obrona

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4428
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za?

  • Tak

    Głosy: 4 23,5%
  • Nie

    Głosy: 8 47,1%
  • Nie obchodzi mnie to

    Głosy: 5 29,4%

  • W sumie głosujących
    17

DeletedUser4686

Guest
Myślę że powinieneś raczej rozwiązać problem z zawieszaniem się gry. Nie wiem, może zmień przeglądarkę na inną. Jakiej używasz ?
Może rozdzielczość zmniejsz.
 

DeletedUser

Guest
Myślę że powinieneś raczej rozwiązać problem z zawieszaniem się gry. Nie wiem, może zmień przeglądarkę na inną. Jakiej używasz ?
Może rozdzielczość zmniejsz.
Z Przeglądarką wszystko w porządku.
Tylko mam internet mobilny w Orange i niedawno skończył mi się limit i zamiast odciąć neta. Orange zmniejsza jego prędkość maksymalną z 5Mb/s na 100Kb/s.
 

DeletedUser3458

Guest
Ale masz problem z 5Mb/s na 100kb/s. Spróbuj grać mając w maksie 7kb/s i co kilkanaście minut następuje resetowanie neta.

Oczekiwanie kilka sekund na gracza czy na ruch. Uśmiałem się po pachy. Ja na ruch na planszy czekam 2-5 minut, a Ty chcesz żebym w kilka sekund odpowiedział.
Plansza bitwy generuje mi się szybciutko w 5-8 minut. W ciągu godziny mogę stoczyć maksymalnie 2 do 3 bitwy.

Wiem, że dużo jest tu graczy z netem mobilnym lub radiowym. Dla nich wszystkich proponujesz pełną porażkę.

Gdyby te wszystkie tak wymyślone propozycje wprowadzić do gry, to okazałoby się, że w grze zostało niecałe 10% graczy. A to już byłoby porażką twórców tej gry.

Zasada turniejów PvP nie może wejść w pełni w życie między innymi z tych powodów. Właśnie o tym jest ta dyskusja.
Oczywiście jestem na nie.
 

DeletedUser4108

Guest
Ja i pewnie też wielu innych graczy, gra w pracy. Jakoś kiepsko widzę to, nawet kiedy miał bym możliwość aktywnej obrony, to za chwilę wpadnie mi klient na sklep i koniec rozgryweczki. Jeśli nawet bym zdołał ponownie się bronić, to nie wiem czy było by się czym bronić, bo całą taktykę komp miał gdzieś.
 
Do góry