Paczki 1Pr lub 1PR do paska

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

Podoba sie?

  • tak - paczka 1PR

    Głosy: 6 16,2%
  • tak - do paska PR

    Głosy: 20 54,1%
  • nie -dlaczego?

    Głosy: 11 29,7%

  • W sumie głosujących
    37

DeletedUser

Guest
majac arke czesto otrzymuje zwrot z koncowka 1 PR
-31pr,
41pr

itd
probem z ty m jest taki ze zamiast otrzymac 4x10PR +1PR paczke albo do paska to otrzymuje:

3x10PR
1x5PR
3x2PR
i przez takie rozdrabnianie mam potem gazylion 2PRkowych paczek

dlatego proponuje lepsze rozwiazanie - paczka 1PR lub 1PR do paska PR

dzieki temu bedziemyotrzymywac nie rozbite paczki !
 

DeletedUser12062

Guest
Ja uważam, że takie coś znacznie uprości nam grę. Faktycznie paczki 2pr niestety wpadają często a są strasznie niewygodne. Co do samej koncepcji jednak uważam, że ten 1PR powinien być dopisywany do licznika PR a nie chowany do paczki. Byłoby to prostsze i wygodniejsze. Ale absolutnie na TAK.
 

DeletedUser

Guest
a co tu się porobiło ? zdublowany temat ?
już zagłosowałem , dokonałem wpisu w tym temacie a tu kolejny ?
 

DeletedUser15643

Guest
osobiście wolę nadmiar paczek 2PR niż nadmiar paczek 1PR...
 

DeletedUser

Guest
dalem 2 opcje ze wzgledu na to by sie ubezpieczyc przed "marudami na sile"

jeslidalbym 1 z tych 2 opcji to napeno z 50 osob by napisalo ze woli przeciwne rozwiazanie....
w ten sposob co najwyzej napisza ze marudzic nie moga:D
 

DeletedUser

Guest
a co tu się porobiło ? zdublowany temat ?
już zagłosowałem , dokonałem wpisu w tym temacie a tu kolejny ?

nie - tamten moj temat byl o mozliwosci kompilacjii paczek
ten temat jest po to by przez arke nam sie paczki nie rozdrabnialy
 

DeletedUser12062

Guest
nie - tamten moj temat byl o mozliwosci kompilacjii paczek
ten temat jest po to by przez arke nam sie paczki nie rozdrabnialy

Pozwoliłem sobie z tamtego Twojego pomysłu wyciąć ten pomysł aby była jasność za czym głosujemy i się nie mieszało ;).
 

DeletedUser

Guest
łooo matko , wiązanie paczek w większe ok
ale rozmienianie się na drobne punkciki to trochę przesada :(
dla przykładu , jeśli spóźnisz się ze zbirem pkt z paska i masz go na full to pasek staje i nie odkładają się punkty w paczki (życie)
a tu 1 pkt w tą czy w tą , bez różnicy
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Jak dla mnie pomysł niezły, podoba mi się opcja 2 z ankiety, a już też nazbierałem sporo tych paczek 2 PR, które jak będę używał to się pewnie nieźle naklikam :D

łooo matko , wiązanie paczek w większe ok
ale rozmienianie się na drobne punkciki to trochę przesada :(
dla przykładu , jeśli spóźnisz się ze zbirem pkt z paska i masz go na full to pasek staje i nie odkładają się punkty w paczki (życie)
a tu 1 pkt w tą czy w tą , bez różnicy
Autor pomysłu napisał o dwóch opcjach - albo tak, żeby szło w paczki (co jest właśnie rozmienianiem na drobne punkciki jak to ująłeś), albo żeby szło w pasek, co nam różnicy nie zrobi. Ty na razie skomentowałeś opcję pierwszą, tak więc co z opcją drugą i całą ideą pomysłu? I na dodatek nie wiadomo czy jesteś za, czy przeciw, a może neutralnie do tego pomysłu nastawiony.
 

DeletedUser11629

Guest
Ja bym te jedynki zapaczkowala. Paczek nigdy za wiele. Dajmy na to w perle do uzyskania przewagi nad konkurentem brakuje mi wlasnie 1 PR - a tak to musze dac jeden nadmiarowo i trace. A z paska to musze od razu wykorzystac, zamiast skitrac w inwentarzu i tez strata.
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie pomysł niezły, podoba mi się opcja 2 z ankiety, a już też nazbierałem sporo tych paczek 2 PR, które jak będę używał to się pewnie nieźle naklikam :D


Autor pomysłu napisał o dwóch opcjach - albo tak, żeby szło w paczki (co jest właśnie rozmienianiem na drobne punkciki jak to ująłeś), albo żeby szło w pasek, co nam różnicy nie zrobi. Ty na razie skomentowałeś opcję pierwszą, tak więc co z opcją drugą i całą ideą pomysłu? I na dodatek nie wiadomo czy jesteś za, czy przeciw, a może neutralnie do tego pomysłu nastawiony.
jak jest czawarta opcja to ja poproszę :)
trochę się namieszało , jeden autor dwa pokrewne tematy , więc i bałaganik powstał
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
jak jest czawarta opcja to ja poproszę :)
trochę się namieszało , jeden autor dwa pokrewne tematy , więc i bałaganik powstał
Nie pisz tutaj o bałaganie, nie dziwiłbym się jakbyś się pogubił w starym temacie, ale to jest nowy, utworzony tylko z jednym pomysłem, który rozważa dwie opcje. Jeśli ty się tu gubisz, to ja dziękuje, nie mam więcej pytań. Jeśli się nie pogubiłeś jednak, to prosiłbym w końcu o edycję tego pierwszego postu tak, byśmy (Team) wiedzieli jakie jest twoje zdanie (tak, nie lub nie wiem).
I nie nabijaj postów, bo ten post teraz wyżej sądze jest tylko po to, by cokolwiek napisać, szczególnie po takim pytaniu o czwartą wersję :).
 

bartekmod

Książę
PR do paska to raczej odpada...
wydam wszystko i mam 10 godzin spokoju, zaplanuje sobie wejście na grę za 8 h... a tam od dawna czeka komplet PRków i przestało naliczać kilka godzin temu? mam być stratny bo system mi doliczył do paska zamiast dać w paczkę?
dodatkowo posiadanie 11 lub więcej PR na pasku blokuje możliwość zebrania kolejnych PR, więc co się stanie? będzie wyjątek że 1 PR z końca poziomu Pereł będzie wchodzić? czy wtedy mój full pasek zablokuje możliwość podniesienia poziomu Perły :D
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
PR do paska to raczej odpada...
wydam wszystko i mam 10 godzin spokoju, zaplanuje sobie wejście na grę za 8 h... a tam od dawna czeka komplet PRków i przestało naliczać kilka godzin temu? mam być stratny bo system mi doliczył do paska zamiast dać w paczkę?
dodatkowo posiadanie 11 lub więcej PR na pasku blokuje możliwość zebrania kolejnych PR, więc co się stanie? będzie wyjątek że 1 PR z końca poziomu Pereł będzie wchodzić? czy wtedy mój full pasek zablokuje możliwość podniesienia poziomu Perły :D
Chyba nie czytałeś pomysłu ze zrozumieniem, albo machnąłeś się przy obliczeniach (w ostateczności przy pisaniu posta).
Jeżeli wszystko z paska wydasz, a zdobędziesz nagrodę z końcówką 1 to wtedy wpadnie ci 1 pr do paska (a reszta w paczkach jak zwykle) i będziesz miał 1 pr na nim, więc jak zapomnisz go wydać i wejdziesz po 8 godzinach to będziesz miał 9 pr. Więc nie będzie kompletu i nie skończy ci naliczać kilka godzin temu :).
 

bartekmod

Książę
Chyba nie czytałeś pomysłu ze zrozumieniem, albo machnąłeś się przy obliczeniach (w ostateczności przy pisaniu posta).
Jeżeli wszystko z paska wydasz, a zdobędziesz nagrodę z końcówką 1 to wtedy wpadnie ci 1 pr do paska (a reszta w paczkach jak zwykle) i będziesz miał 1 pr na nim, więc jak zapomnisz go wydać i wejdziesz po 8 godzinach to będziesz miał 9 pr. Więc nie będzie kompletu i nie skończy ci naliczać kilka godzin temu :).

Nic się nie machnąłem, nigdzie nie założyłem, że na pasek mi trafi 41 PR z przykładu w pomyśle, jestem świadom że chodzi tylko o 1 PR, a w inwentarzu dostanę 4 paczki 10 PR
- nigdy nie założyłem że skończy się poziom w jednej Perle... podam więc może konkretny przykład:
mam wyczyszczony pasek 0 PR... po 8 godzinach mam 8 PR + 5 skończonych poziomów Pereł w które inwestuję i w każdym z nich była końcówka 1 PR... powinienem więc mieć 13 PR, ale maksymalnie na pasku mogę uzbierać w takim przypadku 11 PR (mając 10 PR na pasku zbiorę 10 lvl Castela to mi doliczy do 16 PR - bo to jest jeden zbiór) przez analogię: mam 8 PR na pasku i nie zbiorę z pięciu Świątyń Wiedzy, po zbiorze trzeciej będzie 11 PR i już mi zablokuje możliwość zebrania z następnych dwóch, dopóki nie wydam PR
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser16068

Guest
Poziomy pereł coraz wyższe, pewnie wielu przyjęło by z ulgą paczki po 50 czy 100pr, teraz jak mam wrzucić 1000 do perły to są to straszne katusze, a po drodze i tak wyprzedzi mnie ktoś z lepszym łączem ;)
 

DeletedUser15227

Guest
Poziomy pereł coraz wyższe, pewnie wielu przyjęło by z ulgą paczki po 50 czy 100pr, teraz jak mam wrzucić 1000 do perły to są to straszne katusze, a po drodze i tak wyprzedzi mnie ktoś z lepszym łączem ;)

To jest dobry pomysł. A może lepiej dać możliwość tworzenia paczek z paczek. Czyli np z 10 paczek po 10pr robię jedna 100pr.
 

DeletedUser14004

Guest
Jestem za paskiem. Klikanie paczek 1 PR byłoby jeszcze bardziej irytujące, niż 2 PR.
 

DeletedUser

Guest
A gdyby tak możliwość otworzenia X paczek jednocześnie i w tym wypadku po 1PR? ;)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Nic się nie machnąłem, nigdzie nie założyłem, że na pasek mi trafi 41 PR z przykładu w pomyśle, jestem świadom że chodzi tylko o 1 PR, a w inwentarzu dostanę 4 paczki 10 PR
- nigdy nie założyłem że skończy się poziom w jednej Perle... podam więc może konkretny przykład:
mam wyczyszczony pasek 0 PR... po 8 godzinach mam 8 PR + 5 skończonych poziomów Pereł w które inwestuję i w każdym z nich była końcówka 1 PR... powinienem więc mieć 13 PR, ale maksymalnie na pasku mogę uzbierać w takim przypadku 11 PR (mając 10 PR na pasku zbiorę 10 lvl Castela to mi doliczy do 16 PR - bo to jest jeden zbiór) przez analogię: mam 8 PR na pasku i nie zbiorę z pięciu Świątyń Wiedzy, po zbiorze trzeciej będzie 11 PR i już mi zablokuje możliwość zebrania z następnych dwóch, dopóki nie wydam PR
Zbierać idzie więcej niż 11 PR do paska - trzeba to zrobić w jednym "toku zbierania" czyli zanim wszystko zostanie dodane do pasków. Ja tak zbieram i dopóki szybko to zrobię to problemu nie ma, jak zbyt wolno to mam powiadomienia, bądź czasem błąd wewnętrzny, ew. funkcją za 5 diaxów :). Poza tym 1 PR może się dodawać do paska w memencie jak będziesz w grze i klikniesz na tym okienku co pokazuje jakie plany się zdobyło :p.
Dobrym pomysłem też byłoby to co napisał wyżej ullQuiorra, czyli możliwość wyboru ile się chce paczek użyć (np. klikasz użyj i pokazuje się okienko w którym wpisujemy sobie ilość paczek i klikamy użyj).
 

DeletedUser

Guest
jest tez inny sposob - dla sprytnych
zbierasz do paska 10 PR = np z 10 swiatyn wiedzy i potem dowolna perla dajaca np 6 PR
wtedy na pasu masz 16 PR a nie 11
 

bartekmod

Książę
Zbierać idzie więcej niż 11 PR do paska - trzeba to zrobić w jednym "toku zbierania" czyli zanim wszystko zostanie dodane do pasków. Ja tak zbieram i dopóki szybko to zrobię to problemu nie ma, jak zbyt wolno to mam powiadomienia, bądź czasem błąd wewnętrzny, ew. funkcją za 5 diaxów :). Poza tym 1 PR może się dodawać do paska w memencie jak będziesz w grze i klikniesz na tym okienku co pokazuje jakie plany się zdobyło :p.

Poważnie? Ileż to razy zbierając Studnie Życzeń jednym "tokiem zbierania" blokowało mi zebranie części Studni i ta "paczuszka prezent" była niezbieralna pomimo prób jej zebrania, po wydaniu PR zbierałem pozostałe nagrody i były to PR... no ale przetestuje to przy najbliższym zbiorze specjalnie nie zerując wcześniej paska, zobaczę czy coś się zmieniło w tej kwestii :)
Tak, 1 PR mógłby się dodawać jak będę na grze i to "zaakceptuję", tylko że okienko z nagrodami wyskakuje od razu po historii wydarzeń, a wcześniej wolałbym mieć możliwość wydania PR z paska

jest tez inny sposob - dla sprytnych
zbierasz do paska 10 PR = np z 10 swiatyn wiedzy i potem dowolna perla dajaca np 6 PR
wtedy na pasu masz 16 PR a nie 11

Pozwól, że się nie zgodzę, zebranie więcej niż 9 PR (tu już bez znaczenia czy będzie to tylko 10, czy aż 16 restartuje czas pojawienia się następnego punktu... zamiast przykładowych 10 minut, będzie ponownie godzina, więc sorry ale to niespecjalnie jest sprytne moim zdaniem
wolałbym zebrać 9 świątyń, wydać punkty, potem zebrać ostatnią świątynię i perłę z 6 PR, tak żeby nie restartować swoich punktów :)

wynika to trochę z tego, że wymieniam dziennie kilkanaście PR więcej niż mam ze wszystkich zbiorów i na każdym mi zależy :p jak również nie mam jeszcze pojedynczej Perły, dającej 10 PR więc żaden zbiór nie kasuje mi jeszcze odliczania :D

//PablooS
Żeby nie pisać nowego posta który nie wnosi nic do tematu napiszę Tobie tutaj:
te zbieranie PR może działa tak jak mówisz, ale na komputerze, a ostatnimi czasy częściej jestem na mobilce (na kompie jak już jestem to używam 5 diaxów).
Więc pewnie i masz rację :) Sprawdź sobie na telefonie zbieranie PR :).
 

DeletedUser

Guest
Kwestia implementacyjna takiego rozwiązania to drobnostka, a myślę, że byłby świetny kompromis na wszelkie inne sugestie.
 
Do góry