Nowy system łączenia sąsiedztw - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15227

Guest
Walki stały się bardziej emocjonujące...dobrze że poczekałem z wejściem do EP :D
 

DeletedUser

Guest
Walki stały się bardziej emocjonujące...dobrze że poczekałem z wejściem do EP :D
bo ja wiem czy bardziej emocjonujące ? jednak na plus należy odnotować że znacznie poprawiła się jakość oferowanego surowca leżąca odłogiem za płotem ;)
 

DeletedUser675

Guest
Mnie się bardzo podoba.

Zaletą jest, że wojsko prawie wszystkich sąsiadów mogę pokonać, bo w poprzednich sąsiedztwach byłem na końcu listy, a inni byli dwie epoki wyżej.

Ale wadą jest to, że mam bardzo dużą konkurencję w wieży mojej epoki :D. I już niemożliwe jest zajęcie pierwszego miejsca. A wcześniej wieża z mojej epoki była pusta, bo wszyscy nabijali punkty na wieżach wyższych epok i ta stała pusta.

Ogólnie na plus.
 

DeletedUser2383

Guest
Wieża zyskała na znaczeniu i bycie top 1 nie jest już takie proste. Wymaga sporej ilości wojska i % do ataku, wiec osoby posiadające rozwinięte Alcatraz, Zeusa, Castel i Katedrę przodują. Osobiście uważam, że nagrody za wieże powinny zostać zmienione, ponieważ są bardzo niewspółmierne do wydatków jakie trzeba ponieść by to miejsce zdobyć. Proponowałbym by nagrody zależały od zdobytych punktów za walki, a miejsca były jedynie mnożnikiem zysków (jak w przypadku wypraw gildyjnych).
 

DeletedUser

Guest
ciężko powiedzieć czy poprawiony system losowania ma wpływ na stopień trudności w wieżach PvP , chyba jeszcze zbyt krótki okres czasu żeby coś stwierdzić , ja u siebie nie widzę specjalnych zmian na wieżyczkach PvP

P.S.
poraz kolejny podkreślam potrzebę oddzielenia wieży PvP od osiągnięć w wyprawach i GvG bo to z puktu ma się nijak do nazwy "Player vs Player" wieża PvP była zanim powstał projekt GvG i wyprawy dla GvG i wypraw powinna być oddzielna wieża , ponieważ wyniki PvP są bardzo wypaczone działaniami w piramidzie oraz na mapie GvG
 

DeletedUser13591

Guest
Mi się zmieniło całe sąsiedztwo. Kiedyś przenosiło mnie z kilkoma tymi samymi sąsiadami non stop.
 

DeletedUser

Guest
Mnie się bardzo podoba.

Zaletą jest, że wojsko prawie wszystkich sąsiadów mogę pokonać, bo w poprzednich sąsiedztwach byłem na końcu listy, a inni byli dwie epoki wyżej.

Ale wadą jest to, że mam bardzo dużą konkurencję w wieży mojej epoki :D. I już niemożliwe jest zajęcie pierwszego miejsca. A wcześniej wieża z mojej epoki była pusta, bo wszyscy nabijali punkty na wieżach wyższych epok i ta stała pusta.

Ogólnie na plus.
a co mi tam konkurencja ? ;) żeby osiągnąć top wieży PvP zawsze trzeba było walczyć . walczyć i walczyć :)
... nawet o 2 epoki do przodu ;}

wieża pvp.png
 

DeletedUser15959

Guest
Koszmar z dostepem do towarów innych epok, koszmar w wieżach - osoby tylko średnio walczące nie mają realnych szans na jakiekolwiek medale, koszmar z motywacjami - brak szans na plany i towary z wyższych epok.
Zyskali tylko ekonomy z cerkwią i deal na 10 poziomie. Przy przelatwej dostepności wiez sygnalizacyjnych są w zasadzie nie do ruszenia. Kiedyś musieli się wkupiac w łaski choćby codzienną motywacja, obecnie wielu z nich ma pozostałych w głebokim powazaniu.

liczba motywek z sąsiedztwa spadła mi niemiłosiernie
 

DeletedUser

Guest
Koszmar z dostepem do towarów innych epok, koszmar w wieżach - osoby tylko średnio walczące nie mają realnych szans na jakiekolwiek medale, koszmar z motywacjami - brak szans na plany i towary z wyższych epok.
Zyskali tylko ekonomy z cerkwią i deal na 10 poziomie. Przy przelatwej dostepności wiez sygnalizacyjnych są w zasadzie nie do ruszenia. Kiedyś musieli się wkupiac w łaski choćby codzienną motywacja, obecnie wielu z nich ma pozostałych w głebokim powazaniu.

liczba motywek z sąsiedztwa spadła mi niemiłosiernie
błędem jest bazowanie na motywacji ze strony sąsiadów , tym bardziej motywacja "zapłotowa" uległa erozji z uwagi na tawerne , gdzie ludziska mają serdecznie dosyc klikania ! a o klianiu na pasku sąsiadów to już zapomnij , to rzadki widok , więc bez skrupułów szykuj wojo i idź walczyć ! nie można liczyć na medale w wieży PvP na poziomie "średniowalczący" poprzednio , owszem bywały takie kombinacje sąsiadów że nawet ci co nie walczyli , przypadkowo medale zdobywali , teraz jest klarownie :)
 

DeletedUser14757

Guest
Od towarów z niższych epok są znajomi a sąsiedzi, którzy nie klikają wsparcia od medali na wieży.
 

DeletedUser

Guest
czegoś nie rozumiem w niby nowym klarownym systemie łączenia sąsiadów ... jeśli podstawowym kryterium (praktycznie jedynym) jest ilość pkt wydanych w drzewko technologii to proszę o określenie "widełek" ilości tych punktów , ponieważ mam w sąsiadach graczy , którzy minimalnie o 1 .600 pkt mają więcej wydanych w badania , ponoć takie różnice są akceptowalne do wartości 14stu sąsiadów , ja naliczyłem ich 32 , czyli nie mało ;)

widzę , że do tzw klarownego systemu doboru sąsiadów jest dodany nieznany współczynnik , bo chyba nie tylko punkty w badaniach się liczą ? ;)
 

DeletedUser15959

Guest
Ta suuuper, weź wojo i przejedź się po sąsiadach...

Kiedys ta gra nie byla absorbująca, a teraz poza walkami w wyprwach jeszzcze przejeżdżać się po sąsiedztwie. 1,5h dziennie wycięte z zyciorysu na jeden świat. A do tej pory dało sie pyknąc 3/4 na automacie
 

DeletedUser17027

Guest
wszystko ok tylko prosze zmiencie nagrody za wieze bo to co jest teraz jest za słabe mimo tego że wygrywam co tydzień wieże to wcale mi na tym nie zalezy i jest to tak zawany efekt uboczny ktorego wogole nie biore pod uwage bo ta ilosc medali nic nie daje. W dobie pereł na wysokich poziomach gdzie za miejsca premiowane dostaje sie tysiace medali te z wiezy sa śmieszną ilościa ktorej wogole nie odnotowuje
 

DeletedUser

Guest
Ta suuuper, weź wojo i przejedź się po sąsiadach...

Kiedys ta gra nie byla absorbująca, a teraz poza walkami w wyprwach jeszzcze przejeżdżać się po sąsiedztwie. 1,5h dziennie wycięte z zyciorysu na jeden świat. A do tej pory dało sie pyknąc 3/4 na automacie
taaaa , przecież biorę wojo i latam piorunki rozdawać :p
każdy sam określa swój rozwój oraz tempo , niby jak masz osiągnąć progres w grze nie poświęcając czasu ?
 

DeletedUser

Guest
wszystko ok tylko prosze zmiencie nagrody za wieze bo to co jest teraz jest za słabe mimo tego że wygrywam co tydzień wieże to wcale mi na tym nie zalezy i jest to tak zawany efekt uboczny ktorego wogole nie biore pod uwage bo ta ilosc medali nic nie daje. W dobie pereł na wysokich poziomach gdzie za miejsca premiowane dostaje sie tysiace medali te z wiezy sa śmieszną ilościa ktorej wogole nie odnotowuje
ilości medali za wygranie danej wieży PvP są zróżnicowane , wystarczy wskoczyć do kolejnej epoki i kolejnej ... tam już zacnie się robi ;)
 

DeletedUser

Guest
Masz rację. Podstawowe kryterium to epoka. a w ramach epoki w/g ilości PR w drzewku technologii.
Sortowanie na pasku jest według ilości punktów rankingowych.
no to aż ponad 30stu graczy jest o epokę wyżej , a z tego co zrozumiałem w publikacji nowych zasad łączenia sąsiadów +/- 14stu może odbiegać od tzw "normy" nawet o 2 epoki
 

DeletedUser675

Guest
Wczoraj chwaliłem, ale dzisiaj muszę pomarudzić.
Dzisiaj minęły dwa tygodnie od tamtej zmiany i mam już kompletnie inne sąsiedztwo! Mimo że moja epoka i liczba pr wydanych na technologie się nie zmieniły, to dostałem wszystkich innych graczy niż byli poprzednio.

Teraz zapisywanie kto ma jakie wojsko mija się z celem, bo co dwa tygodnie będzie ktoś inny :(

Nie można by zmienić częstotliwości zmiany sąsiedztw? Wiadomo że gracze zmieniają epoki i idą do przodu. Ale całkowita zmiana co dwa tygodnie jest bez sensu... to tak jakby gildię zmieniać co dwa tygodnie.
 

DeletedUser

Guest
Wczoraj chwaliłem, ale dzisiaj muszę pomarudzić.
Dzisiaj minęły dwa tygodnie od tamtej zmiany i mam już kompletnie inne sąsiedztwo! Mimo że moja epoka i liczba pr wydanych na technologie się nie zmieniły, to dostałem wszystkich innych graczy niż byli poprzednio.

Teraz zapisywanie kto ma jakie wojsko mija się z celem, bo co dwa tygodnie będzie ktoś inny :(

Nie można by zmienić częstotliwości zmiany sąsiedztw? Wiadomo że gracze zmieniają epoki i idą do przodu. Ale całkowita zmiana co dwa tygodnie jest bez sensu... to tak jakby gildię zmieniać co dwa tygodnie.
zapamiętuj co produkują ?;) wojo raz dwa zmienią i cały misterny plan w ..... :?
 

DeletedUser12871

Guest
Cześć :)

Według nowego systemu wszystko jest niby okej, ta sama epoka (co za tym idzie i wydane PR na badania) ale punktowo, porażka.
Moje aktualne sąsiedztwo na Dinegu:
1. 112,8M
2. 63,6M
3. prawie 55M
4. 28M
5. prawie 27M
>>>
17. ja 13,6M
>>>
80. ledwie 3M

Po co na siłę kombinować z PR'kami wydanymi na badania? Nie można zrobić, Epoka + Punkty = dobranie 80 osób i niech się "koksy" biją między sobą?
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Cześć :)

Według nowego systemu wszystko jest niby okej, ta sama epoka (co za tym idzie i wydane PR na badania) ale punktowo, porażka.
Moje aktualne sąsiedztwo na Dinegu:
1. 112,8M
2. 63,6M
3. prawie 55M
4. 28M
5. prawie 27M
>>>
17. ja 13,6M
>>>
80. ledwie 3M

Po co na siłę kombinować z PR'kami wydanymi na badania? Nie można zrobić, Epoka + Punkty = dobranie 80 osób i niech się "koksy" biją między sobą?
A co te punkty dają? Bo poza cyferkami masz dobrze dobranych sąsiadów. Punkty to tylko ranking, ich ilość nie świadczy o sile sąsiada, ani zbytnio o rozbudowie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry