Osoby ignorowane a budowa Pereł

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17317
  • Data rozpoczęcia

CZY OSOBY IGNROWANE POWINNY NIE MIEĆ DOSTĘPU DO PEREŁ GRACZY U KTORYCH SĄ IGNOROWANE


  • W sumie głosujących
    52

DeletedUser17317

Guest
witam

czy Twórcy gry mogli by zwrócić uwagę i przemyśleć blokadę budowy pereł dla osób ignorowanych. Skoro dana osoba jest ignorowana tzn że nie chce mieć z nią nic wspólnego a teraz gdy jest perła arka takie osoby celowo wchodzą w perłę i zabierają bardzo fajnie miejsca w danym poziomie które mogły by być wykorzystane przez innych graczy. przykład: buduję Alcatraz specjalnie tak aby skorzystały z pierwszych 3 miejsc osoby z gildii a tu nagle wbija dwóch sąsiadów których ignoruję zabiera pierwsze 2 miejsca i jeszcze się cieszy ze mimo ignora i tak mnie wyrolowali
 

DeletedUser

Guest
to dobry pomysł ! bo faktycznie jeśli damy ignora graczowi z , którym nie chcemy absolutnie żadnych interakcji to również tego aby nie właził do naszych pereł po plany , zwroty , medale !

P.S.
dodaj ankiete , chętnie zaglosuje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17317

Guest
sorki za pytanie ale co da ankieta ??? i gdzie jest funkcja jej zamieszczania?
 

DeletedUser17317

Guest
a może ktoś z supportu się wypowie w imieniu twórców co o tym sądzi?
 

DeletedUser

Guest
oni są od posiadania naszych pomysłów , tam gdzie słońce w dupie zachodzi :?
od czasu do czasu wpadają , trochę postów pokasować , sprawdzić jak tam zabawa w "dojdź zanim powiedzą że nas nie widać" :p ogłośić jakieś nowinki (wciskając ciemnotę , że to dla naszego dobra)

tu nie jest forum , tu jest tablica ogłoszeń :mad: z opcją akceptowania postów "jedynie słusznego kierunku rozwoju "
nawet w specjalnym odcinku IG TV nie widać naszych "orłów" składających życzenia :p a sam odcinek .... cóż życzenia jak życzenia A GDZIE TŁUMACZENIE ?! wszyscy powinni biglować po murzyńsku ? :haha: nawet osoby niepełnosprawne , o które to tak niby dbacie , dodając pasek z napisami :?

amatorszczyzna - pazerność - zarozumiałość - brak tolerancji dla kreatywności graczy !

P.S.
słowo dupa nie jest słowem obraźliwym (na wypadek idiotycznej interpretacji decyzyjnych) :p
 

DeletedUser17317

Guest
w myśl pewnego cytatu support rządzi support radzi support nigdy cię nie zdradzi :p - choć tutaj prawdziwy jest tylko wyraz rządzi ale wracajmy do tematu ktoś z rządzących w końcu sie wypowie czy nie???
 

DeletedUser55

Guest
Uważam, iż nie jest to zły pomysł. Aczkolwiek nie należę do osób rządzących ;P
 

DeletedUser13672

Guest
A czy ignorowany gracz tez może ataki na nasze miasto przeprpwadzac
 

DeletedUser17317

Guest
To może się wypowie ktoś kto ma "władzę wykonawczą" czy twórcy gry maja zamiar coś z tym zrobić jak pokazuje ankieta nie jestem osamotniony w moich przemyśleniach
 
Pomysł bardzo fajny.

A czy ignorowany gracz tez może ataki na nasze miasto przeprpwadzac

Co do tego to uważam, że ignorowanie gracza nie powinno mieć znaczenia. W ten sposób można zignorować całe sąsiedztwo i nie musiałbyś martwić się o to, że zostanie obrabowany z produkcji.
 

DeletedUser14109

Guest
Zgadzam się z przedmówcą, pomysł OK, natomiast atak na miasto powinien być dozwolony.
 

DeletedUser17317

Guest
atak ignorowanego sąsiada to zupełnie inny temat pozostańmy proszę przy temacie budowania pereł żeby nie robić zamieszania
mija kolejny dzień a nikt z "mogących decydować o zmianach w grze" się nie wypowiedział szkoda ze macie takie lekceważące podejście do tematu (chodzi mi tutaj o osoby decyzyjne czy to z supportu czy z programistów czy ktoś z właścicieli gry )
 

DeletedUser

Guest
możliwość atakowania jest składnikiem tej gry , więc nie można ignorowanemu zabronić ataków , jednak zdecydowanie zablokowanie takiemu graczowi dostępu do swoich pereł , jak najbardziej TAK
 

DeletedUser2383

Guest
Wpłacanie Pr w perłę to też jest jakiś sposób walki... naukowy :D

p.s. zawsze można perełkę odłączyć od ratusza i nie dość, że osoba ignorowana nie będzie mogła wpłacać, to nieignorowane również :haha:
 

DeletedUser

Guest
Wpłacanie Pr w perłę to też jest jakiś sposób walki... naukowy :D

p.s. zawsze można perełkę odłączyć od ratusza i nie dość, że osoba ignorowana nie będzie mogła wpłacać, to nieignorowane również :haha:
no teroretycznie racja , jednak w praktyce gracze nie po to mają ustawione wymiany międzyświatowe żeby dla jednego "ignorowanego" blokować rozwój perły w oczekiwaniu na kolejne mixowanie za płotem , gdzie może się okazać iż na kolejne radosne 2 tygodnie widzimy się na pasku sąsiadów ;)
 

DeletedUser2383

Guest
I tutaj mamy takie piękne coś jak "wymiana ze zwrotem". Skoro wymieniasz między-światowo to po co kisić zwrot? Topka perły jest w takim wypadku już mało opłacalna dla potencjalnych "łowców okazji", a budowa perły szybsza i przyjemniejsza ;)
 

DeletedUser

Guest
I tutaj mamy takie piękne coś jak "wymiana ze zwrotem". Skoro wymieniasz między-światowo to po co kisić zwrot? Topka perły jest w takim wypadku już mało opłacalna dla potencjalnych "łowców okazji", a budowa perły szybsza i przyjemniejsza ;)
na podstawie doświadczeń związanych z wymianami z różnymi graczami wspólnie wypracowaliśmy zdrowe zasady , gdzie co pewien czas top budowniczych się zmienia w celu uniknięcia monotonnej dominacji jednego z graczy , miałem tak z pewnym graczem gdzie moje 20 dziennie było niczym wobec wymian z tzw "grubasami" :p którzy lutowali w daną perłę po 30 i więcej na dzień , stale byłem na samym końcu rankingu budowniczych a on u mnie na topie ! to była chora wymiana dlatego ją przerwałem , ja również wymieniając u nich punkty co pewien czas jestem promowany na top budowy
osobiście nie jestem typem gracza , który trzyma pierdylion paczek pkt na magazynie , jeśli nazbieram powiedzmy ponad 100 pkt to kupuję surowiec dla celów handlowych , własnych i potrzeb przyjaciół z gildii

P.S.
odlecieliśmy od tematu ;) przepraszam
 

DeletedUser17339

Guest
Zdecydowane tak dla pomysłu.
Wystarczy, że muszę pilnować zbiorów, bo silniejszy i upierdliwy agresor ma chwile ekstazy masakrując moje wojska obronne armią z wyższej epoki. To też jest trochę chore. Nawet Wigilia i Święta mu nie przeszkadzają.
Więc chociaż do pereł niech ma szlaban.
 

DeletedUser17317

Guest
a głosu z supportu mówiącego czy podejmą jakieś działania w tej sprawie dalej brak szkoda ale mam czas poczekam
 

DeletedUser17027

Guest
uwazam ten pomysł za jeden z lepszych jakie ostatnio widziałęm (moze nie liczac wiekszych paczek) i uważam że powinien zostać wprowadzony skoro kogos ignorujesz to ta osoba powinna miec zakaz zapraszania Cie i udziału w Twoich perłach.
 

DeletedUser16659

Guest
na pierwszy rzut oka pomysł fajny
ale
atakuję wszystkich sąsiadów, wszyscy dają mi ignora i nie mogę zarabiać na ich perłach?
 

DeletedUser13695

Guest
a ja jestem na nie, jest opcja odlaczenia, wiem ze to uciazliwe ale wiele osob tak robi i ustawia miejsca . Od razu dasz ignora wszystkim sąsiadom i co ? To już mija sie z sensem gry. Pretensje do kogos ze inwestował przyszlościowo ?
 
a ja jestem na nie, jest opcja odlaczenia, wiem ze to uciazliwe ale wiele osob tak robi i ustawia miejsca . Od razu dasz ignora wszystkim sąsiadom i co ? To już mija sie z sensem gry. Pretensje do kogos ze inwestował przyszlościowo ?

Że co? Nikt nic nie ma do sąsiadów. Tutaj chodzi tylko o graczy, z którymi nie jesteś sobie poradzić w żaden sposób. Ktoś Ciebie atakuje cały czas i kradnie Ci dniową produkcję. Sytuacji powtarza się wielokrotnie, próbujesz rozmawiać z kimś takim i nic. Dlaczego miałby jeszcze mieć zysk z Twoich pereł kiedy wrzuci np. 5PR i ma zwrot 20PR, a przy okazji po chamsku zamknie Ci poziom? Tu nie chodzi o ustawianie miejsc tylko o możliwość przeciwstawiania się "silniejszym".

Myślę, że jak ktoś przyszłościowo wrzuca w Twoją perłę np. 400PR i zapewnia sobie 1 miejsce nie jest powodem do ignorowania go. W końcu i tak musiał wrzucić sporą sumę, a Ty z kolei nie musiałem jemu nic wrzucić.
 

DeletedUser13695

Guest
od jakiegos czasu masz tawerne, wykupujesz ochrone - sasiad nic nie zrobi , perle odlaczasz i dajesz tym co chca. ale jak sie zaglada raz na dzien to i te argumenty beda za slabe. Produkcje ustawiasz na konkretna godzine i po pladrowaniu. w ten sposob sasiad nic nie zrabuje i nie zarobi na perlach. Tak jak pisalem + dla mnie pomysl chybiony. Co nie znaczy ze ktos musi sie zgadzac z moim podejsciem do tematu.
 
Do góry