowanej, czy tak ma być? czy można to zmienić podczas gdy chce się kogoś splądrować to okej, ale przy "X" czy można ustawić tak by to okno się zamykało i wracało do ostatniego okna przed atakiem ? marnowanie czasu na ładowanie miasta zaatakowanego gracza po czym i tak się go opuszcza..

Pozdrawiam
 

kasia2389

Arcyksiążę
po ataku wyskakuje okno w którym są 2 przyciski które można nacisnąć, "Przejdź do plądrowania" i "X"
Nie ma takiego okna, jest okno z wynikiem bitwy, po jego zamknięciu przechodzi się do miasta ofiary.
Nie ma to żadnego znaczenia bo z miasta ofiary można zaatakować następnego sąsiada.

1592487118579.png
 

Markiz.

Książę
On zdaje się pisał o przyciskach w apce. Tam są i co by nie nacisnął to przechodzi do miasta pokonanego sąsiada.
 

w1020

Szlachcic zagrodowy
Tak chodzi o a
Apke. Zapomniałem dodać.
 

Załączniki

  • Screenshot_20200618-195137_Forge of Empires.jpg
    Screenshot_20200618-195137_Forge of Empires.jpg
    129,4 KB · Wyświetlenia: 34

w1020

Szlachcic zagrodowy
Nie ma to żadnego znaczenia bo z miasta ofiary można zaatakować następnego sąsiada.


Ma znaczenie, bo miasto ofiary wymaga czasu na załadowanie - jak masz jednego konia w stajni to się ładuje 1 sekundę ale jak masz 39 to się ładuje 39 sekund, kasia zrozum po co mam ładować miasto ofiary skoro z jego miasta mogę zaatakować innego niewiernego, wolę od razu zamknąć okno i z poprzedniego spóśćić łomot komuś innemu bez zlowieszczego plądrowania go. Poza tym skoro jest X symbolizujacy zamknięcie okna to wydawało by się że to bug. Gdy bym w systemie Windows kliknol X na Moj komputer to by mi się otwierał dysk C ?
 

Blade1984

Książę
w1020 dobrze pisze, ta opcja to ewidentny błąd, była już gdzieś o tym rozmowa, wygląda to tak jakby gra zmuszała nas do plądrowania, być może w zamyśle chodziło o to, żeby przez przypadek nie wyjść i nie stracić możliwości plądrowania, ale to i tak nie ma większego sensu bo przecież przez 24 h można wejść i splądrować.
 

Blade1984

Książę
Błędem to jest tracenie zasobów na walkę i nie plądrowanie.
WG Ciebie, ja atakuje tylko jak mam zadanie pokonania pewnej liczby jednostek, atakuje najsłabszych rywali, nie tracę jednostek, a po co mam słabszemu zabierać 10 czy 5 sztuk towaru, które dla niego są niezwykle ważne a dla mnie nie mają większej wartości zwłaszcza jak są z innej epoki, a po drugie produkuje tyle surki, że nie potrzebuje okradać zwłaszcza biedniejszych. Każdy ma swoją filozofię gry, która może być inna niż Twoja.
A co do tej opcji "zamykania okna" to jest to błąd, bo X powinien zamykać każde okno a nie przechodzić do innej akcji.
 

DeletedUser20519

Guest
heh, mój post został usunięty, no cóż, za dużo forumowiczów macie i moderator robi wszystko żeby było ich więcej,.. więc ja zrobię to co robi się normalnie, kasuje profil i dziękuję za podjęcie tej decyzji.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
heh, mój post został usunięty, no cóż, za dużo forumowiczów macie i moderator robi wszystko żeby było ich więcej,.. więc ja zrobię to co robi się normalnie, kasuje profil i dziękuję za podjęcie tej decyzji.
Twój post został usunięty, ponieważ naruszał zasady forum. Nie rozumiem czego oczekiwałeś kopiując jakieś ustawy do działu z pomysłami... :)
 

slimjim2

Baronet
w1020 dobrze pisze, ta opcja to ewidentny błąd, była już gdzieś o tym rozmowa, wygląda to tak jakby gra zmuszała nas do plądrowania, być może w zamyśle chodziło o to, żeby przez przypadek nie wyjść i nie stracić możliwości plądrowania, ale to i tak nie ma większego sensu bo przecież przez 24 h można wejść i splądrować.
Była mowa nawet był pomysł z ankieta m.in. mój: https://forum.pl.forgeofempires.com...-walce-pladrowanie-lub-nie.16494/#post-198370
 

w1020

Szlachcic zagrodowy
Można by rzec że już po głosowaniu, to moje pytanie przy okazji odświeżenia tematu. Jaka decyzja ? Administracjo

Temat przewijał się kilku krotnie czy naprawa tego jest ponad ludzkie siły?!
 
Ostatnia edycja:
Do góry