[Inne] Zamiany paczek PR

Czy podoba Ci się ten pomysł ?

  • tak

    Głosy: 15 65,2%
  • nie

    Głosy: 6 26,1%
  • nie mam zdania

    Głosy: 2 8,7%

  • W sumie głosujących
    23

bartekmod

Książę
Mój pomysł dotyczy dodania możliwości zamiany paczek PR na paczki innej wielkości
Obecnie posiadając Arkę dostaje się bardzo dużo małych paczek 2 PR, ich używanie jest momentami uciążliwe, aczkolwiek ten pomysł mógłby rozwiązać i inny problem:
- mając 5 paczek po 2 PR można by dokonać zamiany ich na 2 paczki po 5 PR, lub jedną paczkę 10 PR - o wiele wygodniejsze w użyciu
- 2 paczki po 5 PR można by także zamienić na paczkę 10 PR, oczywiście jak ktoś by chciał to i 5 paczek po 2 PR też mógłby uzyskać - wedle uznania i zapotrzebowania
- paczkę 10 PR można by zamienić na 2 po 5 PR lub 5 po 2 PR

ten ostatni podpunkt pozwoliłby rozwiązać (trochę na około) problem blokowania paska PR przy robieniu drzewka technologii, zamiast użyć paczki 10 PR (zablokować pasek i stracić np 30 minut) zamieniałoby się na 2 paczki po 5 PR, pojedyncze użycie nie zablokuje paska PR i nie straci się z odliczania paska

PS. oczywiście tutaj odsyłam również do bardzo dobrego moim zdaniem pomysłu o dodawaniu paczek bezpośrednio do technologii
https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/paczki-pr.12386/
 

DeletedUser15149

Guest
Moim zdaniem pomysł może i ciekawy, ale jednak nie niezbędny. Dlatego głos na nie. Może lepiej byłoby wstawić taką opcję, że kliknięcie w paczki PR, gdzie jest więcej niż jedna paczka wywoła okienko, w którym wpiszemy ile paczek chcemy wykorzystać. Wtedy można byłoby równie łatwo wykorzystywać jedną paczkę jak również 50 paczek za jednym kliknięciem.
 

DeletedUser

Guest
jest też inne rozwiązanie - likwidacja małych paczek
 

DeletedUser3220

Guest
Moim zdaniem pomysł może i ciekawy, ale jednak nie niezbędny. Dlatego głos na nie. Może lepiej byłoby wstawić taką opcję, że kliknięcie w paczki PR, gdzie jest więcej niż jedna paczka wywoła okienko, w którym wpiszemy ile paczek chcemy wykorzystać. Wtedy można byłoby równie łatwo wykorzystywać jedną paczkę jak również 50 paczek za jednym kliknięciem.
Jeśli ciekawy, mogłeś dać nie wiem (lepsze by było nie mam zdania może ^^), bo nie jest ewidentnie przeciwko.

Ja akurat nie mam nic przeciwko takiej zmianie :)
 

DeletedUser

Guest
jak najbardziej na TAK
sam mialem ten pomysl i wlasnie zamierzalem go pisac a tu juz ktos mnie uprzedzil!!!

PS: Tylko ja mam prawo do obrych pomysłow:p
 

DeletedUser8110

Guest
jest też inne rozwiązanie - likwidacja małych paczek
Nie możemy zlikwidować małych paczek, są one potrzebne w grze, aby dało się wypłacić każdą liczbę nie kończącą się na 0 lub 5. ;)

Mam wrażenie, że strasznie to dużo kombinowania z bardzo niewielkim efektem. :p O ile jeszcze rozumiem chęć połączenia kilku małych paczek w jedną dużą, tak dzielenie dużej paczki na dwa, wydaje się już zbytnim kombinowaniem. ;)
 

DeletedUser14757

Guest
Optuję za tym aby można było zrobić jedną pakę po np. 500 pr-ów ;)
 

DeletedUser

Guest
Na początku też mi przeszkadzało ale jest na to metoda - jeśli wrzucam na szybko ładuje paczki po 10pr, jeśli mi się nie spieszy to po 2pr, więc po co kombinować?
 

DeletedUser14685

Guest
Ja uwazam, ze czasami fajnie jest miec te paczki po 2 PR, poniewaz gdy np.
Aby zablokowac danego gracza w perle potrzebujesz wydac 22 PR to mozesz uzyc 2x10PR i potem paczke za 2PR, zamiast kupowac te PR za monety :)
 

DeletedUser18741

Guest
ja nigdy paczuszki 2 pr nie miałem ale jestem za bo paczuszki 5 pr bym zmieniał na 10pr
 
Do góry