Notatki w grze

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15733
  • Data rozpoczęcia

Czy możliwość notowania swoich przemyślen dotyczących gry przydałaby się ?


  • W sumie głosujących
    14

DeletedUser15733

Guest
Witam.
Często w grze myśle co zbudować , w jakie perełki inwestować , jakimi towarami pohandlować, ale także często zapominam o nich na drugi dzień, a niestety tego nigdzie nie zapisałem.
Opcja notatnika w grze moglaby to usprawnić.
Co wy na to ?
Pozdrawiam.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Nie ma to jak kartka albo zeszyt/notatnik i długopis. Dostępne są nawet wtedy gdy nie jesteś zalogowany co przy grze na wszystkich światach nie jest bez znaczenia.
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem na nie jeśli chcesz w grze coś zapisywać napisz do gildii np wiadomość
Notatki następnie po wysłaniu wyrzuć wszystkich członków tej rozmowy i masz notes :)

możesz też utworzyć grupe z 2-3 osób temat rozmowy "Notes" wysłać wiadomość typu Mój Notes 2015 następnie wyrzucić te osoby - nawet tego nie przeczytają po wyrzuceniu nie wyświetli im się żadna wiadomość
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15149

Guest
KeYse świtny patent. W sumie ja zawsze korzystałem z apki notes w windows żeby np. spisać potrzebne surowce na daną prowincję lub techy z danego okresu. Twoje rozwiązanie lepsze. Bo notatki zawsze będą dostępne jak się człowiek zaloguje w grze.
Podsumowując:
nie dla pomysłu dodatkwoego notatnika
tak dla pomysłu KeYse
 

DeletedUser13910

Guest
Po co notatki w grze. Można zapisać w zeszycie, Wordzie, notatniku, gdziekolwiek po co wrzucać wszystko do gry?
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Po co notatki w grze. Można zapisać w zeszycie, Wordzie, notatniku, gdziekolwiek po co wrzucać wszystko do gry?
Hmm, np. dlatego by mieć dostęp do każdej swojej notatki gdziekolwiek się człowiek zaloguje do gry?
Wiele gier ma wprowadzony notatnik i jestem za takimi pomysłami.
Natomiast jeśli chodzi o samo FoE to nie wiem czy bym go używał, ale gram w pewną grę, gdzie często się myśli co by zrobić, a kiedy dochodzi do momentu, że chce się to zrobić to się tego nie pamięta.

Co do obejścia takiego notatnika używająć wiadomości, to może nie jest to głupie (w końcu jest powiedzenie: jeśli coś wydaje się głupie, ale działa, to nie jest głupie), ale w końcu to obejście - lepszy byłby taki notatnik.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja zagłosowałam na nie mam zdania, ale powoli zaczyna mnie przekonywać ten pomysł. To efekt powracającego tematu, najwidoczniej komuś brakuje danej opcji, a nie jest to opcja niedorzeczna. Opcja z wiadomościami fajna, ale to takie kombinowanie nad czymś prostym, zbędne kombinowanie jeżeli byłoby to dostępne jak w wielu grach. Zastąpienie potrzeby pomysłem, na razie potrzebne, ale po to chyba jest potrzeba by ją spełnić.
 

astrotaurus

Hrabia
Pomysł przedni, sam kiedyś też go zgłosiłem: https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/notatnik.11819/ ;)
Popieram go ciągle, oczywiście, całym sobą.
Widzę go w marzeniach jako okienko podobne do okienka czatu - otwierane/zamykane i nie kolidujące z grą.

Niechby miał tylko 1000, albo nawet 500 znaków pojemności, ale niechby był!!!!

Jakieś elaboraty, rozbudowane dane itp. można trzymać gdzieś w internecie (choćby na czymś w rodzaju dokumentów google), żeby był do nich dostęp zawsze i wszędzie, ale najważniejsze uwagi wolałbym mieć w oknie gry, bez przełączania.
 

DeletedUser17290

Guest
ja raczej po prostu odblokował bym opcję pisania do samego siebie na forum w zwykłych wiadomościach, bez zbędnych udziwnień ale wystarczająco by zaspokoić te potrzeby
 
Do góry