Oceaniczna Przyszłość część II - dyskusja

DeletedUser17395

Guest
mnie najbardziej dobija ta technologia, dzieki której odblokowujesz dwa portrety. we wczesniejszych epokach z jednej technologii otrzymywałes trzy budynki a teraz: a) albo jest zqa dużo technologii i trzeba im dodawać portrety albo b) jest za mało technologii i daje im się nazwy w stylu, cytuję "prywatny raj"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser775

Guest
Żółwiowa wieżyczka - ruch 10
Artyleria plazmowa - ruch 14

to dlaczego Żółw wykonuje ruch jako pierwszy?
 

krzysw

Wicehrabia
Trochę słabo, że w trakcie wyprawy zmieniliście warunki gry - dlaczego od razu dodaliście nowy surowiec do negocjacji gdy jeszcze nikt go nie ma? Nie powinno to wejść od kolejnej wyprawy?
 

DeletedUser18286

Guest
Cóż, albo mi kalendarz szwankuje, albo ktoś nie jest słowny...
 

DeletedUser7112

Guest
cóż.

niedbały i niestaranny komunikat o epoce znakiem jakości FoE?

  • 4 rozszerzenia terenu (rozszerzenie za medale już było dostępne)

Tak ciężko napisać, że rozszerzenie za diamenty też już było?

Naprawdę ciężko?

Jeżeli okaże się, że w drzewku "portrety" oznaczają członków załogi statku....to obiecuję: wyleję swój żal przeogromny na Staff:-)
Literalnie acz na trzeźwo.
 

DeletedUser14317

Guest
Kurcze mam 11 technologii do odblokowania durnego portu z kolejnym marnowaniem surki a już go musze użyć do negocjacji.... może osoby z supportu mi powiedzą jak mam go zdobyć??? absurd goni absurd
 

DeletedUser7112

Guest
Etam...to już nie jest niedbałe...to jest wręcz niechlujne.
Patrzę na to jak zrobiono sektory w prowincjach.

kurna... "copy - paste"?
Na odwal.

Wrzucenie do negocjacji w pierwszym tygodniu sury z nowego portu mógł wymyslić tylko człowiek który ma graczy w "tyle".
Oczywiście, komentarz teamu: "żeby nie było łatwo" pewnie sie pojawi.
 

DeletedUser7112

Guest
w negocjacjach: 3 pozycje nowa sura z Portu.

ciach

//PablooS
Krytyka owszem jest wskazana, ale na produkt, nie na twórców.
 

Fatherland

Książę
Najgorsza epoka jaką inno games wymyśliło w foe. Czas powoli kończyć tą grę... Szkoda tylko 5 letniego stażu... Jak już mówiłem wcześniej, gra już dawno straciła na strategii... Konta eventowe, multi i kiszenie w epoce. Tylko to ta gra teraz potrafi. Nawet wyprawy i eventy robiąc znowu alternatywę zjebaliscie, kretyńskie pomysły...
 

DeletedUser7112

Guest
Fatherland napisal:

"Najgorsza epoka jaką inno games wymyśliło w foe. Czas powoli kończyć tą grę... Szkoda tylko 5 letniego stażu... Jak już mówiłem wcześniej, gra już dawno straciła na strategii... Konta eventowe, multi i kiszenie w epoce. Tylko to ta gra teraz potrafi. Nawet wyprawy i eventy robiąc znowu alternatywę SPAPRALIŚCIE (edytowałem), kretyńskie pomysły...



Tia.
widzę jeszcze jeden wałek ale poobserwuje jeszcze troche i zweryfikuję ....wtedy się "uzewnętrznię" :-)
 

DeletedUser8110

Guest
Żółwiowa wieżyczka - ruch 10
Artyleria plazmowa - ruch 14

to dlaczego Żółw wykonuje ruch jako pierwszy?
Kolejność jednostek wyznaczana jest już od kilku epok nie tylko na podstawie ruchu, ale na podstawie ustalonej formuły, w której skład wchodzi między innymi ruch oraz rodzaj jednostki.

Tak ciężko napisać, że rozszerzenie za diamenty też już było?
Dzięki za zwrócenie uwagi na to przeoczenie!
 

HuanMing

Książę
Bardzo miałam nadzieję, że się ktoś pomylił i że 2 portrety odblokowywane w drzewku (Tak! Portret to nowa technologia!) to np. dodatkowy załogant statku. Ale nie. Nikt się nie pomylił. Nasza super mega rozwinięta cywilizacja, które już przerabia trzecią przyszłość doszła tak daleko, że wymyśliła technologię która zmieni świat - portrety. Aż słów mi brak....
Jak skończyły się pomysły na technologie to może trzeba sobie zrobić przerwę? Pójść na spacer i przemyśleć swoje decyzje życiowe?
Przez lata nowa epoka wiązała się z frajdą i radością. Oceaniczna Przyszłość natomiast to kara. Żałuję, ze nie mogę się cofnąć do którejś z poprzednich epok.....
 

bartekmod

Książę
żeby to chociaż zamienić technologie z portretami z technologią wiru wodnego, że ta z portretami jest martwym punktem, a ta od wiru ma kontynuację
 
Do góry