[Zgłoszone] Paczki PR - kompilacja

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

Podoba sie?

  • Tak

    Głosy: 14 100,0%
  • Nie - dlaczego?

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    14

DeletedUser

Guest
Pomysł jest bardzo prosty - chodzi o możliwość łączenia paczek ze sobą by dostać więszką, a wyglądało by to następująco:
5paczek po 2PR w 1 paczke 10 PR
4 paczki 5 PR w 2 paczki 10 PR
itd.

al1984 - skoro powstał drugi osobny temat wyrzuciłem tą część aby było jasne na co tutaj głosujemy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12062

Guest
Co do pierwszego pomysł dobry bo faktycznie klepanie tych paczek 2pr, których jest sporo jest uciążliwe.

Co do drugiego, proszę założyć nowy, osobny temat (jeden temat = jeden pomysł).
 

DeletedUser16113

Guest
zagłosowałem na nie ,dlaczego??? już wyjaśniam.
Przypuśćmy że znajomy kończy poziom ..do końca mu brakuje 8 pr a w "mojej" gildi jest zasada zostawiania 1 pr do podwójnego zbioru.
Teraz daje mu paczke 1x5 + 1x2pr,gdybym miał same paczki po 10 pr to albo bym musiał mu skończyć poziom (a nie chce bo zasada jest żeby nie kończyć) albo dodać 10 pr do paska pr ale tu znowu jest limit 10 pr .musiał bym pozbyć sie pr ,poza tym np 15 min mam do następnego punktu ,miałoby mi to przepaść???
Małe paczki po 2,po 5 też sie przydają np do zabawy w "tasiemca" do dawania pr w ramach grup wsparcia itd.
pomysł z paczką 1 pr może i jest dobry ale szczerze to nie wiem czy to miało by jakiś sens.....
To już wole takm jak jest teraz i zwiększenie paska z prnp do 11 -12

al1984 - proponuję przeczytać jeszcze raz pomysł.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
zagłosowałem na nie ,dlaczego??? już wyjaśniam.
Przypuśćmy że znajomy kończy poziom ..do końca mu brakuje 8 pr a w "mojej" gildi jest zasada zostawiania 1 pr do podwójnego zbioru.
Teraz daje mu paczke 1x5 + 1x2pr,gdybym miał same paczki po 10 pr to albo bym musiał mu skończyć poziom (a nie chce bo zasada jest żeby nie kończyć) albo dodać 10 pr do paska pr ale tu znowu jest limit 10 pr .musiał bym pozbyć sie pr ,poza tym np 15 min mam do następnego punktu ,miałoby mi to przepaść???
Małe paczki po 2,po 5 też sie przydają np do zabawy w "tasiemca" do dawania pr w ramach grup wsparcia itd.
pomysł z paczką 1 pr może i jest dobry ale szczerze to nie wiem czy to miało by jakiś sens.....
To już wole takm jak jest teraz i zwiększenie paska z prnp do 11 -12
chodzi o możliwość łaczenia paczek a nie z automatu zamiana ;) ty byś o tym zdecydował czy chcesz drobiazgi połączyć w coś większego
 
Do góry