[Perły Architektury] Nowa perła

Delikates

Szlachcic zagrodowy
Witam przyszedł mi do głowy pomysł na stworzenie nowej perły architektury, która obniżała by opór na polach chwały powiedzmy co 4 godziny tak jak otwierają się sektory na polach. Może jakaś Statuła Wolności. Pozdrawiam.
 

dawid17612

Hrabia
jakbys sprawdził w wyszukiwarce to już jest wiele takich wątków :
--> perełka zmiejszająca % oporu, jest też chyba tam Ankieta
--> nowe perełki
--> bonusy do tawerny z zmiejszaniem % oporu,

zerknij tam, i napisz co myślisz, oraz jak jest możliwość oddaj głos w ankiecie :)
 

Johnny McBride

Wicehrabia
no cóż normalny człowiek ma pracę, dom i rodzinę. Wraca z pracy, odbiera dzieci ze szkoły/przedszkola, wraca do domu , zje obiad, odrobi z dzieckiem może lekcje, coś ogarnie w domu żeby się karaluchy nie rozgościły i wreszcie ma kilka chwil żeby wejść i pograć i może poklikać na polach , a tam sektory zajęte od 8:02 przez grupkę osób które poza grą nie widzą sensu życia. Stąd takie pomysły i podejrzewam że będzie ich coraz więcej gdyż szachownice są coraz powszechniejsze, rozstrzał między najlepszymi którzy non stop farmią pola a całą resztą robi się coraz większy i stąd coraz większa frustracja u osób które zostają w tyle i chęć zwiększenia ilości walk, skoro obecnie nawet wszystkie plaże są pozajmowane przez farmerów i powszechnym obrazkiem na polach są kłódki na każdym sektorze, nawet plaży . Niestety teraz, żeby jako tako się rozwijać w tej grze, trzeba od rana do wieczora siedzieć i klikać bezmyślnie setki /tysiące walk , rzucić pracę i sprzedać rodzinę, dlatego jeśli jesteś początkującym graczem to na Twoim miejscu zastanowiłbym się, czy jest sens się w to w ogóle bawić. To teraz gra dla tak zwanych "no-life'ów" ,oczywiście nikogo nie obrażając, chodzi mi tylko o to że trzeba siedzieć i warować cały dzień w grze i pilnować sektorów jak pies kości, żeby czasem nikt inny nie dorwał się do koryta.

Pomysł nie jest wcale taki zły, to gracze którzy od rana do nocy siedzą na polach psują tą mechanikę,, Przecież oni biją na zerowym zmęczeniu cały dzień to niby w jaki sposób miałaby taka perła popsuć mechanikę gry ? Chyba że chodzi o to, że wtedy ktoś inny miałby szansę dorwać się do koryta, a przecież do tego nie można dopuścić. Przecież na polach pierwszego dnia jest już zawsze po sprawie, jak tylko dojdzie do pierwszego przejęcia sektorów i rozstawienia obozów, Ci którym nie udało się z samego rana przejąć sektorów są już na straconej pozycji i nie mają szans na nic przez 10 dni. Mają brać urlopy na żądanie w pracy żeby lać pola, bo te startują o 8 rano ? Jasne, zawsze słyszę argument "to się zbierzcie i przejmijcie" - jasne, i zawsze mówią to farmerzy którzy leją wszystko na 4-5 obozów i przejmują te sektory w kilka sekund, ale oczywiście wielkie oburzenie zaraz że komuś może by perła zmęczenie zniwelowała :D ciekawe jak taka gildia ma przejąć sektor który wy macie na 5 obozów, a oni na 0. Musiałoby 60 osób w gildii zrobić po 4 walki w tym samym momencie , awykonalne. A potem wpada zmęczenie 5,10 i połowa osób odpada. I niby dlaczego odmówić im skasowania zmęczenia i zrobienia kilku dodatkowych walk ? Bo przypadkiem mogą przejąć sektor z szachownicy ? Faktycznie, to by niesamowicie popsuło mechanikę. Żeby była jasność, gram na komputerze jak i na telefonie i wiem jak wygląda rzeczywistość z perspektywy osoby farmiącej pola, jak i tej która ma problem żeby w ogóle jakąkolwiek walkę zrobić na jakimś sektorze bo wszystko jest ciągle poblokowane a sektory pilnowane CO DO KILKU SEKUND PO ZDJĘCIU BLOKADY, albo GPC tak mulą na telefonie że zanim się zdąży wykonać walkę, to już jest po temacie. I nie mam NIC PRZECIWKO, żeby osoby które w czwartek rano zostały odcięte od pól, mogły wykonać tych kilka czy kilkanaście walk więcej. Farmerzy robią ich tysiące dziennie, tysiące punktów są farmione ale najlepiej odmówić innym prawa do kilku walk, bo to zepsuje mechanikę gry. Uważam że konieczne są zmiany, bo to co się dzieje na polach jest kompletnie nie do zaakceptowania, to poszło za daleko i różnice w obrębie jednej ligi są już kolosalne. Nie wiem dokąd ta gra zmierza, ale moim zdaniem to najprostsza droga do katastrofy.
 

PEliks

Baron
Jest też coś takiego w dziale: Masz pomysł? Najpierw zajrzyj tutaj!
*Nowa epoka, zmiana już istniejących epok, nowa jednostka - czyli napiszmy grę od nowa.
Pomysły zmieniające założenia gry, wymagające dużych modyfikacji lub znacznie wpływające na elementy już istniejące mają małe szanse na wprowadzenie. Kolejność i wstępny zarys nowych epok są już przez twórców gry zaplanowane.
 

Marik

Książę
no cóż normalny człowiek ma pracę, dom i rodzinę. Wraca z pracy, odbiera dzieci ze szkoły/przedszkola, wraca do domu , zje obiad, odrobi z dzieckiem może lekcje, coś ogarnie w domu żeby się karaluchy nie rozgościły i wreszcie ma kilka chwil żeby wejść i pograć i może poklikać na polach , a tam sektory zajęte od 8:02 przez grupkę osób które poza grą nie widzą sensu życia. Stąd takie pomysły i podejrzewam że będzie ich coraz więcej gdyż szachownice są coraz powszechniejsze, rozstrzał między najlepszymi którzy non stop farmią pola a całą resztą robi się coraz większy i stąd coraz większa frustracja u osób które zostają w tyle i chęć zwiększenia ilości walk, skoro obecnie nawet wszystkie plaże są pozajmowane przez farmerów i powszechnym obrazkiem na polach są kłódki na każdym sektorze, nawet plaży . Niestety teraz, żeby jako tako się rozwijać w tej grze, trzeba od rana do wieczora siedzieć i klikać bezmyślnie setki /tysiące walk , rzucić pracę i sprzedać rodzinę, dlatego jeśli jesteś początkującym graczem to na Twoim miejscu zastanowiłbym się, czy jest sens się w to w ogóle bawić. To teraz gra dla tak zwanych "no-life'ów" ,oczywiście nikogo nie obrażając, chodzi mi tylko o to że trzeba siedzieć i warować cały dzień w grze i pilnować sektorów jak pies kości, żeby czasem nikt inny nie dorwał się do koryta.

Pomysł nie jest wcale taki zły, to gracze którzy od rana do nocy siedzą na polach psują tą mechanikę,, Przecież oni biją na zerowym zmęczeniu cały dzień to niby w jaki sposób miałaby taka perła popsuć mechanikę gry ? Chyba że chodzi o to, że wtedy ktoś inny miałby szansę dorwać się do koryta, a przecież do tego nie można dopuścić. Przecież na polach pierwszego dnia jest już zawsze po sprawie, jak tylko dojdzie do pierwszego przejęcia sektorów i rozstawienia obozów, Ci którym nie udało się z samego rana przejąć sektorów są już na straconej pozycji i nie mają szans na nic przez 10 dni. Mają brać urlopy na żądanie w pracy żeby lać pola, bo te startują o 8 rano ? Jasne, zawsze słyszę argument "to się zbierzcie i przejmijcie" - jasne, i zawsze mówią to farmerzy którzy leją wszystko na 4-5 obozów i przejmują te sektory w kilka sekund, ale oczywiście wielkie oburzenie zaraz że komuś może by perła zmęczenie zniwelowała :D ciekawe jak taka gildia ma przejąć sektor który wy macie na 5 obozów, a oni na 0. Musiałoby 60 osób w gildii zrobić po 4 walki w tym samym momencie , awykonalne. A potem wpada zmęczenie 5,10 i połowa osób odpada. I niby dlaczego odmówić im skasowania zmęczenia i zrobienia kilku dodatkowych walk ? Bo przypadkiem mogą przejąć sektor z szachownicy ? Faktycznie, to by niesamowicie popsuło mechanikę. Żeby była jasność, gram na komputerze jak i na telefonie i wiem jak wygląda rzeczywistość z perspektywy osoby farmiącej pola, jak i tej która ma problem żeby w ogóle jakąkolwiek walkę zrobić na jakimś sektorze bo wszystko jest ciągle poblokowane a sektory pilnowane CO DO KILKU SEKUND PO ZDJĘCIU BLOKADY, albo GPC tak mulą na telefonie że zanim się zdąży wykonać walkę, to już jest po temacie. I nie mam NIC PRZECIWKO, żeby osoby które w czwartek rano zostały odcięte od pól, mogły wykonać tych kilka czy kilkanaście walk więcej. Farmerzy robią ich tysiące dziennie, tysiące punktów są farmione ale najlepiej odmówić innym prawa do kilku walk, bo to zepsuje mechanikę gry. Uważam że konieczne są zmiany, bo to co się dzieje na polach jest kompletnie nie do zaakceptowania, to poszło za daleko i różnice w obrębie jednej ligi są już kolosalne. Nie wiem dokąd ta gra zmierza, ale moim zdaniem to najprostsza droga do katastrofy.
Pracuje na dwie zmiany i jakoś znajduje czas na grę w tym i na pola, oczywistym jest to że jak ktoś siedzi non stop to więcej zyska, ale to tak jakbyś płakał że ktoś kto pracuje 12h na dobę 7 dni w tygodniu zarobi więcej niż osoba pracująca pn - pt po 8h. Czemu zepsuje męchanike? - hmmm po co inwestować w atak jak bd perła co niweluje opór na pch? Naprawdę tak trudno to dostrzec? Mam spory atak często bije na 1 czy bez obozów ale te 3000 walk na edycje udaje się zrobić. Skoro twórcy gry robią w danej kwestii fuszerkę to nie obwiniaj za to graczy, którzy na tym zyskują. Poza tym jak większość gildian odpada na 5 czy 10 zmęczenia, a nie na np 40 to jest po prostu słabo rozwinięta i ta perła nic im nie da. Nic nie zrobią z perłą czy bez
 

Johnny McBride

Wicehrabia
Pracuje na dwie zmiany i jakoś znajduje czas na grę w tym i na pola, oczywistym jest to że jak ktoś siedzi non stop to więcej zyska, ale to tak jakbyś płakał że ktoś kto pracuje 12h na dobę 7 dni w tygodniu zarobi więcej niż osoba pracująca pn - pt po 8h. Czemu zepsuje męchanike? - hmmm po co inwestować w atak jak bd perła co niweluje opór na pch? Naprawdę tak trudno to dostrzec? Mam spory atak często bije na 1 czy bez obozów ale te 3000 walk na edycje udaje się zrobić. Skoro twórcy gry robią w danej kwestii fuszerkę to nie obwiniaj za to graczy, którzy na tym zyskują. Poza tym jak większość gildian odpada na 5 czy 10 zmęczenia, a nie na np 40 to jest po prostu słabo rozwinięta i ta perła nic im nie da. Nic nie zrobią z perłą czy bez


wcale nie twierdzę, że nie byłoby trzeba inwestować w atak po wprowadzeniu takiej perły, tylko że widzę dużo korzyści które by dawała gildiom które są zmuszone do patrzenia jak dwie inne się bawią na polach. Dalej by było że im więcej ataku tym więcej walk, tylko że pomnożone przez 2 czy 3. Skoro ktoś teraz robi 20 walk dziennie, to po zresetowaniu zmęczenia zrobiłby tych walk 40 albo 60 , a po sukcesywnym zwiększaniu ataku byłoby to 25x3 potem 30x3 itd. nie widzę tu żadnego psucia mechaniki. nie twierdzę też, że to jedyne rozwiązanie, tylko że na pewno w jakiś sposób by pomogło średnio rozwiniętym graczom. topka i tak by nic na tym nie zyskała, więc nie widzę tu żadnego wypaczenia i psucia mechaniki. Psucie mechaniki to jest teraz, bo w diamencie walczą wszystkie aktywne gildie, a nie najsilniejsze. To rodzi ogromne różnice w sile i dlatego dochodzi do szachownic na każdych polach. Dwie silne gildie urządzają sobie farmę na +5 obozów a reszta się frustruje bo nie mogą nic zrobić. Taka sytuacja jest na rękę topce z każdego serwera dlatego rozumiem opór przez jakimikolwiek zmianami na polach. Natomiast chciałbym zobaczyć CHOCIAŻ JEDNE POLA, GDZIE TOPKA BIJE SIĘ W DIAMENCIE MIĘDZY SOBĄ, np 2 diamentowe pola po 8 gildii , a średniacy lądują tam gdzie ich miejsce czyli w platynie/złocie i walczą między sobą. Tak to powinno wyglądać i mam nadzieję że do tego kiedyś dojdzie, a dopóki będzie jak jest to będą takie pomysły powstawać, bo to co teraz się dzieje to PATOLOGIA I NIESPRAWIEDLIWOŚĆ ORAZ OSIĄGANIE ZYSKU KOSZTEM SŁABSZYCH I ŻEROWANIE NA NICH. to jest zepsuta mechanika gry i jakoś nikt o tym nie wspomina, od samego początku Inno twierdziło że nie będzie rażących różnic na polach a jednak takie różnice są i to jest fakt niezaprzeczalny i nikt z tym nic nie robi. Ja osobiście uważam to za wielką niesprawiedliwość i uważam że zmiany są konieczne i to na cito, bo za chwilę w tej grze zostanie tylko po kilkaset osób na każdym serwerze. System ligowy jest do całkowitej zmiany i zresetowania, z utrudnionymi awansami do wyższych lig, tak żeby to zajęło trochę czasu a nie że jakaś gildia wygra pola bo jako jedyni byli aktywni i od razu lądują z najlepszymi a potem mają 10 dni wolnego bo nic nie zrobią. Również rozważałbym zmniejszenie liczby obozów i takie ich rozstawienie, żeby każdy sektor mógł być bity na maksymalnie 4 obozy. Wtedy taka perła nie miałaby faktycznie sensu, teraz natomiast ma jak najbardziej. Wtedy te pola miałyby jakiś sens, wtedy byłoby kalkulowanie który sektor bić a który nie, zamiast bezmyślnie klepać wszystko na 5 obozów i urządzać jakieś chore farmy.
 

Blade1984

Książę
Zgadzam się z Johnny McBride, Pola nie potrzebują, żadnych nowych budynków czy pereł, tylko przebudowy systemu ligowego. Szachownice powstają nie tylko dlatego że gildia jest silna ( musi taka być i nie odmawiam tego gildiom które szachują tak samo jak nie będę przeczył że kto dłużej siedzi w grze ten więcej osiagnie) ale przede wszystkim dlatego że na polach trafiaja sie 2 koksy i reszta średniaków. Temat ten poruszyłem już dawno w https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/zmiana-systemu-ligowego-gpc.21047/ Różnice miedzy gildiami w ligach są ogromne, nie dotyczy to tylko diamentu, podobnie jest w platynie, tylko tam szachownice są rzadziej.
 

Natalia1984

Rycerz
Urządzanie sobie farm punktów kosztem znacznie słabszych gildii które w ogóle nie powinny się znaleźć w diamentowej lidze, to najbardziej zepsuta mechanika gry jaką kiedykolwiek gdziekolwiek widziałam. To całkowita karykatura i wypaczenie podstawowych zasad i założeń, jakie miały obowiązywać na polach. To powoduje coraz większe różnice między topowymi gildiami i całą resztą i nie doprowadzi do niczego dobrego. Taka perła mogłaby być jakimś rozwiązaniem na zwiększenie liczby walk dla tych którzy nie uczestniczą w szachownicy, ale niestety tylko doraźnym. tak jak napisał Johnny tu potrzebna jest całkowita przebudowa systemu ligowego i reset
 

midh

Wójt
sprawdzilem: na moim serwerze B jest 105 gildii w diamencie
co to oznacza ? a oznacza to ze jest prawdopodobnie - nie jestem pewny jak teraz przydziela sie gildie jesli nie jest wielokrotnosc 8 - jest kolo 14- 15 grup w diamencie
co to dalej oznacza -- a oznacza to ze powiedzmy 30 gildii moze robic szachownice- oczywiscie roznie bywa z losowaniem, nie zawsze sie udaje ale polegajmy na chwile na czystych statystykach / juz darujmy sobie fakt ze przydzial jest uzalezniony od Pl wiec te z maksem graja razem
coz to dalej oznacza ? ano to ze potencjalnie w tych 30 gildiach jest lub moze byc 2400 graczy ..szokujace prawda ?

i teraz co z tego wynika ? ano to ze potencjalny 2399ty gracz jesli chodzi o swoja moc albo bajer w wyniku ktorego wezmie go gildia z tej 30 tki jest w stanie farmic pr ..prawda ? poki co w miare logicznie ?

i teraz do wszsytkich krytykow obecnego systemu mam pytanie -- moim zdaniem retoryczne -- serio....serio chcecie zeby gracz od ktorego jest 2400 lepszych na jednym serwerze farmil sobie pr ? zeby osiagal wielkie zyski z gry ?
jestes tak slaby, tak niemadry lub tak idealistycznie nastawiony ze tkwisz w gildii ponizej 30 miejsca jesli chodzi o moc to zacznij sie szkolic lub szkolic gildie w ktorej jestes zeby do tej 30tki weszla .albo nic sie nie odzywaj

od kiedy to zasady maja byc dostosowane do 4 ligowych graczy ... ktorzy nic nie znacza w tej grze
 

Johnny McBride

Wicehrabia
i teraz do wszsytkich krytykow obecnego systemu mam pytanie -- moim zdaniem retoryczne -- serio....serio chcecie zeby gracz od ktorego jest 2400 lepszych na jednym serwerze farmil sobie pr ? zeby osiagal wielkie zyski z gry ?
jestes tak slaby, tak niemadry lub tak idealistycznie nastawiony ze tkwisz w gildii ponizej 30 miejsca jesli chodzi o moc to zacznij sie szkolic lub szkolic gildie w ktorej jestes zeby do tej 30tki weszla .albo nic sie nie odzywaj

od kiedy to zasady maja byc dostosowane do 4 ligowych graczy ... ktorzy nic nie znacza w tej grze

uderz w stół a nożyce się odezwą.

Kim Ty jesteś, żeby nas obrażać i nam pisać że jak jesteśmy słabi to mamy być lepsi albo się nie odzywać ?

Dlaczego gracz ze średniej gildii nie ma prawa farmić punktów według Ciebie ? oczywiście że ma, tylko nie w diamentowej lidze a w platynie/złocie. Tam jest miejsce tych gildii, a nie w diamencie. Czego nie rozumiesz? Ty jak taki kozak jesteś, to sobie farm szachownice na polach z ośmioma topowymi gildiami, zobaczymy czy taki do przodu wtedy będziesz. Tak to powinno wyglądać, że najlepsi walczą między sobą, takie były założenia pól. Diamentowa liga miała być dla NAJLEPSZYCH gildii, a nie dla WSZYSTKICH AKTYWNYCH.
 

Blade1984

Książę
Midh ty chyba nigdy nie zrozumiesz ze połowa gildii nie powinna trafic do najlepszej ligii bo jest zwyczajnie za słaba? Albo nie chcesz zdozumiec bo gdyby w najwyzszej lidze walczylo tylko te 30 najlepszych ( bazuje na twoich obliczeniach) to byscie musieli sie napocic zeby zrobic tyle walk i zgarnac tyle pr. Krytykujecie i bronicie systemu Gpc bo boicie sie że kurek od prkow zostalby przykrecony. Dlatego mozecie robić farmy i nie dziwie sie bo czemu nie korzystać, tylko czy to jest rywalizacja?
 
Ostatnia edycja:

midh

Wójt
uderz w stół a nożyce się odezwą.

Kim Ty jesteś, żeby nas obrażać i nam pisać że jak jesteśmy słabi to mamy być lepsi albo się nie odzywać ?

Dlaczego gracz ze średniej gildii nie ma prawa farmić punktów według Ciebie ? oczywiście że ma, tylko nie w diamentowej lidze a w platynie/złocie. Tam jest miejsce tych gildii, a nie w diamencie. Czego nie rozumiesz? Ty jak taki kozak jesteś, to sobie farm szachownice na polach z ośmioma topowymi gildiami, zobaczymy czy taki do przodu wtedy będziesz. Tak to powinno wyglądać, że najlepsi walczą między sobą, takie były założenia pól. Diamentowa liga miała być dla NAJLEPSZYCH gildii, a nie dla WSZYSTKICH AKTYWNYCH.
ano jestem kolego topowym graczem oczywiscie jesli chodzi o mozliwosci militarne ze swojego serwera, wybralem taka gildie, ktora mi odpowiada i ktora jest idealna do mojego stylu gry
to co reprezentuje zajelo mi 3 lata
i tak ,uwazam ze niesprawiedliwe byloby gdyby poczatkujacy, malo grajacy albo miernoty czerpaly podobne zyski jak ja ...nie rozumiem jakiegos socjalistycznego podejscia ze slabszy musi osiagac zyski ....co to za bzdura ? jestes slabszy przegrywasz ..do widzenia
rob wszystko zeby byc lepszy

co wazne : slabszy nie ozncza gracza na miejscu 20 w rankingu mocy militarnej ..30 czy nawet 300..oznacza ponizej 2000 .. no litosci ..

Blade ....bez hipokryzji ,,,pola nie sa od wygrywania -- pola sa od farmienia pr , sa tak slabi ze spadna d o platyny to spadna i tam pofarmia i tak w kolko ,,zawsze moga celowo spasc ..skoro nie sa nawet w 30 gildii czyli potencjalnie 2400 graczy to nei moga oczekiwac cudow
 

Natalia1984

Rycerz
i teraz do wszsytkich krytykow obecnego systemu mam pytanie -- moim zdaniem retoryczne -- serio....serio chcecie zeby gracz od ktorego jest 2400 lepszych na jednym serwerze farmil sobie pr ? zeby osiagal wielkie zyski z gry ?

A jakim prawem odmawiasz takim graczom prawa do farmienia ? tylko topka ma do tego prawo ? oczywiście że inni też, ale w niższych ligach z gildiami na swoim poziomie. Teraz te wszystkie gildie są w diamencie i są mięsem armatnim dla topki i to jest złe i tak nie powinno być. Jak można tego nie rozumieć ? Jak Ci wszyscy gracze mają się rozwijać, jak tylko topka ma prawo do farmienia i "osiągania wielkich zysków z gry" kosztem całej reszty? Odpowiedz nam na to pytanie.
 

midh

Wójt
tylko topka ma do tego prawo ?
taaak !! dokladnie tak ....przypominam topka to z 2000 graczy
jestes slabszy ? rob wszystko zeby nie byc i po klopocie albo zagadaj moze gildia z tej topki Cie przyjmie pomimo ze jestes slaby -- czesto sie zdarza jesli ktos wykazuje sie aktywnoscia i zaangazowaniem

Ci slabsi gracze , ktorym odmawiam farmienai rowniez osiagaja zyski tylko sporo mniejsze
 

Johnny McBride

Wicehrabia
i tak ,uwazam ze niesprawiedliwe byloby gdyby poczatkujacy, malo grajacy albo miernoty czerpaly podobne zyski jak ja ...nie rozumiem jakiegos socjalistycznego podejscia ze slabszy musi osiagac zyski ....co to za bzdura ? jestes slabszy przegrywasz ..do widzenia
rob wszystko zeby byc lepszy

co wazne : slabszy nie ozncza gracza na miejscu 20 w rankingu mocy militarnej ..30 czy nawet 300..oznacza ponizej 2000 .. no litosci ..

to Ty nie rozumiesz, że nikt nie pisze że chce farmić pola w diamencie tak jak Ty , tylko że chce się znaleźć w takiej lidze, w której miałby gildie na podobnym poziomie i miałby szanse rywalizacji a nie patrzenia jak Ty się bawisz. Rozumiesz to , czy nie ? Jesteś mocny, to się baw w diamencie z gildiami na swoim poziomie a nie kosztem tych którzy znaleźli się tam z powodu wadliwej mechaniki gry, która wrzuca każdą aktywną gildię do jednego wora.
 

Natalia1984

Rycerz
taaak !! dokladnie tak ....przypominam topka to z 2000 graczy
jestes slabszy ? rob wszystko zeby nie byc i po klopocie albo zagadaj moze gildia z tej topki Cie przyjmie pomimo ze jestes slaby -- czesto sie zdarza jesli ktos wykazuje sie aktywnoscia i zaangazowaniem

Ci slabsi gracze , ktorym odmawiam farmienai rowniez osiagaja zyski tylko sporo mniejsze

rozumiem, widzę że szkoda mojego czasu na dyskusję z Tobą, pozdrawiam .
 

Blade1984

Książę
Powtórzę, gdyby nie te slabiaki to bys nie mógł farmic, możesz nie tylko i wyłącznie dlatego że jesteś silny ale dlatego że masz slabych przeciwników. W sporcie jest takie powiedzenie, "nie ważne jak silny jesteś, ugrasz tyle na ile przeciwnik Ci pozwoli".
 

midh

Wójt
to Ty nie rozumiesz, że nikt nie pisze że chce farmić pola w diamencie tak jak Ty , tylko że chce się znaleźć w takiej lidze, w której miałby gildie na podobnym poziomie i miałby szanse rywalizacji a nie patrzenia jak Ty się bawisz. Rozumiesz to , czy nie ? Jesteś mocny, to się baw w diamencie z gildiami na swoim poziomie a nie kosztem tych którzy znaleźli się tam z powodu wadliwej mechaniki gry, która wrzuca każdą aktywną gildię do jednego wora.

ty chyba nie rozumiesz zasada rozstawiania w sporcie : nie moze byc 1 z 2 345678 bo wtedy taki 8 nic by nie zyskal ...choc jest o niebo lepszy od 81 ktory wygrywa swoja grupe ..tego chcecie ? dopoki nagrody sa za walki a nie za miejsce w ogolnym rankingu gpch to niemozliwe
 
Do góry