[Tawerna znajomych] Nieaktywni gracze

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19139
  • Data rozpoczęcia

soa77

Rycerz
Ale przecież bardzo prosto oddzielić ziarno od plew. Ja to zrobiłem w taki sposób, iż motywuję i odwiedzam tawerny tylko poprzez Historię Wydarzeń w ratuszu. Co kilka dni sprawdzam na pasku znajomych kogo nie "odhaczyłem" i takim robię papa. Po co jakoś szczególnie się męczyć czy kombinować? Też nie mam czasu na sprawdzanie tego w inny sposób, ale wydaje mi się iż ta metoda najlepiej się sprawdza.
Trochę słaba ta metoda, bo gdyby wszyscy motywowali tylko z historii, a nie z paska, to wszyscy by zrobili sobie papa:)
 

DeletedUser11629

Guest
Trochę słaba ta metoda, bo gdyby wszyscy motywowali tylko z historii, a nie z paska, to wszyscy by zrobili sobie papa:)
Zmotywuj raz w tygodniu z paska, 6 dni z ratusza i voila. Metoda jest dobra, tylko ludzie... no.
 

DeletedUser20713

Guest
Zmotywuj raz w tygodniu z paska, 6 dni z ratusza i voila. Metoda jest dobra, tylko ludzie... no.
raczej na odwrót by było lepiej, wtedy nawet jeżeli ktoś nie motywuje to chociaż dostanie się więcej złota z motywacji i będzie większa szansa na plany
 

DeletedUser11629

Guest
raczej na odwrót by było lepiej, wtedy nawet jeżeli ktoś nie motywuje to chociaż dostanie się więcej złota z motywacji i będzie większa szansa na plany
A, no to zależy, na jakim kto jest etapie gry i czego potrzebuje. Ja osobiście znacznie bardziej potrzebuję solidnych 100 motywek zwrotnych dziennie niż monet i planów z motywki (tak eufemistycznie to ujmując...), a że rozmawiamy wyłącznie o motywkach, to pomijam ten aspekt podwójnie.
 
Do góry