[Perły Architektury] Nowe przyciski do wrzucania punktów rozwoju

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20108
  • Data rozpoczęcia

Chcę aby dodano kolejne przyciski do wrzucania punktów rozwoju

  • tak, chcę oszczędzać czas potrzebny na wrzucenie dużej ilości pr

    Głosy: 22 84,6%
  • nie, uwielbiam tracić czas na mozolne klikanie

    Głosy: 4 15,4%

  • W sumie głosujących
    26

DeletedUser20108

Guest
Skoro dodanie inputa do wpisania ilości punktów rozwoju jest trudne, to proponuję dodanie 2-3 kolejnych przycisków w budowie pereł, z pewnością zmieszczą się przyciski:
1 pr (istnieje)
10 pr (istnieje)
50pr
100pr
Może kiedyś 10pr to był kosmos, ale teraz kiedy poziomy pereł są już wysokie i gracz musi wrzucic 1-2 tysiące pr, to na PC można się zaklikać na śmierć

Bonus: proponuję też albo usunąć zróżnicowanie rozmiarów paczek w plecaku do 1 i w zadaniach zmienić na "wygrałeś x pr" albo przeprogramować skrypt zabierający pr-y z plecaka tak, aby przy kliknięciu przycisku 10pr zabierał paczkę 10pr a nie te mniejsze - bo potem przy wrzucaniu końcówek na pasku potrafi wybić 8-9pr i trzeba kombinować jak je spaczkować
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

schwimmen

Wójt
Wystarczyłby suwak do wrzucania :D Ale ten przycisk 100PR tez ujdzie. Ale pewnie szybko nie wyjdzie. Na rzeczy o wysokich priorytetach trzeba czekać długo.
 

DeletedUser18795

Guest
Tak pomysl ciagle wraca poniewaz jest bardzo przydatyny i walkowany jest ze wzgledu tego iz dalej nie zostal wprowadzony wiec moze ludzie tworzacy ta gre powinni zwrocic na to uwage. Przeciez nie jest to pomysl ktory by kosztowal gre, nic nie przeszkodzi rowniez w kupowaniu diaksow wiec moga to wprowadzic
 

HuanMing

Książę

DeletedUser18795

Guest
Tak wiem jaki jest 1punkt ale niestety jest tu pelno dobrych pomyslow ktorych ankiety byly wypelnione ladnie plusami na tak i co z tego skoro nie zostaly wprowadzone... Czasem sie zastanawiam po co w ogole ten watek jest z pomyslami skoro raz na ruski rok jakis pomysl wejdzie do gry.
 

DeletedUser20775

Guest
Taka opcja jest bardzo pomocna i ma dobre strony.
Po pierwsze zminimaliziwany czas na wyrzucenie dużej ilości pr.
Wczoraj poszło mi wpizdu 500 pr ( a to jest raczej sporo). Przy wrzucaniu pr do arki nagle ktos zaczol rowniez wrzucac i zrobił mi blokada. Raczej nie jeden z was tak miał.
 

DeletedUser20533

Guest
Pomysł był już kilka razy(ktoś jeszcze tak napisze dla statystyk :D)ale tutaj padła propozycja która raczej jest najlepsza, suwak do pr to chyba najlepsze rozwiązanie, tylko czy twórcy gry w ogóle czytają te propozycje? A było ich masę i to takich których dodanie chyba nie jest czymś skomplikowanym, rozszerzenie ograniczenia 100pr na pasku, dodanie możliwości sprawdzenia czy gracze są online/offline, zablokowanie możliwości dodawania do"Wiadomość grupowa" gdzie często jest tylko spam i próba wyłudzania pr oraz towarów, oraz kilka innych dla niektórych przydatnych innych nie, pomysłów które podniosły by możliwości graczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry