obrona

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4428
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za?

  • Tak

    Głosy: 4 23,5%
  • Nie

    Głosy: 8 47,1%
  • Nie obchodzi mnie to

    Głosy: 5 29,4%

  • W sumie głosujących
    17

DeletedUser4428

Guest
Krótko i na temat:
Jeśli jesteś atakowany gra pyta, czy chcesz uczestniczyć w bitwie, która sama się toczy puki nie odpowiesz lub puki nie zaakceptujesz.
Puki nie jesteś w osadzie, okno nie pojawi się. W opcjach możnaby było ją wyłaczyć/właczyć.
Zapraszam do komentowania.
 

DeletedUser3220

Guest
było już o uczestnictwie w bitwie, podczas obecności w grze.

p.s. póki
 

DeletedUser1724

Guest
keirarot przestaniesz już wymyślać te swoje durne pomysły, które już nie raz były wałkowane na forum ??? Poszukaj interesującego Cię pomysłu i tam się wypowiadaj niż zakładać denne tematy ....
 

DeletedUser314

Guest
keirarot przestaniesz już wymyślać te swoje durne pomysły, które już nie raz były wałkowane na forum ??? Poszukaj interesującego Cię pomysłu i tam się wypowiadaj niż zakładać denne tematy ....

Dokładnie albo dajesz idiotyczne pomysły albo już zrealizowane, i to nie są poszczególne przypadki, bo robisz to notorycznie.

Gdybym mógł dał bym CI bana na ten dział forum.
 

DeletedUser4686

Guest
Krótko i na temat:
Jeśli jesteś atakowany gra pyta, czy chcesz uczestniczyć w bitwie, która sama się toczy puki nie odpowiesz lub puki nie zaakceptujesz.
Puki nie jesteś w osadzie, okno nie pojawi się. W opcjach możnaby było ją wyłaczyć/właczyć.
Zapraszam do komentowania.

A ja myślę że kolega ma rację, tylko trzeba to dopracować by móc się bronić.
Moja sugestia jest taka :
Jeżeli jest się zalogowanym w grze i akurat ktoś atakuję mnie gra powinna zapytać w małym okienku "Obrona miasta Tak lub Nie"
Taki napis powinien być widoczny przez 5-10 sek, po upływie czasu gdy użytkownik się nie określi automatycznie walka się rozpoczyna i wtedy komputer steruję wojskami.
A takie wasze komentarze jak
Apocalypto

keirarot przestaniesz już wymyślać te swoje durne pomysły, które już nie raz były wałkowane na forum ??? Poszukaj interesującego Cię pomysłu i tam się wypowiadaj niż zakładać denne tematy ....
i odsyłanie do innych wątków mam w D..ie. Znalazłem ten wątek i w tym się wypowiem. :D
 

DeletedUser

Guest
Pomysł ma tę wadę, że po przyjęciu obrony, broniący mógłby nie wykonywać ruchu, a atakujący nic by nie zrobił i oto cała ekscytująca walka. Teraz daję na "Nie".
 

DeletedUser4686

Guest
Każdy użytkownik atakujący czy broniący się chce jak najszybciej skończyć bitwę, i zająć się innymi sprawami.
A jeżeli broniący się nie chcę wykonywać ruchu, to można zastosować "czas" 5 sek. Jeżeli się nie ruszy to jednostka traci ruch i następna jednostka ma swoją szanse.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł ma tę wadę, że po przyjęciu obrony, broniący mógłby nie wykonywać ruchu, a atakujący nic by nie zrobił i oto cała ekscytująca walka. Teraz daję na "Nie".
Tak jak napisał kolega powyżej nie przejdzie przez tą wadę.
Jestem na NIE!
 

DeletedUser

Guest
Każdy użytkownik atakujący czy broniący się chce jak najszybciej skończyć bitwę, i zająć się innymi sprawami.
A jeżeli broniący się nie chcę wykonywać ruchu, to można zastosować "czas" 5 sek. Jeżeli się nie ruszy to jednostka traci ruch i następna jednostka ma swoją szanse.
Dobrze. Wprowadzą limit czasu i wszyscy happy. A jak gracz broniący wyłączy okno, albo internet mu padnie, to co wtedy? Trzeba rozważać każdą możliwość.
 

DeletedUser3220

Guest
mi się często podczas walki przelogowuje strona, nie wiem, może za dużo pamięci zżera.
nie bardzo bym chciała, żeby tylko z takiego powodu komputer za mnie decydował co robić.
 

DeletedUser4686

Guest
Jeżeli wyłączy okno walki to znaczy że nie chce grać lub teściowa weszła do pokoju :D wtedy komputer przejmuję stery.
Następnie padnie internet to ma pecha i też komputer przejmie stery po np 5-10 sek.
Wszystko da się ustalić, nie skazywać obronę od razu na porażkę. Każdy chyba chce się bronić a nie biernie tylko patrzeć na filmiki z powożeń.
 

DeletedUser3220

Guest
mnie czasami krew zalewa jak widzę co komputer robi z moimi jednostkami
 

DeletedUser4686

Guest
Gra jest on-line można rozmawiać, przesyłać rożne rzeczy to czemu nie bronić się człowiek vs człowiek. Gra zyskała by bardzo dużo.
Komputer można podejść, wyrobić sobie pewny schemat walki, a z człowiekiem to już nie tak prosto.
Trzeba tylko stworzyć pewne zasady można powiedzieć "czasowe" by gra nie utknęła. Proste :D
 

DeletedUser

Guest
Gra jest on-line można rozmawiać, przesyłać rożne rzeczy to czemu nie bronić się człowiek vs człowiek. Gra zyskała by bardzo dużo.
Komputer można podejść, wyrobić sobie pewny schemat walki, a z człowiekiem to już nie tak prosto.
Trzeba tylko stworzyć pewne zasady można powiedzieć "czasowe" by gra nie utknęła. Proste :D
To wyobraź sobie co się stanie jak ktoś wyłączy kompa. Komputer swoją de@#$ną taktyką rozwala całe PvP. :(
 

DeletedUser4686

Guest
Komputer swoją de@#$ną taktyką rozwala całe PvP. :(
Nie rozumiem, jeżeli tylko stracisz połączenie z grą automatycznie komputer przejmuję sterowanie. I tu musisz liczyć na szczęście czy wygra czy po prostu swoją głupota przegra.
Przynajmniej minimum trzeba zapewnić użytkownikowi w obronie a nie zakazywać od razu na porażkę.
 

DeletedUser

Guest
Nie rozumiem, jeżeli tylko stracisz połączenie z grą automatycznie komputer przejmuję sterowanie. I tu musisz liczyć na szczęście czy wygra czy po prostu swoją głupota przegra.
Przynajmniej minimum trzeba zapewnić użytkownikowi w obronie a nie zakazywać od razu na porażkę.
Właśnie chodzi o to że SI (Sztuczna Inteligencja, inaczej AI) gry jest cały czas w budowie i obecna wersja, po prostu woła o pomstę do nieba.
 

DeletedUser4686

Guest
Właśnie chodzi o to że SI (Sztuczna Inteligencja, inaczej AI) gry jest cały czas w budowie i obecna wersja, po prostu woła o pomstę do nieba.
To czemu jesteś tak negatywnie nastawiony by to zmienić. Jeżeli nie chcesz walki osobiście bo nie czujesz się dobry w tym, i wolisz tylko budować miasto to nie nie będziesz się włączał w walkę. Pozostawisz obronę komputerowi i będziesz miał tylko 15% że obroni twoje miasto :haha:
 

DeletedUser

Guest
To czemu jesteś tak negatywnie nastawiony by to zmienić. Jeżeli nie chcesz walki osobiście bo nie czujesz się dobry w tym, i wolisz tylko budować miasto to nie nie będziesz się włączał w walkę. Pozostawisz obronę komputerowi i będziesz miał tylko 15% że obroni twoje miasto :haha:
Wręcz przeciwnie lubię walczyć tylko, że często mi się zawiesza FoE i wtedy muszę je odświeżyć :(.
 

DeletedUser3220

Guest
ale niechby dawało jakiś czas na powrót po wylogowaniu. wtedy w razie odświeżenia strony nic by się nie straciło
 
Do góry