niesprawiedliwy event.

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

kasia2389

Arcyksiążę
szkoda że za diamenty nie można kup[ić azyla championa albo dodatkowych roszczenie terenu
Zgadzam się, współczesność to bardzo przyjemna epoka, bez wielkiego wysiłku wszystkie poziomy wypraw można zrobić walką.
Azyl można trafić jako nagrodę w zadaniach dziennych.
Czempion tak naprawdę we współczesności to słaba jednostka, przydaje się tylko po wejściu w epokę, a potem jest p-lotka i czołg a i jeszcze helikopterki do grania ze słabym przeciwnikiem na automacie.
 

DeletedUser17397

Guest
Zgadzam się, współczesność to bardzo przyjemna epoka, bez wielkiego wysiłku wszystkie poziomy wypraw można zrobić walką.
Azyl można trafić jako nagrodę w zadaniach dziennych.
Czempion tak naprawdę we współczesności to słaba jednostka, przydaje się tylko po wejściu w epokę, a potem jest p-lotka i czołg a i jeszcze helikopterki do grania ze słabym przeciwnikiem na automacie.

Mhm powiadasz ^^ plotka ja walcze przy pomocy jeden przeciw lotniczy +7 łotrów słabym przeciwnikiem to jest drobnostka ale w kurza mnie to że nie moge dać rady championami kturzy maja 240% do defa sa bardzo op na maja przeciw lotnicza a mam bonus do ataku 189% obrona 92%
 

DeletedUser17201

Guest
To wtedy nie będzie świątynia, a co najwyżej ołtarzyk :p
 

DeletedUser19629

Guest
Z całą pewnością nie będzie ekstra rozszerzeń również w inwentarzu nie zabraknie miejsca.
To, że całkowicie za darmo otrzymujesz nagrody, często atrakcyjne, jest chore?
Zrozumcie, że jedynym celem wydawcy gry jest ZARABIANIE.
Takie nagrody jak palma jest chore.Za darmo? Tracę w walkach jednostki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry