Paczki 1Pr lub 1PR do paska

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

Podoba sie?

  • tak - paczka 1PR

    Głosy: 6 16,2%
  • tak - do paska PR

    Głosy: 20 54,1%
  • nie -dlaczego?

    Głosy: 11 29,7%

  • W sumie głosujących
    37

DeletedUser5256

Guest
Loguje sie w gre a tu wyskakuje ze dostalem nagrode, oczywiscie i te 1pr do paska gdzie jest 9-10 i dostaje fige. Dziekuje za takie ulepszenie.
 

DeletedUser5256

Guest
jest tez inny sposob - dla sprytnych
zbierasz do paska 10 PR = np z 10 swiatyn wiedzy i potem dowolna perla dajaca np 6 PR
wtedy na pasu masz 16 PR a nie 11
Sprytne? LOL staram sie zbierc zawsze o tej samej godzinie zeby nie tracic na okraglo 1pr po zebraniu 10pr z perly.
 

DeletedUser7795

Guest
Wolę paczkę 1 PR niż ten 1 PR dodany na pasek.

PR do paska to raczej odpada...
wydam wszystko i mam 10 godzin spokoju, zaplanuje sobie wejście na grę za 8 h... a tam od dawna czeka komplet PRków i przestało naliczać kilka godzin temu? mam być stratny bo system mi doliczył do paska zamiast dać w paczkę?

Jeszcze lepsza byłaby automatyczna zamiana np. 5x1 PR na 1x5 PR.
 
W tym momencie jak zostały jakiś czas temu zmienione zasady doliczania PRów na pasku to opcja z dodawaniem końcówek do paska jest jeszcze lepsza niż była. Aczkolwiek chciałbym żeby pojawiły się paczki po 50 PR i 100 PR, wycofując zupełnie paczki 2PR. Te malutkie paczki to okrutny występek przeciwko ludności FoE :p
 

DeletedUser17393

Guest
Ankieta nie pokazuję wszystkich opcji. Mi osobiście takie coś różnicy nie robi, ale pomysł ma jakiś nawet najmniejszy sens :)
 
Nie będę Ci podsyłać żadnego linku. Wróć do pierwszego postu przeczytaj go ze zrozumieniem i zacznij się udzielać. Tam autor zaproponował swoje pomysły, a następnie umieścił je w ankiecie. Jeżeli masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem to może wróć do 2 lub 3 klasy podstawowej, tam tego uczą na prostych i krótkich tekstach. Dużo klas nie będziesz musiał się cofnąć.
 
I tym oto właśnie postem powyżej ukazałeś swoją głupotę dziecko. Z mojej strony to wszystko, nie będę więcej offtopować. Równie dobrze jakiś dobry mod może usunąć tą jałową dyskusję.
 

DeletedUser10716

Guest
xD czyli sobie tak latamy od jednej strony do drugiej, najpierw przeszkadza, że paczka 10 pr jest za mała, i że powinna być jakaś jeszcze większa (20, 50, 100) :) a teraz paczki 1 pr xDD, zgadzam się z ty, że wolę nadmiar paczek 2 pr niż 1 pr, a co do drugiej opcji... nie wiem czy jesteś już na maxa rozbudowanym graczem jeśli chodzi o technologię, ale kiedy będziesz, to zobaczysz, że będzie Ci zależało na tym żeby punkty znikały z paska i pojawiały się w inwentarzu :)
 

DeletedUser16837

Guest
Nie - po co mi paczki 1 pr, skoro ich będzei 2x więcej niż tych po 2pr....
 

DeletedUser17290

Guest
mozna by wprowadzić paczkę 1 pr jeśli by była opcjonalna, i można by było mieć taką max jedną

opcjonalna, mam w gildii dość-dużą rotację graczy, nowi budują fundamenty a ja w nie zawsze daje 2 pr i dlatego potrzebuję takiej paczki skoro już taka jest to nie może zniknąć ?

system nagród otrzymywanych z pereł z arkami na wszystkich poziomach jest kompatybilni jedynie z paczkami 2,5,10 pr nie każda zmiana w tym zakresie obeszła by się bez zmiany tej kompatybilności

każdemu czasem paczka 2 pr jak i 1 pr może się przydać ale nie w za dużych ilościach

więc w sumie by było lepiej gdyby można było wydać dowolną ilość pr z paczek max 10 żeby paczki się przewalcowywały zawsze na te po 10 pr jeśli by było ich dość, jeśli nie to te ostatnie od 1 do 10 (ostatnia dziesiątka nawet cała była by liczona osobno tu żeby można było z niej wydać np, jedynie 4) pr były po prostu jako osobna cyfra i mogli byśmy wpisać ile z niej chcemy wpłacić,, dużo lepsza metoda

1 pr do paska jak widać (w postach wyżej) ma swoje wady i to wystarczający powód by z tego pomysłu zrezygnować

a paczki większe niż 10 pr za bardzo ułatwiały by przebijanie słabszych graczy w perłach przez tych mocniejszych i narzucały by że dana osoba może lub nie może rozwinąć tylu i tylu wysoko i nisko poziomowych pereł żeby nie brakło uzbieranych paczek np. mam paczkę 5 pr i 2 paczki 100 pr jak ja komuś dam 57 pr, nie mogę za niski
level
albo mam 12 paczek 10 pr i 3 5 pr mogę wpłacić 25 pr ale jak będę próbował dać 100 to ktoś z taką paczką bez trudu mnie
wyprzedzi

innymi słowy pozostałe pomysły na nie bo są za mało przemyślane
 
Do góry