[Zgłoszone] Nocne FoE

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser314
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za nocnym trybem


  • W sumie głosujących
    100
Status
Zamknięty.

DeletedUser314

Guest
unpxre. Danifae napisała, że z przyjemnością będzie apelować o wprowadzenie tego pomysłu, więc nie masz się o co bać. Chyba, że nie ufasz jakimkolwiek pośrednikom ;)

Na EN mają podobne tematy tylko tam siedzą tez ludzie tworzący FoE, a rozumiem że może się komuś nie chęć przekazywać, bo to jednak trochę dodatkowej roboty :)
A temat teraz jest już tylko odświeżany przez jakiś rzadkich bywalców więc raczej nic się nie zmieni :)
 

DeletedUser3

Guest
Czy wejdzie - nie wiadomo. Gdy to zgłosiłem, to grafiki spotkały się z entuzjazmem community managerów :). Niemniej nocne FoE, to jednak trochę graficznej pracy, zatem najbardziej prawdopodobny scenariusz, to jednak najpierw wypuszczenie wszystkich planowanych epok, a dopiero później graficzne dopieszczanie - np. dodanie nocy.
 

DeletedUser5256

Guest
Fajny pomysł, można by dodać też budynki, które by działały tylko przy trybie nocnym, a gracz by miał możliwość wybrania trybu.
 

DeletedUser314

Guest
Czy wejdzie - nie wiadomo. Gdy to zgłosiłem, to grafiki spotkały się z entuzjazmem community managerów :). Niemniej nocne FoE, to jednak trochę graficznej pracy, zatem najbardziej prawdopodobny scenariusz, to jednak najpierw wypuszczenie wszystkich planowanych epok, a dopiero później graficzne dopieszczanie - np. dodanie nocy.
Miło to słyszeć :)
 

DeletedUser1724

Guest
najbardziej prawdopodobny scenariusz, to jednak najpierw wypuszczenie wszystkich planowanych epok, a dopiero później graficzne dopieszczanie - np. dodanie nocy.

No to przekichane jednym słowem :( Ale Bartek miałeś na myśli te dwie kolejne epoki czy wszystkie jakie będą wychodziły bo to jednak wielka różnica :D
 

DeletedUser8

Guest
Obawiam się, że Bartek pisał o "wszystkich wszystkich", ale to tylko nasze spekulacje kiedy/czy zostanie noc dodana. Równie dobrze może się okazać, że muszą przesunąć coś dużego i na to miejsce właśnie mniejsze dodatki będą wskakiwać. Wszystko wyjdzie w praniu :p
 

DeletedUser5455

Guest
Pomysl nawet fajny ale mnie to nie urzadza, bo ja w wiekszosci gram jak u was w Polsce jest noc i caly czas by bylo ciemno.
 

DeletedUser1724

Guest
Obawiam się, że Bartek pisał o "wszystkich wszystkich", ale to tylko nasze spekulacje kiedy/czy zostanie noc dodana.

Trzeba Bartkowi przy kolejnym spotkaniu społeczności FoE dolać jakiegoś serum prawdy do szklanki z wodą - wygada wszystko jak Księdzu na spowiedzi xD Ale to "wszystkich wszystkich" mnie przeraża i już mam dreszcze ...
 

DeletedUser4904

Guest
Napisałeś że 30% bonus dla atakujących ;) moim zdaniem to powinno być na odwrót dla obrońców, tak z reguły to troche trudniej jest atakować w nocy niż w dzień, było by to bardziej realistyczne ;d a sam pomysł z nocą w grze bardzo dobry ;) i grafika też robi fajne wrażenie
 

DeletedUser

Guest
Niemcy też (prawdopodobnie niezależenie od naszego forum ;) ) wpadli na ten pomysł Nocnego Klimatu:
link
 

DeletedUser

Guest
Już zgłoszony, więc wiele tu do powiedzenia nie mam, ale to chyba najbardziej mi się podobający pomysł jaki na forum został przeze mnie przeczytany. Ogromną przyjemność sprawiła by mi zmiana pory dnia opiewana wizualnymi zmianami. Nie koniecznie podobają mi się zmiany pokroju bonusy dla atakujących, koszty produkcji etc, ale sama kwestia wizualności jest fantastyczna. Jak najbardziej, jestem na tak :)
 

HuanMing

Książę
Pomysł bardzo dobry, dzięki temu strona wizualna gry byłaby trochę mniej statyczna. Jestem jak najbardziej za urozmaiceniem grafiki. Jednak jestem przeciwna bonusom bądź zwiększaniem kosztów czegokolwiek. Doprowadziłoby to do niepotrzebnej dyskryminacji osób grających z innych kawałków świata albo posiadających inny grafik zajęć.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2657

Guest
Przeglądałem wiele pomysłów, ten, jest jednym z moich ulubionych. TAK. TAK. TAK. Czy wiadomo kiedy zostanie on wprowadzony do gry?
 

DeletedUser314

Guest
Przeglądałem wiele pomysłów, ten, jest jednym z moich ulubionych. Czy wiadomo kiedy zostanie to wprowadzone do gry?


Niestety nie wiadomo :(
BRYFFT napisał:
Czy wejdzie - nie wiadomo. Gdy to zgłosiłem, to grafiki spotkały się z entuzjazmem community managerów . Niemniej nocne FoE, to jednak trochę graficznej pracy, zatem najbardziej prawdopodobny scenariusz, to jednak najpierw wypuszczenie wszystkich planowanych epok, a dopiero później graficzne dopieszczanie - np. dodanie nocy.


ale może jak będę miał więcej czasu to zrobie moda do FoE wprowadzającego tryb nocny ;p
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
ale może jak będę miał więcej czasu to zrobie moda do FoE wprowadzającego tryb nocny ;p

Może kopniak w tyłek na motywacje? :p
Ładnie prosimy zajmij się tym byle szybko :)
Oczywiście ma działać tylko w nocy zależne od ustawionej strefy czasowej w komputerze (jest to do zrobienia).
:p
 

DeletedUser

Guest
Jak napisał Robertolog ;) Ale pomysł bardzo mi się podoba. Ja by dodał bonus do obrońcy a nie ataku unpxre ;) Naprawde fajnie by to wyglądało.
 

HuanMing

Książę
Rozumiem, że wypuszczenie wszystkich planowanych epok i zapewne poprawek ma pierwszeństwo. Jednak wciąż uważam pomysł za świetny. Urozmaica grę, czyni ją bardziej atrakcyjną i mniej statyczną i jest to warte rozważenia wcześniej niż po wprowadzeniu wszystkich planowanych zmian. Ale to tylko moja opinia.
 

DeletedUser4719

Guest
Skoro tryb nocny to musi być jakies światełko czyli latarnie:p
 

DeletedUser

Guest
żeby latarnie nie zajmowały dodatkowego miejsca mogłyby być dobudowywane w miejscach gdzie jest droga. Graficy zrobiliby to tak że wyglądałoby jakby latarnia stała obok drogi ale będzie na tej samej kratce co droga
 

DeletedUser

Guest
dokladnie. Oczywiście można zachować to, że na drogach starszych epok latarni nie będzie i będzie ciemniej. Potem można powoli dodawać jakieś pochodnie lampy itd :)
 

DeletedUser6794

Guest
Pomysł dobry. Lubię klimaty nocne który urozmaici w grze. Taki lifting kosmetyczny :>
 

DeletedUser8

Guest
Pomysł został zgłoszony już dawno temu.


Czy wejdzie - nie wiadomo. Gdy to zgłosiłem, to grafiki spotkały się z entuzjazmem community managerów :). Niemniej nocne FoE, to jednak trochę graficznej pracy, zatem najbardziej prawdopodobny scenariusz, to jednak najpierw wypuszczenie wszystkich planowanych epok, a dopiero później graficzne dopieszczanie - np. dodanie nocy.

Cytuję wypowiedź Bryffta i zamykam temat, ponieważ w tej chwili posty opierają się już tylko na spekulacjach jak/kiedy/czy i typu "zgadzam się, fajny pomysł", a więc nie wnoszą nic nowego :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry